Treść opublikowana przez marda16
-
Wypełnienie wnęki pod koło dojazdowe w Audi A4 B8
niekiedy można trafić za 250-300 ,ja rok temu dałem 300 zł nie używana,,,
-
Wypełnienie wnęki pod koło dojazdowe w Audi A4 B8
musisz kupić dojazdówkę 19cali tylko one są dedykowane do B8 ja też dokupowałem ...np.http://allegro.pl/kolo-dojazdowe-dojazdowka-audi-a4-a5-b8-125-70-r19-i6788534827.html
-
B8 TrOOOOp
myślę że marka nie ma nic wspólnego z gwoździem ale przypadek,,,
-
B8 TrOOOOp
wrzuć ją na tył i jeździj ja tak robię ,,,gdyby miała pęknąć to i przy mniejszej prędkości pęknie
-
Chiptuning skrzyni biegów Multitronic
a powiedz czy teraz jazda jest podobna jak na sport czy normalna jak na drive ...?
-
Chiptuning skrzyni biegów Multitronic
sprawdzałeś o ile wzrosło spalanie ?
-
B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
W tamtym roku wymieniłem zwykłe fotele na Sline materiałowo skórzane z boczkami, widzę że na moich boczkach rączki nie są skórzane a w innych kompletach widziałem rączki ze skóry ,czy to chodzi o rodzaj czy z jakiego roku fotele są a może inna przyczyna ?- Wycena odszkodowania PZU - brać czy odwołać się?
zgadza się kiedyś tak zrobiłem z Vectrą C- Jaki akumulator kupić do Audi?
Hej,jestem przed wymianą aku ,mój stary oryginalny Warta 110Ah 520A 850A rozumiem że jak wymienię go na drugi z tymi samymi parametrami to nie muszę go kodować, a jak będzie miał wyższe prądy ładowania np. 900A czy 1000A to w czymś to przeszkadza ?- Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
znowu coś by trzeba było dołożyć-wymienić -kodować- B8 TrOOOOp
czytałem gdzieś w tym temacie ale teraz nie mogę tego znaleźć żeby się upewnić na 100% i nie wiem czy poliftowe też nie są parciane ...- Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
tylko przycisk Navi i rolka wyciszania nie funkcjonują- Zderzak S-line A4 B8 Przedlift
Tak to jest s-line...- B8 TrOOOOp
są bardziej szczelne niektórzy wymieniają na poliftowe wtedy błoto nie wchodzi tak do komory silnika- multitronic opóźnienie podczas ruszania 2-3 sekundy
czyli na + kultura w stosunku do klienta...- B8 TrOOOOp
Czy trzeba się bać tych zapoconych magli przy kupnie czy to normalne ,a może wszystkie tak mają jak w aukcji na zdjęciach ? http://allegro.pl/maglownica-przekladnia-audi-a4-b8-8t1422065p-i6768590664.html#thumb/4- Po B7 teraz B8 też multitronik.
lotka i zderzak czekają na malowanie muszę graty posprzedawać na lakiernika jak lotkę założę to i tak trzeba będzie motor wymienić do niej- Po B7 teraz B8 też multitronik.
musiałeś mieć poprawioną na 7 lameli, ja w B7 z 2007r. też miałem poprawioną skrzynię na 7 lameli oraz sterownik...- Po B7 teraz B8 też multitronik.
pojeździmy jeszcze i potestujemy zobaczę co z tego wyjdzie ale się już do drive przyzwyczaiłem za bardzo chyba- Po B7 teraz B8 też multitronik.
wyświetla nawet numer biegu na wyświetlaczu gdy jest drive tak jak na sporcie...- Po B7 teraz B8 też multitronik.
jak tak to ok coś pomieszałem...tylko ads mnie nie zadowala muszę wrócić do poprzednich ustawień bo nie mam teraz driwe tylko dwa sporty a to nie ma sensu- B8 TrOOOOp
prosto rozumując przy tych dyszach powinno być większe ,ale to tylko moje domysły...- Po B7 teraz B8 też multitronik.
d tak,ale będzie błąd w sterowniku po podłączeniu kabla... Zawartość dodana 3 minutes later coś koło 160tkm. skrzynia ok,niekiedy szarpie przy ruszaniu w B7 była bez zarzutów- Po B7 teraz B8 też multitronik.
wszystko w swoim czasie ,myślę też nad wymianą magla a poza tym sprawdzałem moduł komfortu i do el,klapy nie podejdzie no ale można go ominąć jak dobrze zrozumiałem - B8 TrOOOOp