Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kyluck

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kyluck

  1. nom ładna ładna pozazdrościć fajny felunek i kolorek!
  2. tzn jak niby o co ci chodzi??? bo nie wiem za bardzo??? [br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 23:35_________________________________________________z tymi spryskami??? [br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 23:35_________________________________________________a po za tym ten zderzak nie był raczej malowany. Nie oceniaj tego tak od razu po fotach. Malowany to on może kiedyś będzie albo bedzie inny zderzak
  3. Witam:) Audi A4 B5 96r 1.9 TDI 110 PS Wyposażenie mojej A4 to: -2x poduchy powietrzne -Immobilajzer -Alarm -Podgrzewane lusterka -Webasto -Klimatronik -4x Elektryczne szybki -Komputer pokładowy FIS -kierownica s-line -zmieniarka na 6 płyt -wzmacniacz Bose -system Bose 6 głośników -Granie ori Audi Delta(narazie) -spryski świateł Zmienione -przednie lampy zespolone na Valeo -chromowane ori listwy wokół szyb -tylne lampy po 2 lifcie -Fele 17'' 225 45 -białe kierunki z boku -ramka grila w czarny mat -zaciski na czerwono Stare Zdjęcia zaraz po kupnie: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/048d8984fd8295bf.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/49399a4a31a35a2c.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/edc785d1dbcc41c9.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6c546f8fc8d79537.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1249482a9a1dd2d8.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/acd0c9ce2d66e5a9.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a2522406045f23c7.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cad4a9fdbd0b2ca5.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4cacba720e6acad9.html Nowe foto po małych zmianach: Sorki za jakoś ale robione na szybkiego fonem:)
  4. kolego tak zapytam bo nie nie wiem o co z tym chodzi fmic??? do czego to jest?
  5. a to czasem n ie te same:) ale ładne ładne:)
  6. hmm ciekawe audi gnije??? no nie wiem czyba że było bite albo nie wiadomo co sie z nim działo
  7. hmmm... czhyba też sie zaraziłem:) nie widziałem jeszcze takich ale podobają mi sie:)
  8. Zdecydowanie Audi! Vektra moim zdaniem wewnątrz jest brzydko wykończona no i jest to opel a nie audi i nie wie czy one są w ocynku czy nie bo wcześniejsze modele napewno nie sa i jest do duży minus.
  9. kolego nawet nie jezdzij nigdzie tym autem scholuj je do mechanika i to jak najszybciej
  10. poszukaj na llegro jakiejś rozbitej A4 w twoim województwie i dogadaj sie z kolesiem ze podmienicie pprzyciski za drobną dopłata. ja tak zrobiłem za 15 pln w serwisie 80zł
  11. Ja jak jeżdże to na moment wyłanczam światła i pryska mi tylko na szybe. w ten sposób zaoszczędzam :>
  12. Nom ładne te lampki, podobaja mi sie myślałem nad nimi ale wole jakoś te po dugim lifcie [br]Dopisany: 06 Styczeń 2009, 22:12_________________________________________________Panowie a jakie przednie lampki polecacie? jak macie coś ciekawego to prosił bym linki:)
  13. Dzięnks koledzy:) a no faktycznie mogłem sie podpiąć Sorki [br]Dopisany: 06 Styczeń 2009, 18:51_________________________________________________A jakie firmy są dobre tych tylnych lampek no i przednich oprócz Valeo??? Wiecie może? słyszałem że lampy przednie depo są w miare ale o tylnych nie słyszałem
  14. To są oczywiście zamienniki. Ma ktoś takie lub miał? Bo nie wiem czy warto je kupować ?[br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 22:42_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item512737002_nowe_tylne_lampy_audi_a4_98_00.html
  15. Aha Dzięki wielkie nie pomyślałem o tym :> Pozdro
  16. Witam coś mi chyba skrzypi w środkowym słupku przy jezdzie po nierównej drodze i bardzo mnie to denerwuje . Prosze o pomoc. Z GÓRY Dzięki
  17. kyluck odpowiedział(a) na monday5 temat w Audi A4 B5
    Witam może mi ktoś pomóc jak jade po nierównościach to z lewej strony mi coś skrzypi za uchem wydaje mi sie ze to w środkowym słupku może coś. Pomóżcie
  18. kolego mam bardzo podobny przypadek z tymi drganiami na kierownicy i w ogóle wewnątrz auta. i ja wiem czemu tak sie u mnie stało. Wjechałem na krawęznik ze spora predkościąi i od tamtego czasu mam drgania i podejzawam na 99procent ze to przednia poduszka bo na kanale kąbinowałem z łomem i jak się włoży łoma w odpowiednie miejsce i odciagnie to jest ok ale tylko tak na tydzień i znowu sie ponawia
  19. Dzięki. Zrobiłem tak no i na kumpla włączniku działają. Musze kupić nowy. Pozdro
  20. Witam mam problem z kierunkami i tylko z kierunkami awaryjne działają jak włącze lewy lub prawy to raz działa raz nie a niekiedy wogóle. Możecie mi jakoś pomóc?
  21. No VIP-a to mało powiedziane też mi już pomógł :)Naprawdę w porządku koleś. Zdiagnozował, zrobił i jest ok Polecam
  22. Aha Dzięki A czy jak bym założył jakiś inny wzmacniacz to działało by mi wszystko tak jak wcześniej?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.