Treść opublikowana przez miron78
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
.......... .................poco ja się zalogowałem na tym forum .............. do bidy mnie doprowadzicie
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
Nie kuś Poziu nie kuś - lepiej mów że u mnie się już nic nieda
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w rodzinie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w rodzinie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w rodzinie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w rodzinie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w rodzinie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w rodzinie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w rodzinie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w rodzinie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w rodzinie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w rodzinie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w rodzinie
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
przebieg krzywych powinien wyjść bardzo fajnie nawet w porównaniu do ostatniego wykresu z hamowni. Co do zapasu trudno mi się wypowiadać - Turbinka zapewne jeszcze zapas ma. Ogólnie samochodzik próbowaliśmy z Patrykiem na 3 różnych ustawieniach/programach i zostawiliśmy ten który mnie najbardziej odpowiadał ( czyli taki gdzie najczęście korzystam z przedziałów 2500-4500ob ) i włąśnie w tym przedziale największe zmiany odczuwam )
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
hehe no to skoro już alvaro powiedziałeś A to powiem B .... ostatnie zmiany mojej furki to wymiana turbinki na troszeczke większą. Na chwile obecną na hamowni jeszcze nie byłem po ostatnich zmianach ale różnica w jeździe jest znaczna - a to mnie najbradziej cieszy. Konkretnie obecna turbinka wygląda nastepująco : część od strony wydechu pozostała z mojej seryjnej turbawki ( dzięki czemu zupełnie nic nie trzebabyło przerabiać ) natomiast cała reszta pochodzi z turbiny z audi TT/S3 225 ps. ( oczywiście wszystko nowe na 2 letniej gwarancji przygotowane pod mój samochód w firmie Turbo-Tec w Jaworznie) Przy okazji oczywiście wymiana wszystkich płynów, filtrów no i ostatecznie oczywiście oddanie autka w ręce Patryka ( Compsport ) w celu wystrojenia autka. Celem było zwiększenie elastyczności kultury pracy a przy okazji uzyskanie kilku PS i Nm bo jak wiadomo do ścigania autko nigdy nie służyło i służyć nie będzie. Cel osiągnięty, śmiga dużo lepiej, zbiera się od 2700 ob. szybciej i mocniej reaguje na wciśnięcie pedału gazu. Nie lubię mówić o czymś czego niemam na papierku ale obecnie (powiem z zapasem) powinno być około 225ps i 310Nm.................i to chyba tyle
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie śpiesz się..........mam jeszcze kilka muszli do wytarcia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie..........już jestem w robocie
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
a ja powiem tak............JAK MALIKA STAĆ NA OSZCZĘDZANIE - TO NIECH GAZ ZAKŁADA
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemka z rana
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja tez bede mogl sprawdzic nowa turbinke czy szybciej wchodzi na oborty ttttttaaaaaaaa możeszzzzzzz.............................w corsie.................. :polew: .........
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
Malik gratki za furke - ale pełna ocena tylko na żywca, dźwięk napewno piękny - zastanawia mnie tylko czy czuć tą moc pod maską - dozobaczyska na ogólnopolskim
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek to Ty jeszcze nie miałeś okazji wyjejździć mi nawet 1 litra 98 i ostatnio się nawet nie przyznałeś - ok - następnym razem będziesz pierwszy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:bicz3:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja będę na 100% ale na godzinke
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Szefem jesteśmy wszyscy - czyli osoby tworzace zloty śląskie - dziś niech zostanie Arena ( osobiście nie wiem czy się wyrobie ) co do miejsca spotkań kolejnych zlotów uważam Forum za bardziej odpowiednie miejsce ( z ochroną sobie poradzimy choć jak wiadomo do tej pory żadnych problemów nie było i nic nie wskazuje żeby miały być ). Pogoda zapewne będzie coraz gorsza i niema sensu wystawać na powietrzu i marznąć bo już totalnie nikt nie będzie się pojawiał - a godzina spotkań ? temat rzeka [br]Dopisany: 10 Październik 2008, 11:50_________________________________________________Może najlepszym kompromiesem co do godz. spotkań, będzie decyzja aby spotykać się na godz.18.00 oczywiście jeżeli ktoś może być później to niech będzie później , wiadomo że do 20.00 bankowo jesteśmy zawsze i dla takiej osoby przeniesienie spotkań na 18.00 niczego w sumie nie zmienia.Natomiast jeżeli są osoby które chcą przyjechać na 18.00 to nie rozumiem dlaczego miałoby się im tego zabraniać - skoro chcą więcej czasu przeznaczyć na pogaduch to czemu nie. Podsumowując : może zmieńmy od następnego piątku godz. zlotów na 18.00 - kto może i chce to przyjedzie a kto nie to dojedzie na 19.00 i po problemie