Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bigjasiu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bigjasiu

  1. Nie trzeba demontować tapicerki! Jak otworzysz drzwi z boku jest taka zaślepka, pod nią jest śruba (chyba torx 20) odkręcasz i i wyciągasz element klamki. czas operacji wymiany dla wprawionych ok 20min. jak będziesz przejazdem przez moje miasto to zapraszam, to wymienimy
  2. ..... Powiem tak. Gdy temperatura ok -10 to ok jak jest 20 na klimatroniku, ale gdy jest -30 to średnio.....
  3. Problem rozwiązany!!! przynajmniej mam taką nadzieję u mnie problem był ze strony mechanicznej (zatarty mechanizm do otwierania drzwi od zewnątrz) . Rozkręciłem zamek i nasmarowałem go ponownie, na chwilę obecną po 300 Krotnym otwarciu i ponownym zamknięciu działa ok. czas na naprawę ok 2h
  4. Ja koledzy 2.0 CAHA 170 Quattro letnie 255/35/19 spalanie w okolicach 9,5 l/100 przy średniej prędkości ok 36km/h, trasa poezja, przy średniej prędkości 70-80 km/h spalanie na poziomie 6,8-7,5 P.S. Ale silnik ma co obracać 4x19 CALI !!!
  5. Jak na forum to śliski temat ale może ktoś się znajdzie pamiętaj jedna że jak koś się upora to i tak w ASO wyjdzie kupa jak towar będzie z "ciepłej" ręki...
  6. Jest Możliwość zakodować temperaturę na klimatroniku na wyższą niż 20 stopni?? zawsze jak załączam webasto to wyskakuje mi 20 stopni, choćbym dzień wcześniej zostawił 24 stopniach...
  7. Witam, mam następujący problem, a mianowicie gdy otwieram drzwi z pilota to drzwi kierowcy nie zawsze chcą się otworzyć!!! Wtedy albo się bawię kilkanaście sekund OTWÓRZ, ZAMKNIJ, OTWÓRZ.... i wtedy załapie albo wyciągam grot z kluczyka i jak za starych czasów kluczykiem Jeśli chodzi o inne drzwi to jest OK. Może ktoś z forumowiczów miał w/w problem??? Proszę o info
  8. będę kolego w chacie na weekendzie to ci podam co to za moduł i jak się go podłącza.
  9. Czy fajny... kolega ma stary pilot z niebieskimi przyciskami czyli bez zmiennego kodu! czyli smiało można było rezać fabrycznego homelinka!!! Co do pilota w zapalniczkę to odradzam!! zakupiłem owy firmy hormann i nie można zamknąć popielniczki, jest o ok 3mm za długi. Ja boksowałem się z bramą ze zmiennym kodem ok 2 miechów ale sobie poraddziłem zakładająć dodatkowy moduł. i wszystko gra.
  10. Kolorek bajka Fotele musowo muszą OUT! a pakiet zewnętrzny S-line Plus musowo IN bezawaryjności Ci stary życzę!!
  11. nie lubię, nie lubię tego robić ale na pierwszy rzut oka rzucają mi się za wysoko pozostawione wycieraczki, tzn. ktoś mógł, ale nie musiał wymieniać przednia szybę i popełnili mały błąd podczas montażu jak u mnie w B7 i na drugim zdjęciu kolor zderzaka jest trochę w innym odcieniu, mam nadzieję ze to tylko kont padania światła to uczynił co do B&O to mi się zdaje że ma trochę więcej niż 10 głośników A teraz stary po tych negatywach powiem jedno, lakierek prima vera, moje marzenie którego nie mogłem zrealizować bo wszystkie "niemcory" kupują/zakupywały czarny w roczniku w który ja trafiałem. Co do modów to od razu wrzucaj NEON na tył, zmieni twoją furkę nie do poznania. Życzę Ci stary bezawaryjności, szerokości i ilości wykonanych modów tyle co kartek w Starym Testamencie
  12. Podpinam się do pytania tylko że posiadam MMI 2G
  13. 0 błędów! wcześniej było wszystko ok!
