Treść opublikowana przez miron78
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hamer jak można tyle jechać żeby auto naprawić - co tam mechaników nie mają
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Niezłe "A6" Hamer potoimy i możemy się gdzieś ulotnić tak jak tomaszu pisał Polkov - to zobaczymy jak się dzień potoczy i jak my się na zlocie potoczymy hehe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bo na kielicha to chyba za bardzo chętnych nie ma jak widać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Proponuję się spotkać na forum a na miejscu zdecydujemy czy jedziemy na tradycyjnego kebaba czy jedziemy tam gdzie Tomaszu proponuje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to może fajtycznie skupmy się tym razem na Gliwicach a nie na żorach - skoro częśc i tak będzie się gonić wieczorem do pracy w SG W takim razie Żory może innym razem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak będę chętni sami z gliwic to nie ma sensu jechać spotkać się do żor - lepiej w gliwicach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja tam mogę i w gliwicach spotować
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na tą chwile będą: 1. Miron 2. Pucek 3. Tomaszu 4. Dogi 5. Horny 6. Diman 7. Polkov 8. Mario
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kobity z dziećmi mogą siedzieć w środku - po co mają marznąć - a my możemy się schować za jakiś zderzak hehehe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bierzemy siwuche ? trzeba wykorzystać nasze panie kierowniczki - moja jeszcze A5 nie jechała hehe Dawno nie piliśmy na parkingu
-
Spoty Katowice i okolice
PIĄTEK 18.00-19.00 (komu jak pasuje) spotykamy się w Żorach na prakingu przy restauracji SZAŁAS http://www.zajazdszalas.pl/kontakt.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to ustalone : PIĄTEK 18.00-19.00 (komu jak pasuje) spotykamy się w Żorach na prakingu przy restauracji SZAŁAS http://www.zajazdszalas.pl/kontakt.html Co prawda jak ostatnio byliśmy większą grupą to nas troche z buta potraktowali ale może tym razem będzie lepiej Pisać kto będzie ale zlot i tak sie odbędzie Ps. ale ze mnie poeta Ja będę raczej rodzinnie z Dorotą i Dawidem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chyba że robimy jakiegoś zlota takiego knajpowego np. w szaszłyku lub innej knajpie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Proponuję wykorzystać nieciekawą pore jaka się robi i w najbliższy piątek się spotkać I sami za sobą tęsknicie i za spotkami no i oczywiście kebab bardzo za nami tęski :) Kto się melduje w piątek ? Ja będę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na razie brak - ogłoszenie dopiero wystawione Automat jest mega ale musi być odpowiednio młody - te stare co były w b7 czy c6 to tragedia - dopiero s-tronic, dsg robi robote
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no nie wiem - obecne na razie nie wiem jak działają po nie padało
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i koniec "sprawdzania rynku w moim wykonaniu" ? Allroad do sprzedania - po wszystkich wymianach gotowy do jazdy - dla zainteresowanych jestem pod tel - jutro furka idzie w ogłoszenia Do garażu wjechało A5 s-line Biel + czerń + pakiet S5 z aktywnym wydechem z SQ5 (mega fajny bajer) 3.0tdiQ s-tronic polift wypas taki se (nie powala) ale musi starczyć bo "była okazja" hehe Kupiony w sobote 40km od Knurowa - dzisiaj przerejestrowany i ubezpieczony - teraz tylko liczyć oby się spisywał bezproblemowo jak wszystkie dotychczasowe moje 3.0 - bo ta jest już szóstą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tą skode comsporty robiły
-
Mironowóz cz. VII - B8 Allroad ROTOR RS5 stołki S4 !!!SPRZEDAM!!!
Jak ktoś chętny to furka idzie na sprzedaż O konkrety zanim wystawie ogłoszenie proszę pytać tel. 608039891
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i ciekawi mnie ile ta jednostka wytrzyma km przy prawie 400km z 2 litrów - Tyle że ty masz nówke to ciebie to może walić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dogi furą na bank się przejade - pewnie niezły z niej przecinak - ja sobie tylko nie wyobrażam tej mocy z tym napędem
-
RS4 B9 Nardo Gray
jasne że tak - pewnie masz racje - ja pisze o samych odczuciach - inny moment więc po fotelu wcisku nie czuć, do tego auto jest mega wyciszone, do tego jestem kierowcą diesla od 7 lat i to wszystko składa się na to że byłem lekko rozczarowany ale same osiągi czy też wskazówka prędkościomierza zachowują się odpowiednio i auto swoje jedzie-tyle że dla mnie działo się to nie odczuwalnie
-
RS4 B9 Nardo Gray
odnośnie spalania Ja właśnie miałem teraz na wekend A4 B9 allroad 2.0tfsiQ 252ps Byłem nawet w Twojej okolicy bo w Ustroniu wczoraj Autem zrobiłem 400km 2-3 razy może wcisnąłem gaz do końca a tak to większość spokojna jazda, muskanie pedału gazu, typowo spacerowe śmiganie (zresztą wiesz jak wygląda jazda Gliwice wisła - non stop ograniczenia 70km/h) Dziś oddawałm autko i spalanie średnie miałem 9,8l - tyle to mi 3.0tdi o znacznie lepszych odczuciach z jazdy pali przy mega butowaniu fury - wg mnie dużo jak na barak odczucia mocy w aucie Ps. piękna furka - u nas w Gliwicach stoi taka czerwona - powala na kolana - a felgi któe wybrałeś to mistrzostwo świata - czekam kiedy się trafią w używce
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
także pośmigam, posprawdzam, poprzymierzam się i wszystko będzie jasne i będę podejmował decyzje co ostatecznie będę kupował w 2021r Ale jak ktoś szuka B9 i potrzebuje pomocy to się polecam - wiem już więcej niż sprzedawcy w aso - mam je rozpracowane na czynniki pierwsze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja w sobote z rodziną zaliczyłem klubowego kebaba po wekendzie spędzonym w gronie nowych audi B9 allroad 2.0tfsiQ potestowane - czerwone w pakiecie czerń - po 2 dnia śmigania właśnie byłem je oddać Wygląd - takie se - ani brzydki ani powalający - środek przepiękny i dopieszczony - silnikowo - byłem rozaczarowany - zero odczucia mocy Przez 2 godziny miałem A6 C7 2.0tdi 190 bez Q - s-line białe w pakiecie czerń - fajne, obszerne - 190ps pozytywnie dawało rade A za tydzień w sobote biorę A5 sportback 2.0tdiQ 190ps s-line - białe w pakiecie czerń - wiem że wyglądowo autko wg mnie najładniejsze - biore bo jestem ciekaw jak to 2.0 radzi sobie z Q - czy da sie tym śmigać czy przymula