Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miron78

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miron78

  1. jak tylko masz taką możliwość - to nawet się nie zastanawiaj tylko załatwiaj ..............acha - jak będziesz z nimi rozmawiać to dodaj że nie muszą nam nic płacić, ża załatwisz im to po znajomości
  2. ładnie spasowane chyba na fotkach nie nie - żarcik oczywiście - ładnie ładnie - taki jeden koleś z forum doradził Trzeńkowi te fele i teraz się chwali po całym forum
  3. i zawsze jakoś te 5 stron dziennie się skleci [br]Dopisany: 16 Grudzień 2008, 11:18_________________________________________________spadam - nie bedę Wam pomagał
  4. A Ci znowu będą się przez 2 strony witać do samej 15.00
  5. potwierdzam - ale nie zbaczajmy z tematu przepięknej furki naszego kolegi
  6. ogr , slaweg - GRATKI ..........................czemu mielibyście się mieć lepiej niż ja
  7. a ja mam wstręt do audi .............. autko w salonie kosztuje 250 tyś zł - jak na tą półke to chyba przyzwoita cena, tylko osobiście nie wiem co obecnie lexus jest warty ( awaryjność, exploatacja, dostępność części i.t.d. )
  8. wydechy mogą się niektórym nie podobać - choć na żywo dla mnie rewelka - a przy tym motorku taki wydech jaknajbardziej - byłoby to nie na miejscu gdyby autko tylko wyglądało - a te jedzie, i to jak jedzie
  9. Witam - wczoraj miałem możliwość przyjrzenia się nowemu wcieleniu lexusa is a konkretnie modelowi isF i muszę przyznać zrobiło na mnie wielkie wrażenie, dopracowane pod każdym względem a jak dowiedziałem się jaki motor je napędza..............to już wogóle miazga pod każdym względem - miał ktoś może do czynienia z tą bestią ? http://www.lexus-polska.pl/range/is/is-f/index.aspx?WT.mc_id=LexSEM_2008_Models&WT.srch=1&WT.adsite=Google http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6764381
  10. kto się hajta ? pablo ?
  11. a Ty czego tu szukasz co :polew: sory - już znikam - wszedłem na tą strone niechcący - przepraszam
  12. dzięki dzięki - ale już wyczaiłem - luzik :>[br]Dopisany: 12 Grudzień 2008, 13:23_________________________________________________A co do dzisiaj to mimo wielkich chęci znowu robota zapiździała do samej 22.00 - ale muszę dzisiaj przysiedzieć żeby jutro mieć wolne ( co zrobić - szczyt sezonu w robocie ) - mam nadzieje że to ostatni piątek roboczy do godzin wieczornych, bawcie się dobrze
  13. piterra w jakim wątku to było - bo tylko datę widzę 10.12.2008
  14. [br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 12:44_________________________________________________
  15. gratulacje - widzę że na liście zimowego zlotu jesteś [br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 09:18_________________________________________________żałował nie będziesz - tych imprez się nie zapomina, nie wspomnę przejazdu przez miasto 60-70 A4
  16. coś warszawskich dzików na liście nie widzę ileż można kredyt załatwiać
  17. czyżby mój mały znowu był najmłodszy
  18. ważne żeby winda była sprawna
  19. koniecznie u Wąskiego
  20. a żebyście wiedzieli że wpadne niedługo ( taki mam plan ) - dam znać keidy uda mi sie wygospodarować niedziele [br]Dopisany: 09 Grudzień 2008, 14:03_________________________________________________oczywiście na paliwko możecie już ściepke robić
  21. Hejka dżentelmeni jaktam .........spotykacie się jeszcze ? czy razem z moim brakiem przyjazdów ekipa się rozpadła
  22. a kiedy mnie nie było [br]Dopisany: 09 Grudzień 2008, 13:41_________________________________________________jestem wszędzie - i zawsze 2 sec. wcześniej od Chucka Norrisa
  23. Jarko załatw mi tablice to Was będę reprezentował Ps. Jarko nie wpisuj mnie oficjalnie na listę bo jak Trzeniu mnie na niej zobaczy to znowu będzie mi wysyłał 2 PW dziennie z prośbą żebym był z nim w pokoju

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.