Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miron78

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miron78

  1. ktoś się wybiera ? http://www.a4-klub.pl/smf/iii_urodziny_a4_klubu_w_bukowinie_tatrzanskiej_zapisy-t56587.0.html[br]Dopisany: 09 Grudzień 2008, 13:24_________________________________________________ tak........cały prospekt - 32 strony, a tak przy okazji w salonie w którym dali mi A5 ostatnio byłem z kumplem i dali mu Q5 na wekend - całkiem fajna furka - najbardziej co mi się podobało to diody przód i tył - w nocy wygląd miazga koleś już od nich 3 autko brał na wekend
  2. witamy i zapraszamy na zlociki Gliwickie ) każdy piątek godz.18 parking podziemny C.H. FORUM Gliwice )
  3. MIRON78 + DOROTA + mironek - prosze o wpisanie mnie na listę ( jeżeli władze forum pozwolą mi jechać ) :notworthy: obiecuję zero problemów z mojej strony - ZMIENIŁEM SIĘ jezeli będzie omowa - trudno - przyjadę pod innym nickiem
  4. żyjeta po mikołajkach ? przyznać się kto dostał od mikołaja R8 a kto był mniej grzeczny i tylko B7 mu wręczono
  5. ale wam dobrze - a ja jeszcze w pracy - wychodzę za 15 min.
  6. piterra - nie że mi się podczas pracy zdarzyło posrać, tylko to była przenośnia i chodziło mi oto że plany mi się pozmieniały w pracy i nie wiem czy się wyrobię.................
  7. będę się starał być ale w robocie mi się posrało i nie wiem czy dam rade czasowo
  8. ładna..............nawet bardzo.............. ( środeczek całkiem , całkeim ) . Jeżeli zrealizujesz zmiany i dołączysz do tego jeszcze zwiększenie mocy to furka będzie naprawdę cudeńko
  9. cza tu fotki jakiś lasek wkleić to co 5 minut będą tu zaglądać
  10. ano trzeba , trzeba - i wpadaj na zlota bo masz pod nosem - każdy piatek 18.00 parking podziemny C.CH. FORUM w Gliwicach
  11. kolego carfit - postaraj się o wklejenie sesji zdjęciowej ( wraz z wnętrzem ) i zmień sobie w profilu rodzaj nadwozia na słuszny - a co do tego, że jesteś na szpicy forum z tą swoją furką to pamiętaj, że łatwo to można zmienić - wystarczy że ktoś kupi 2 takie furki jak Ty masz :> ( bo to chyba jedyny sposób )
  12. ładniutka furka - pogratulować - fajny silniczek i wypasik [br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 21:51_________________________________________________kilka modó i furka miodzio ( tak na szybko: dokładki w kolor , 18 fela , delikatna ściema szybek )
  13. jak mogłoby być inaczej [br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 21:40_________________________________________________Pucek - Hummer na zime schowany, ale nie widzę problemu żeby dla uatrakcyjnienia zlotu kiedyś go przytarmosić może niech Prezes najpierw przytarmosi swoje "4"litery a potem pomyślimy o hummerze a co.............. co drugi zlocik gliwicki + od czasu do czasu obecność na zlocikach sąsiedzkich ( opole , katowice ) + obecność na wszystkich zlotach ogólnopolskich jakie miały miejsce to mało :gwizdanie: :decayed:
  14. witamy kolege z forum subaru no stary tym furaczem w tej odmianie wdrapałeś się na sam szczyt tego forum [br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 21:35_________________________________________________gdyby ktoś zaproponował mi wybrać sobie furę z całego forum a on za nią by zapłacił - to został byś bez fury
  15. jak mogłoby być inaczej [br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 21:40_________________________________________________Pucek - Hummer na zime schowany, ale nie widzę problemu żeby dla uatrakcyjnienia zlotu kiedyś go przytarmosić
  16. dla mnie rewelka - niestety/lub na szczęście nawet na takich producentów klientela kładzie nacisk i trzeba sprostać wymaganiom rynku i powiększać swoją oferte
  17. ja już muszę powiedzieć że w ten piątek odpadam
  18. Slicznotka a i kolorek najmodniejszy - przydałoby się troszke wypasu ale wszyscy wiemy ile w salonie za każdą pierdołke się płaci więc.............można to pominąć - ogólnie :notworthy: i ciesz się furką póki ich na ulicach garstka i szalenie przyciągają oko ( biały tymbardziej )
  19. no dobra panowie - jak 8 furek to będzie zawsze minimum to będzie OK WAŻNE - ze spraw organizacyjnych !!!! Od następnego piątku spotykamy się o 18.00 - dotyczy wszystkich bez wyjątków więc nie cwaniakować
  20. jak się uda to wpadne - wczoraj przypadkowo byłem w SK na zlociku, było tez opole [br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 13:44_________________________________________________acha - i jak będę to ale brudnym
  21. dla mnie sprawa byłaby prosta - jeżeli myślałbym o gazie to wybrałbym 2.8Q a jeżeli śmigałbym na BP to bez zastanawiania 1.8TQ + program na 180 kucy lub więcej
  22. Witamy i zapraszamy na zlociki sląskie ( każdy piatek , godz.18 , parking podziemny FORUM Gliwice )

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.