Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miron78

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miron78

  1. .......... .................poco ja się zalogowałem na tym forum .............. do bidy mnie doprowadzicie
  2. Nie kuś Poziu nie kuś - lepiej mów że u mnie się już nic nieda
  3. witamy w rodzinie
  4. witamy w rodzinie
  5. witamy w rodzinie
  6. witamy w rodzinie
  7. witamy w rodzinie
  8. witamy w rodzinie
  9. witamy w rodzinie
  10. witamy w rodzinie
  11. witamy w rodzinie
  12. witamy w rodzinie
  13. witamy w rodzinie
  14. przebieg krzywych powinien wyjść bardzo fajnie nawet w porównaniu do ostatniego wykresu z hamowni. Co do zapasu trudno mi się wypowiadać - Turbinka zapewne jeszcze zapas ma. Ogólnie samochodzik próbowaliśmy z Patrykiem na 3 różnych ustawieniach/programach i zostawiliśmy ten który mnie najbardziej odpowiadał ( czyli taki gdzie najczęście korzystam z przedziałów 2500-4500ob ) i włąśnie w tym przedziale największe zmiany odczuwam )
  15. hehe no to skoro już alvaro powiedziałeś A to powiem B .... ostatnie zmiany mojej furki to wymiana turbinki na troszeczke większą. Na chwile obecną na hamowni jeszcze nie byłem po ostatnich zmianach ale różnica w jeździe jest znaczna - a to mnie najbradziej cieszy. Konkretnie obecna turbinka wygląda nastepująco : część od strony wydechu pozostała z mojej seryjnej turbawki ( dzięki czemu zupełnie nic nie trzebabyło przerabiać ) natomiast cała reszta pochodzi z turbiny z audi TT/S3 225 ps. ( oczywiście wszystko nowe na 2 letniej gwarancji przygotowane pod mój samochód w firmie Turbo-Tec w Jaworznie) Przy okazji oczywiście wymiana wszystkich płynów, filtrów no i ostatecznie oczywiście oddanie autka w ręce Patryka ( Compsport ) w celu wystrojenia autka. Celem było zwiększenie elastyczności kultury pracy a przy okazji uzyskanie kilku PS i Nm bo jak wiadomo do ścigania autko nigdy nie służyło i służyć nie będzie. Cel osiągnięty, śmiga dużo lepiej, zbiera się od 2700 ob. szybciej i mocniej reaguje na wciśnięcie pedału gazu. Nie lubię mówić o czymś czego niemam na papierku ale obecnie (powiem z zapasem) powinno być około 225ps i 310Nm.................i to chyba tyle
  16. nie śpiesz się..........mam jeszcze kilka muszli do wytarcia
  17. nie..........już jestem w robocie
  18. a ja powiem tak............JAK MALIKA STAĆ NA OSZCZĘDZANIE - TO NIECH GAZ ZAKŁADA
  19. A ja tez bede mogl sprawdzic nowa turbinke czy szybciej wchodzi na oborty ttttttaaaaaaaa możeszzzzzzz.............................w corsie.................. :polew: .........
  20. Malik gratki za furke - ale pełna ocena tylko na żywca, dźwięk napewno piękny - zastanawia mnie tylko czy czuć tą moc pod maską - dozobaczyska na ogólnopolskim
  21. Pucek to Ty jeszcze nie miałeś okazji wyjejździć mi nawet 1 litra 98 i ostatnio się nawet nie przyznałeś - ok - następnym razem będziesz pierwszy
  22. ja będę na 100% ale na godzinke
  23. Szefem jesteśmy wszyscy - czyli osoby tworzace zloty śląskie - dziś niech zostanie Arena ( osobiście nie wiem czy się wyrobie ) co do miejsca spotkań kolejnych zlotów uważam Forum za bardziej odpowiednie miejsce ( z ochroną sobie poradzimy choć jak wiadomo do tej pory żadnych problemów nie było i nic nie wskazuje żeby miały być ). Pogoda zapewne będzie coraz gorsza i niema sensu wystawać na powietrzu i marznąć bo już totalnie nikt nie będzie się pojawiał - a godzina spotkań ? temat rzeka [br]Dopisany: 10 Październik 2008, 11:50_________________________________________________Może najlepszym kompromiesem co do godz. spotkań, będzie decyzja aby spotykać się na godz.18.00 oczywiście jeżeli ktoś może być później to niech będzie później , wiadomo że do 20.00 bankowo jesteśmy zawsze i dla takiej osoby przeniesienie spotkań na 18.00 niczego w sumie nie zmienia.Natomiast jeżeli są osoby które chcą przyjechać na 18.00 to nie rozumiem dlaczego miałoby się im tego zabraniać - skoro chcą więcej czasu przeznaczyć na pogaduch to czemu nie. Podsumowując : może zmieńmy od następnego piątku godz. zlotów na 18.00 - kto może i chce to przyjedzie a kto nie to dojedzie na 19.00 i po problemie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.