Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miron78

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miron78

  1. a moje prywatne zdanie jest takie - że ze względu na porę ( szybko ciemno ) i częstą niepogodę ( wiatr deszcz i za niedługo śnieg ) powinniśmy się spotykać na FORUM i o 18.00 - oczywiście pora to kwestia do ustalenia ale miejsce powinno być zadaszone
  2. nnnnnnnnoooooooo koledzy kolejny raz wielki szacun i podziękowania za przybycie - eeeeeeecccchhhhhh jakby tak wszyscy byli tak zgrani jak Wasza BB ekipa to byłyby zloty - świecicie przykładem na całej lini - zastanawiam się tylko gdzie się wszyscy podziali - wracam ze sklepu a w miejscu zlotu stoi tylko jedna fura - moja sierota a po reszcie ani śladu
  3. jestem w domku - dzięki wszystkim za zlocik - ekipa BB wielki szacun za przybycie - pytanie tylko co się stało z SK ? plama na całej lini
  4. wątpie że ktoś się zmyje do 16.00 - przy sobocie to do 19 zleci jak nic - napewno tam będzie ( mam nadzieje niemała ekipa )
  5. ja napewno ekipe Gliwicką będę jutro wspierał ( w dodatku na nowej turbinie z audi TT 225ps. ) [br]Dopisany: 03 Październik 2008, 14:27_________________________________________________jejździ dużo lepiej niż wcześniej - a na hamownie dopiero pojadę więc niech to będzie niewiadoma
  6. szkoda pucek szkoda :( Apropo piatku wszytsko jasne zlocik zaczyna sie o 14 na 3stawach jak bedzie padac to pod Realem ludzie powinno sie troszeczke zjechac wiec moze byc calkiem calkiem spora ekipa Acha do zoabczenia dzisiaj na zlociku mozemy sie wstepnie spotkac pod arena a jak bedzie padac to pojeiemy pod FORUM Mark - chyba coś nakręciłeś - nie apropo piątku tylko chyba apropo soboty - chyba że zlot w KAT jest w piątek o czym nic nie wiem. A pozatym widzę że jesteś na bieżąco z tym co się dzieje na podróbie/klonie naszego forum [br]Dopisany: 03 Październik 2008, 13:05_________________________________________________a tak przy okazji to dziś mnie nie będzie ale jutro na 80% będę
  7. dla nr1 na forum :notworthy: - miazga - dla mnie jeszcze tylko manual a reszta ideał
  8. kurcze i znowu złościwość nie pozwoli mi u Was zawitać w dniu dzisiejszym ( będę ale niestety jutro ) w compsporcie, od 2 tygodni ustalam żeby to było w środe a wczoraj .......jebudup....... i przełożone na czwartek - jedynie zobaczę się z tymi co do KAT się wybierają - pozdro dla wszystkich
  9. ja oczywiście powinienem być - moją furką w nowym wcieleniu
  10. posiadam dokładnie takie, są OK , jejździ się OK , rozmiar 18 to najlepszy kompromis , nie kupuj jakiś podrób
  11. witamy na forum
  12. witamy na forum
  13. witamy na forum
  14. witamy na forum
  15. witamy na forum
  16. witamy na forum
  17. witamy na forum
  18. witamy na forum
  19. witamy na forum
  20. ja tym razem też chyba nie dam rady - po pierwsze czasowo, a po drugie..............zabawa z moją turbawką ( jestesm narazie bez furki ) ..............ocywiście byłby cud gdyby obyło się bez niespodzianek ( turbo miało być dziś a będzie najszybciej w piątek ) [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2008, 10:13_________________________________________________a gdzie tam reszta zabawy - dobrze że corsa śmiga
  21. podziękowania dla ekipy BB za przybycie , atmosfere i całą reszte Ja jestem jak najbardziej ZA aby wpaść do Was czy zrobić coś dużego ( ogólnego ), ale wiecie do tego trzeba chęci większej ilości osób ( może się znajdą ) a na chwilke obecną postaram się tak ustalić wizyte u compotów aby być w BB w środe tylko pytanie , którą - będziemy w kontakcie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.