Treść opublikowana przez miron78
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
jak tylko masz taką możliwość - to nawet się nie zastanawiaj tylko załatwiaj ..............acha - jak będziesz z nimi rozmawiać to dodaj że nie muszą nam nic płacić, ża załatwisz im to po znajomości- [B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
ładnie spasowane chyba na fotkach nie nie - żarcik oczywiście - ładnie ładnie - taki jeden koleś z forum doradził Trzeńkowi te fele i teraz się chwali po całym forum- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i zawsze jakoś te 5 stron dziennie się skleci [br]Dopisany: 16 Grudzień 2008, 11:18_________________________________________________spadam - nie bedę Wam pomagał- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A Ci znowu będą się przez 2 strony witać do samej 15.00- [RS4 B7] Dzis odebrałem RS4
potwierdzam - ale nie zbaczajmy z tematu przepięknej furki naszego kolegi- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
ogr , slaweg - GRATKI ..........................czemu mielibyście się mieć lepiej niż ja- lexus isF - półka RS4
a ja mam wstręt do audi .............. autko w salonie kosztuje 250 tyś zł - jak na tą półke to chyba przyzwoita cena, tylko osobiście nie wiem co obecnie lexus jest warty ( awaryjność, exploatacja, dostępność części i.t.d. )- lexus isF - półka RS4
wydechy mogą się niektórym nie podobać - choć na żywo dla mnie rewelka - a przy tym motorku taki wydech jaknajbardziej - byłoby to nie na miejscu gdyby autko tylko wyglądało - a te jedzie, i to jak jedzie- lexus isF - półka RS4
Witam - wczoraj miałem możliwość przyjrzenia się nowemu wcieleniu lexusa is a konkretnie modelowi isF i muszę przyznać zrobiło na mnie wielkie wrażenie, dopracowane pod każdym względem a jak dowiedziałem się jaki motor je napędza..............to już wogóle miazga pod każdym względem - miał ktoś może do czynienia z tą bestią ? http://www.lexus-polska.pl/range/is/is-f/index.aspx?WT.mc_id=LexSEM_2008_Models&WT.srch=1&WT.adsite=Google http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6764381- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
kto się hajta ? pablo ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a Ty czego tu szukasz co :polew: sory - już znikam - wszedłem na tą strone niechcący - przepraszam- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzięki dzięki - ale już wyczaiłem - luzik :>[br]Dopisany: 12 Grudzień 2008, 13:23_________________________________________________A co do dzisiaj to mimo wielkich chęci znowu robota zapiździała do samej 22.00 - ale muszę dzisiaj przysiedzieć żeby jutro mieć wolne ( co zrobić - szczyt sezonu w robocie ) - mam nadzieje że to ostatni piątek roboczy do godzin wieczornych, bawcie się dobrze- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
piterra w jakim wątku to było - bo tylko datę widzę 10.12.2008- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
[br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 12:44_________________________________________________- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gratulacje - widzę że na liście zimowego zlotu jesteś [br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 09:18_________________________________________________żałował nie będziesz - tych imprez się nie zapomina, nie wspomnę przejazdu przez miasto 60-70 A4- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
coś warszawskich dzików na liście nie widzę ileż można kredyt załatwiać- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
czyżby mój mały znowu był najmłodszy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ważne żeby winda była sprawna- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
koniecznie u Wąskiego- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a żebyście wiedzieli że wpadne niedługo ( taki mam plan ) - dam znać keidy uda mi sie wygospodarować niedziele [br]Dopisany: 09 Grudzień 2008, 14:03_________________________________________________oczywiście na paliwko możecie już ściepke robić- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hejka dżentelmeni jaktam .........spotykacie się jeszcze ? czy razem z moim brakiem przyjazdów ekipa się rozpadła- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
a kiedy mnie nie było [br]Dopisany: 09 Grudzień 2008, 13:41_________________________________________________jestem wszędzie - i zawsze 2 sec. wcześniej od Chucka Norrisa- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Jarko załatw mi tablice to Was będę reprezentował Ps. Jarko nie wpisuj mnie oficjalnie na listę bo jak Trzeniu mnie na niej zobaczy to znowu będzie mi wysyłał 2 PW dziennie z prośbą żebym był z nim w pokoju - III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy