Treść opublikowana przez miron78
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pelex Ty mi tu nie siej fermentu bo fura niema nic do tego - liczy się jedno - wszyscy mamy A4 - i to wystarczy [br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 09:41_________________________________________________ wpadnij to się dowiesz
-
zakup auta dla żony
ja osobiście w lutym tego roku kupiłem żonie opla corse 1.4 Bp z 99r. 5 drzwi elektryka, klima, dzielona kanapa, wspomaganie, c.zamek ( cana 10 tyś + opłaty - był sprowadzony z niemiec, przebieg 68 tyś km ) wymieniłem lampy na soczewki, wsadziłem xenon i śmiga
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kolego ale tak czy siak wpaść możesz ( zwagowanie dla osób wpadających jednorazowo kosztuje 100 zł, dla stałych bywalców 0 zł )
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
trudno powiedzieć
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
patrząc na fotki - fajnego zlocika mieliście, tylko pogratulować
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chyba nic z tego Mironku nie mów HOP..........
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dziś od rana wysyłam PW do osób z naszych terenów ( nowych osób ) zobaczymy czy ktoś się w piątek pojawi i czy będzie ns więcej - ja powinienem być na 80%
-
[B6 BDG] Podgrzewanie foteli - jeden nie grzeje
Trzeniek - fachowcem nie jestem ale ustaw pokrętło pod klimatronikiem ( z rysuneczkiem fotela ) w poz. od 1 do 6 ( innej niż zero ) powininen grzać
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
z żalem stwierdzam że mietek powala S4 [br]Dopisany: 12 Listopad 2008, 09:17_________________________________________________nie ta liga
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
RS4 B8 jeszcze nie ma w produkcji więc odpada a co do S4 B8 to nawet nie wiem czy fizycznie już można tym z salonu wyjechać
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 131KM Quattro czarna na 18" -> 183ps by DynoSoft
fajna furka - mimo że to nie s-line
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobrze wiesz, że zawsze Was z radością odwiedzam - jak tylko czas pozwoli - wpadnę częściej - pozdrowienia dla całej ekipy OP [br]Dopisany: 08 Listopad 2008, 20:49_________________________________________________zagadka dla śląskiej ekipy - czyje autko w awatarku ma Sfinks........................................hehehe tak tak - to moja poprzednia fura
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dziś śmigam na Opole - ale zato wczoraj pojechałem sobie na zlocik do SK - i wróciłem w ciężkim szoku ( miałem możliwosć przejechania sie tam RS6 450 kucy ) ale fura............masakra - kto by pomyślałem że tam taka przyjemność na mnie czekała - niech żałuje ten kto nie był ( ale te moje B6 to mół do potęgi )
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie żartuj stary - chętnie bym w większej grupie pojechał ale jakoś mi ciężko uwierzyć że chętni się znajdą - zresztą dla mnie to nie problem - Bielsko już u nas było nie raz więc pora się odwdzięczyć - ja jestem chętny - deklarujcie się kto jedzie i walimy do nich na odwiedzinki.[br]Dopisany: 06 Listopad 2008, 14:13_________________________________________________ Dawid to tylko pozory - u mnie to wąłśnie z tym czasem jest największy problem ( kiedy ja ostatnio gdzieś byłem....... nawet nie pamiętam ) jest chwila oddechu to trzeba wykorzystać i poodwiedzać starych znajomych zresztą sam wiesz ile czasu do Was już się wybieram i jakoś nigdy dojechać nie mogę[br]Dopisany: 06 Listopad 2008, 14:16_________________________________________________jeżeli są chętni to jadę dzisiaj ( czwartek ) 18.00 Katowice jutro ( piątek ) 18.00 Opole jak są chetni - tel. do mnie macie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a tu co tak cicho ? kompy Wam pozabierali - mnie chyba w piatek nie będzie na naszych zlocikach ( chyba odwiedzę opole a oni też mają w piątki ) a jutro może odwiedzę katowice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
może uda nam się na ten najbliższy piatek zorganizować coś większego - postaram się podziałać na PW - może jakiś efekt będzie
-
[B6 AVJ] 1.8T Sportec 230KM
Ślicza furka - gratuluję tego wszystkiego co wyżej zostało wymienione i powiedziane - ale koszty tych modów mnie przerażają - chyba poczyniłeś najdroższe mody na forum jeżeli chodzi o B6 oczywiście zostały one poczynione w dobrym kierunku i z pełnym profesjonalizmem - najbardziej to Ci gratuluję furki na którą czekasz - choć co do wrażeń z jazdy to na jakieś pioronujące różnice przesiadając się z Twojego 1.8T raczej nie masz co liczyć - a pozatym przeskok o cały wiek
-
[INNE] Alfa 166
bardzo fajne alfa i super wersja - zawsze mi się podobała - fela też ładniutka - miłego użytkowania
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek tylko nie mów że jak wsiadłeś do 1.8 bez T to poczułeś różnice Pelex............... to musisz też runde chonorową zrobić żeby nie było że kogoś wyróżniam a innych nie :> Pucek miał przynajmniej możliwość pośmigać autostradą przy małym ruchu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
JEDŹ PROSTO SKLEP CIĘ SAM ZNAJDZIE
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kto tam się dziś melduje ?
-
[INNE] Audi RS6 Avant 2008
C.MILE - pogratulować przemyślanego i jakże trafnego wyboru - miłego użytkowania - szkoda że nie będę miał raczej możliwości zobaczenia na żywo ..............
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Adaś felunek zajebioza - skombinuj do niego inne auto i nic więcej nie zmieniaj - będzie :good:
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
wiem wiem - czytałem - kuszące napewno - ale ja już inwestycje w tą B6 zakończyłem definitywnie
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
i nie licz że trafisz drugą taką............. podobną jak najbardziej ale takiej napewno nie ........... a pozatym jak masz możliwości finansowe już teraz to niema sprawy wszystko do dogagania...............podaj miesiąc od którego ma być Twoja ........... a będzie.........AMEN