Treść opublikowana przez miron78
-
[B7 ASB] Nareszcie moja zabawka skonczona:)
fakt faktem zew. s-lina brak ( a jest piękny ) ale mimo to furka supeer
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
OK Pucek - skoro poważnie myślisz o mojej furce to już nie dam jej upalać na zlocikach - żebyś nie powiedział że Ci przyszłą fure zajejżdżają - od dzisiaj co zlocik dam Ci posiedzieć kilka minut żebyś wiedział na co odkładasz a jak będziesz miał 80% kasy odłożone, dołożę jeszcze 2-4 krotne przegazowanie na każdym zlociku :decayed:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy kolegę z Gliwic i zapraszamy na zlociki które masz pod samym nosem, bo w każdy piątek o godz. 18.00 na parkingu podziemnym FORUM - wpadnij pochwalić się furką
-
[ALL] Autko dostało nowe 17 tki - obnizać ?? - dziwne wibracje po założeniu ??
a moim trzeba
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
to i A5 dostaniecie :>
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
Trzeniek ........ wiesz jak to jest...........jakieś plany i marzenia trzeba mieć
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
wy o TT a ja o A5...........czyżby aż tylu przeciwników A5 było - chyba nie mieliscie z tą furką do czynienia
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
synek............... 2010 to w sumie kwestia 15 miesięcy - wtedy A5 będzie praktycznie 3 latkiem - a TT jest dalej ładne ( oczywiście nie mówię o starym modelu ) choć temu też niczego nie brakuje[br]Dopisany: 21 Październik 2008, 14:29_________________________________________________warto poczekać http://home.mobile.de/home/showDetails.html?id=82520908&__lp=4&scopeId=AV&sortOption.sortBy=makeModelDescriptionSortField&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&customerIdsAsString=457843&lang=de&pageNumber=1&partnerHead=true&showZip=false&showModels=false&hideVehicleType=false
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
hehe - fajnych autek jest naprawdę dużo - ale na chwilke obecną będę się chyba trzymał takiego planu : Przeczekać ere B7 - w B6 kasa poszła więc niech jeszcze troche pośmiga - poczekać aż dzieciak będzie o własnych siłach do autka wskakiwał - i kupić A5 3.0tdi s-line ( czyli na wiosne 2010 ) a co życie pokaże albo co mi między czasie do głowy strzeli to się zobaczy [br]Dopisany: 21 Październik 2008, 14:18_________________________________________________A5 + 3.0tdi + s-line = miałem, śmigałem, jest śliczne, szybkie, oszczędne, wygodne, wypasione może troszke mało praktyczne ale napewno nigdy dużo ich na drogach nie będzie, przykuwa zwrok - wyróżnia sie na drogach - JEST BOSKIE [br]Dopisany: 21 Październik 2008, 14:23_________________________________________________i z B6 na A5 przeskok jest niemały czego nie można powiedzieć o przesiadce z B6 na B7
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no panowie - jeszcze troche i mamy 50 stron - trzaby jakieś urodzinki strzelić
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
niema problemu - znajdź mi tylko B7 3.0tdi Avant s-line zew. wew. i ostatni warunek nie może brakować niczego co mam w B6 ( a tak na poważnie już mi smaki po B7 mineły ) [br]Dopisany: 21 Październik 2008, 13:55_________________________________________________no chyba że znajdzie się okazyjnie jakiś rodzynek - ale ogólnie odpuściłem
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
- [B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
będę miał na uwadze - jeżeli będę w to wchodził - będziesz wiedział pierwszy- [B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
hehe - spoko spoko - bez napałów, narazie niema czasu nawet pomyśleć o dalszych kucach a co dopiero sie zato zabrać - a co do żonki to nie ogranicza mnie z ładowaniem kasy w audi, zresztą sama już chyba przesiąkła tą marką i tym forum więc z tym problemów brak- [B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
[br]Dopisany: 21 Październik 2008, 12:25_________________________________________________ Podziękował - możesz się zgłosić jak będę sprzedawał choć napewno nie szybko- [B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
a to dziwne bo kiedyś mi się skarżyłeś że jak z nim jedziesz to nic do przodu nie widzisz przez te choinki zapachowe [br]Dopisany: 17 Październik 2008, 14:53_________________________________________________ ;(- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chyba jednak mi też dacie przy najbliższej okazji- [B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
Trzeniek muszę tam znowu wpaść do Was bo widzę że się rozbrykaliście i po całym forum latacie- [B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
aaaaaaaaaa do BAT-a dołącze dzięki temu...............teraz to mnie przekonałeś , trzebabyło tak odrazu [br]Dopisany: 17 Październik 2008, 14:31_________________________________________________Trzeniek...............a Ty kurna jakżeś wszedł na ten wątek.................... to zwykli klubowicze mogą se tu ot tak wchodzić i moją fure oglądać.............. :polew: Trzeniek- [B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
Poziek zmień status z MODA na KUSICIELA - a tak ogólnie to wszystko ładnie prosto aż mi to za kolorowo wygląda oczywiście poruszę ten temat z Patrykiem, tak profilaktycznie ale wiem że swego czasu odradzał mi posunięcia typu " wycinanie kata " mówił że jak to ma być autko rodzinne to ten zabieg może być powodem dziwnych zapachów w autku - i pozatym ciekaw jestem przyrostu tym sposobem tak realnie oczywiście- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam z rana - mnie dziś na 90% nie będzie- [B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
ooooooo- [B6 BBK] S4 344KM
Wszystko już było powiedziane - super furka a kolorek to podkreśla- [B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
[br]Dopisany: 15 Październik 2008, 13:24_________________________________________________może Poziu wyłoży - a jak będę zadowolony to mu oddam [br]Dopisany: 15 Październik 2008, 13:24_________________________________________________Poziu jak się zmieszcze w 1000 zł to rezamy od razu- [B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
jedno jest pewne - Malik będzie jejździł S4B7 - [B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E