Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Barti261

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Barti261

  1. Wcale nie bedzie ciut za mało. :biggrin: Na felgę 6,5 cala opona 215/60/15 będzie w sam raz. Żebym nie dał plamy to jeszcze sprawdziłem w katalogu felg i opon :biggrin:
  2. Świetnie to wyglada, bardzo ładnie kontrastują się przy Twoim kolorze autka. Teraz musisz dbać, aby lakier i aluski zawsze tak błyszczały :biggrin:
  3. poprawnym zamiennikiem opony 195/65/15, przy zachowaniu stałej średnicy zewnętrznej jest opona 215/60/15. Tylko kwestia czy masz odpowiednią felgę na poprawny zamiennik
  4. To teraz dla świętego spokoju sprawdź napięcie ładowania w samochodzie i pobór prądu na postoju. Bo przyczyna rozładowania akumulatora musi być, chyba, że został on nieświadomie rozładowany przez kierowcę, np. przez pozostawienie włączonego odbiornika prądu.
  5. Ciekawie to nie wygląda, ale się sprzeda handlarzowi :biggrin: Handlarz poklepie i wystawi na allegro jako bezwypadkowy bądź po delikatnym przerysowaniu na parkingu.
  6. No właśnie, od kiedy to PORZĄDNE dywaniki welurowe przemakają na wylot???? Zamiast żyłować kasę na badziew kup porządne dywaniki welurowe. Ja tak zrobiłem i nie narzekam: kupiłem strzyżony, gruby welur od spodu mam gumę (nic nie przemoknie), a plasticzki do mocowania sobie sam sobie zamontowałem. A co do czystości dywaników - nie mam z tym żadnego problemu: po okresie zimowym bierze się srodek do czyszczenia dywanów, spryskuje i po chwili zapodajesz karchera i dywanik jak nowy :biggrin: Mogłem zamówić dywaniki za 40-60 PLN, ale wybrałem dużo grubsze ze strzyżonym welurem i porządnie obszyte, ich cena była dwa razy wyższa, ale nie załuję.
  7. Nie tyle może więcej spalać, co będzie więcej spalać.
  8. Z uwagi na wiedzę w tym temacie ( od prawie 10 lat pracuję w hurtowni akumulatorów ) służę swoją radą i odpowiem na pytania dotyczące akumulatorów i spraw z nimi związanych.
  9. U mnie B5 97 rok jest tak samo: gdy krótko przycisnę klawisz to szyba automatycznie poleci na dół; gdy przytrzymam dłużej i puszczę to staje w miejscu gdzie puściłem przycisk; analogicznie jest przy podnoszeniu
  10. I właśnie dlatego ja nie zostawię swojego samochodu u żadnego nie znanego mi mechanika, elektronika itp. . Przy takiej awarii, jak opisałeś, ja nigdy bym nie zaryzykował, żeby mnie jakiś laweciarz zawiózł do pierwszego lepszego "przypadkowego"??warsztatu!!!! Do swojego auta dopuszczam tylko 3 osoby: 1.kolega zajmujący się zawieszeniami, geometrią itp, 2.mechanik specjalizujący się w pojazdach VW, Audi, Seat, Skoda (facet wie o co chodzi w tej grupie samochodów, choć za naprawę u niego płacisz 10-15% więcej niż w innych warsztatach) oraz 3.elektronik (mój bardzo dobry kolega - z najlepszym i najnowszym sprzętem w mieście). Wyznaję zasadę, że lepiej czasem zapłacić stówę czy dwie więcej za lawetę i zawieżć auto do kogoś, kogo się zna, niż do pierwszego lepszego warsztatu. Oczywiście mam na myśli usterkę związaną z unieruchomieniem pojazdu podczas jazdy, związaną z silnikiem, bądź elektroniką. Nie warto przecież płacić za lawetę, by wymienić wahacz itp. . Zdarzą się też, że auto nawali bardzo daleko od domu i wtedy to już inna szkoła jazdy. Moja rada: oczy dookoła głowy i zanim zacznie naprawiać, dokładnie wypytać co będzie robił i ile za naprawę żąda, w razie czego zadzwonić do znajomego mechanika, elektronika czy nawet innego warsztatu i spytać o orientacyjną cenę. Już samo przekazywanie auta od mechanika do mechanika daje do myślenia. Może trzeba było najpierw fachowca spytać, czy chociaż takie auto kiedyś widział, zanim się zadeklarował, że je naprawi?
  11. Ja przy 100-tce mam 2900

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.