  14. Sorki, po 100 krotnym sprawdzeniu w/w czynność nie funkcjonuje... coś musiało mi się pop...ić mój błąd
  15. Z opóźnieniem ale jest obym nie pomylił piecyk 8R0265105A, Standheizung H11 0110
  16. Witam, od pewnego czasu nie wyświetlają mi się informacje z radia na fisie.... Wszystkie inne info działa, tzn. połączenia telefonu, informacje o niskim poziomie płynu w zbiorniczku itp. Czy ktoś się spotkał z w/w przypadkiem... Na kompie 0 błędów!!!!
  17. Nowy czujnik kupiles z korym numerem? Nie pamiętam numerów! Ale jak co to kupuj tylko te co poddałem w linku, są całe zalane plastikiem i woda nie ma szans się dostać... K Jak z kazdym rezaniem 4 klamki z czujnikami 3 anteny zmiana panela wokół lewarka przycisk START/STOP okablowaniem w 4 drzwiach wiazka do KOMFORTU Klamek nie trzeba zmieniać... chyba że ktoś jak ty zakładał podświetlanie i musiał wyrezać otwory pod leda i jeszcze okablowanie do wlewu
  18. Co do Keyless Go to super sprawa, po sprowadzeniu furki miałem problem z dwoma czujnikami w otulinie silikonowej ( było pęknięcie i dostawała się woda, na foto widać problem https://www.google.pl/search?q=8K0927753A&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=RA8tVK-HGoq6ygOemoLgDw&ved=0CAkQ_AUoAg&biw=1440&bih=775#facrc=_&imgdii=_&imgrc=T91r67712S9C7M%253A%3BHhyPaafNizS8jM%3Bhttp%253A%252F%252Fgnairpg.fly.free.fr%252Fimages%252F_IGP8246.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fforums.audipassion.com%252Ftopic%252F147940-probleme-keyless%252F%3B2048%3B1371) po wymianie na: https://www.google.pl/search?q=8K0927753A&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=RA8tVK-HGoq6ygOemoLgDw&ved=0CAkQ_AUoAg&biw=1440&bih=775#facrc=_&imgdii=_&imgrc=DIbmvIvZ7SWNxM%253A%3BjE54WmCkUvrHSM%3Bhttp%253A%252F%252Feasy-link.pl%252Fusers%252Ferton%252F5%252Fp38.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Farchiwum.allegro.pl%252Foferta%252Fczujnik-klamki-drzwi-keyless-8k0927753b-audi-a6-a7-i3981377702.html%3B624%3B474 jest już Jak się uporasz z modem będziesz miał paru chętnych na rezanie Co do zawiechy, jak będziesz zakładał ADS, to proszę mnie wpisać na LISTĘ OCZEKUJĄCYCH NA MONTAŻ
  19. Po pierwsze to szacun, gdybym nie posiadał fabrycznie zamontowanego to bym od razu REZAŁ POLECAM WSZYSTKIM moda !!!! Ja mam CAHA z 2009 ( sterownik to, to ustrojstwo co jest w bagażniku koło modułu PDC??)
  20. Stanął w miejscu nie mam pomysłu co mogło by być nie halo... co któryś raz jak chcę zamknąć klapę z przycisku opada o 2 do 5 cm i staje, coś cyknie w MC9. Co do reszty to działa gites
  21. Jeżeli można, to proszę o foty końcowego efektu
  22. Co miałeś na myśli pisząc kewlar? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk Z tego co pamiętam to Grzechu wysyłał sprzęgło do regeneracji i okładzinę zrobili mu z kewlaru, tylko jak dobrze pamiętam to twardo mu chodziło. Może z przejechanymi kilometrami zrobiło się lepiej ....
  23. Pierwszy raz widziałem B7 na rotorach... Kosa na maxa stary!!! co do silnika to marzenie, któregoś pięknego dnia się spełni i u mnie GRATULACJE MEN

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.