Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miron78

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miron78

  1. Pelex Ty mi tu nie siej fermentu bo fura niema nic do tego - liczy się jedno - wszyscy mamy A4 - i to wystarczy [br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 09:41_________________________________________________ wpadnij to się dowiesz
  2. ja osobiście w lutym tego roku kupiłem żonie opla corse 1.4 Bp z 99r. 5 drzwi elektryka, klima, dzielona kanapa, wspomaganie, c.zamek ( cana 10 tyś + opłaty - był sprowadzony z niemiec, przebieg 68 tyś km ) wymieniłem lampy na soczewki, wsadziłem xenon i śmiga
  3. kolego ale tak czy siak wpaść możesz ( zwagowanie dla osób wpadających jednorazowo kosztuje 100 zł, dla stałych bywalców 0 zł )
  4. patrząc na fotki - fajnego zlocika mieliście, tylko pogratulować
  5. chyba nic z tego Mironku nie mów HOP..........
  6. Dziś od rana wysyłam PW do osób z naszych terenów ( nowych osób ) zobaczymy czy ktoś się w piątek pojawi i czy będzie ns więcej - ja powinienem być na 80%
  7. miron78 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Trzeniek - fachowcem nie jestem ale ustaw pokrętło pod klimatronikiem ( z rysuneczkiem fotela ) w poz. od 1 do 6 ( innej niż zero ) powininen grzać
  8. z żalem stwierdzam że mietek powala S4 [br]Dopisany: 12 Listopad 2008, 09:17_________________________________________________nie ta liga
  9. RS4 B8 jeszcze nie ma w produkcji więc odpada a co do S4 B8 to nawet nie wiem czy fizycznie już można tym z salonu wyjechać
  10. fajna furka - mimo że to nie s-line
  11. Dobrze wiesz, że zawsze Was z radością odwiedzam - jak tylko czas pozwoli - wpadnę częściej - pozdrowienia dla całej ekipy OP [br]Dopisany: 08 Listopad 2008, 20:49_________________________________________________zagadka dla śląskiej ekipy - czyje autko w awatarku ma Sfinks........................................hehehe tak tak - to moja poprzednia fura
  12. dziś śmigam na Opole - ale zato wczoraj pojechałem sobie na zlocik do SK - i wróciłem w ciężkim szoku ( miałem możliwosć przejechania sie tam RS6 450 kucy ) ale fura............masakra - kto by pomyślałem że tam taka przyjemność na mnie czekała - niech żałuje ten kto nie był ( ale te moje B6 to mół do potęgi )
  13. nie żartuj stary - chętnie bym w większej grupie pojechał ale jakoś mi ciężko uwierzyć że chętni się znajdą - zresztą dla mnie to nie problem - Bielsko już u nas było nie raz więc pora się odwdzięczyć - ja jestem chętny - deklarujcie się kto jedzie i walimy do nich na odwiedzinki.[br]Dopisany: 06 Listopad 2008, 14:13_________________________________________________ Dawid to tylko pozory - u mnie to wąłśnie z tym czasem jest największy problem ( kiedy ja ostatnio gdzieś byłem....... nawet nie pamiętam ) jest chwila oddechu to trzeba wykorzystać i poodwiedzać starych znajomych zresztą sam wiesz ile czasu do Was już się wybieram i jakoś nigdy dojechać nie mogę[br]Dopisany: 06 Listopad 2008, 14:16_________________________________________________jeżeli są chętni to jadę dzisiaj ( czwartek ) 18.00 Katowice jutro ( piątek ) 18.00 Opole jak są chetni - tel. do mnie macie
  14. a tu co tak cicho ? kompy Wam pozabierali - mnie chyba w piatek nie będzie na naszych zlocikach ( chyba odwiedzę opole a oni też mają w piątki ) a jutro może odwiedzę katowice
  15. może uda nam się na ten najbliższy piatek zorganizować coś większego - postaram się podziałać na PW - może jakiś efekt będzie
  16. Ślicza furka - gratuluję tego wszystkiego co wyżej zostało wymienione i powiedziane - ale koszty tych modów mnie przerażają - chyba poczyniłeś najdroższe mody na forum jeżeli chodzi o B6 oczywiście zostały one poczynione w dobrym kierunku i z pełnym profesjonalizmem - najbardziej to Ci gratuluję furki na którą czekasz - choć co do wrażeń z jazdy to na jakieś pioronujące różnice przesiadając się z Twojego 1.8T raczej nie masz co liczyć - a pozatym przeskok o cały wiek
  17. miron78 odpowiedział(a) na hajper temat w Inne marki
    bardzo fajne alfa i super wersja - zawsze mi się podobała - fela też ładniutka - miłego użytkowania
  18. Pucek tylko nie mów że jak wsiadłeś do 1.8 bez T to poczułeś różnice Pelex............... to musisz też runde chonorową zrobić żeby nie było że kogoś wyróżniam a innych nie :> Pucek miał przynajmniej możliwość pośmigać autostradą przy małym ruchu
  19. JEDŹ PROSTO SKLEP CIĘ SAM ZNAJDZIE
  20. kto tam się dziś melduje ?
  21. miron78 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A6/S6/RS6
    C.MILE - pogratulować przemyślanego i jakże trafnego wyboru - miłego użytkowania - szkoda że nie będę miał raczej możliwości zobaczenia na żywo ..............
  22. Adaś felunek zajebioza - skombinuj do niego inne auto i nic więcej nie zmieniaj - będzie :good:
  23. wiem wiem - czytałem - kuszące napewno - ale ja już inwestycje w tą B6 zakończyłem definitywnie
  24. i nie licz że trafisz drugą taką............. podobną jak najbardziej ale takiej napewno nie ........... a pozatym jak masz możliwości finansowe już teraz to niema sprawy wszystko do dogagania...............podaj miesiąc od którego ma być Twoja ........... a będzie.........AMEN

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.