Treść opublikowana przez miron78
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ktoś się wybiera ? http://www.a4-klub.pl/smf/iii_urodziny_a4_klubu_w_bukowinie_tatrzanskiej_zapisy-t56587.0.html[br]Dopisany: 09 Grudzień 2008, 13:24_________________________________________________ tak........cały prospekt - 32 strony, a tak przy okazji w salonie w którym dali mi A5 ostatnio byłem z kumplem i dali mu Q5 na wekend - całkiem fajna furka - najbardziej co mi się podobało to diody przód i tył - w nocy wygląd miazga koleś już od nich 3 autko brał na wekend
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy na zlociki Gliwickie ) każdy piątek godz.18 parking podziemny C.H. FORUM Gliwice )
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
MIRON78 + DOROTA + mironek - prosze o wpisanie mnie na listę ( jeżeli władze forum pozwolą mi jechać ) :notworthy: obiecuję zero problemów z mojej strony - ZMIENIŁEM SIĘ jezeli będzie omowa - trudno - przyjadę pod innym nickiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
żyjeta po mikołajkach ? przyznać się kto dostał od mikołaja R8 a kto był mniej grzeczny i tylko B7 mu wręczono
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale wam dobrze - a ja jeszcze w pracy - wychodzę za 15 min.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
piterra - nie że mi się podczas pracy zdarzyło posrać, tylko to była przenośnia i chodziło mi oto że plany mi się pozmieniały w pracy i nie wiem czy się wyrobię.................- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
będę się starał być ale w robocie mi się posrało i nie wiem czy dam rade czasowo- [B7 BLB] Moje czarne 4 kółka - UPDATE (169,4KM i 385,0Nm)
ładna..............nawet bardzo.............. ( środeczek całkiem , całkeim ) . Jeżeli zrealizujesz zmiany i dołączysz do tego jeszcze zwiększenie mocy to furka będzie naprawdę cudeńko- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cza tu fotki jakiś lasek wkleić to co 5 minut będą tu zaglądać- Nowicjusz - wątek powitalny
ano trzeba , trzeba - i wpadaj na zlota bo masz pod nosem - każdy piatek 18.00 parking podziemny C.CH. FORUM w Gliwicach- [RS4 B7] Dzis odebrałem RS4
kolego carfit - postaraj się o wklejenie sesji zdjęciowej ( wraz z wnętrzem ) i zmień sobie w profilu rodzaj nadwozia na słuszny - a co do tego, że jesteś na szpicy forum z tą swoją furką to pamiętaj, że łatwo to można zmienić - wystarczy że ktoś kupi 2 takie furki jak Ty masz :> ( bo to chyba jedyny sposób )- [B6 AKE] Moja A4 2.5 TDI quattro 180 koników
ładniutka furka - pogratulować - fajny silniczek i wypasik [br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 21:51_________________________________________________kilka modó i furka miodzio ( tak na szybko: dokładki w kolor , 18 fela , delikatna ściema szybek )- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak mogłoby być inaczej [br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 21:40_________________________________________________Pucek - Hummer na zime schowany, ale nie widzę problemu żeby dla uatrakcyjnienia zlotu kiedyś go przytarmosić może niech Prezes najpierw przytarmosi swoje "4"litery a potem pomyślimy o hummerze a co.............. co drugi zlocik gliwicki + od czasu do czasu obecność na zlocikach sąsiedzkich ( opole , katowice ) + obecność na wszystkich zlotach ogólnopolskich jakie miały miejsce to mało :gwizdanie: :decayed:- [RS4 B7] Dzis odebrałem RS4
witamy kolege z forum subaru no stary tym furaczem w tej odmianie wdrapałeś się na sam szczyt tego forum [br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 21:35_________________________________________________gdyby ktoś zaproponował mi wybrać sobie furę z całego forum a on za nią by zapłacił - to został byś bez fury- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak mogłoby być inaczej [br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 21:40_________________________________________________Pucek - Hummer na zime schowany, ale nie widzę problemu żeby dla uatrakcyjnienia zlotu kiedyś go przytarmosić- rodzinne porsche ;)
dla mnie rewelka - niestety/lub na szczęście nawet na takich producentów klientela kładzie nacisk i trzeba sprostać wymaganiom rynku i powiększać swoją oferte- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja już muszę powiedzieć że w ten piątek odpadam- [ALL B8] Witam ... a to moja - 2,0 TDI 143 ;)
Slicznotka a i kolorek najmodniejszy - przydałoby się troszke wypasu ale wszyscy wiemy ile w salonie za każdą pierdołke się płaci więc.............można to pominąć - ogólnie :notworthy: i ciesz się furką póki ich na ulicach garstka i szalenie przyciągają oko ( biały tymbardziej )- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no dobra panowie - jak 8 furek to będzie zawsze minimum to będzie OK WAŻNE - ze spraw organizacyjnych !!!! Od następnego piątku spotykamy się o 18.00 - dotyczy wszystkich bez wyjątków więc nie cwaniakować- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak się uda to wpadne - wczoraj przypadkowo byłem w SK na zlociku, było tez opole [br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 13:44_________________________________________________acha - i jak będę to ale brudnym- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- [B7 BDG] Audi A4 2.0 TFSI -US- wyniki serii z hamowni
piękny wynik- [ALL B5] Co wybrać - 1.8 Turbo czy 2.8 - 193KM Quattro ?
dla mnie sprawa byłaby prosta - jeżeli myślałbym o gazie to wybrałbym 2.8Q a jeżeli śmigałbym na BP to bez zastanawiania 1.8TQ + program na 180 kucy lub więcej- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy na zlociki sląskie ( każdy piatek , godz.18 , parking podziemny FORUM Gliwice ) - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE