Treść opublikowana przez motogrzech
-
[ALL B7] Wlałem diesla do silnika benzynowego
Witam jest szybka prosba co zrobic i co mu dolega. Tak jak w temacie glupio sie przyznac ale wlalem do silnika benzynowego 7 litrow diesla. Mialem juz rezerwe i dolalem 7 litrow diesla :/ jak sie zorientowalem juz zaciagnol tej mieszanki i zgasl:/ stwierdzilem ze bylo tylko 7litrow diesla i dolalem do pelna benzyny czyli jakies 60 litrow. teraz gdy odpalam raz swieci sie raz miga kontrolka engine i samochod nie chodzi rowno:/ co mam zrobic przepalic go bo moze w filtrze i na swiecach juz pociagnelo tego diesla jak bylo male rozcieczenie czy co?? teraz przy takim rozcieczeniu 7litrow diesla 60 bezyny juz powinien to przelknac. co mam robic???
-
[b7] kierunkowskazy pomaranczowe / biale
Foty nie mam jak wyciagniesz pomarancze zrob fote i pokaz:)
-
[ALL B7] Kierownica ala TT ścięty dół
Napalilem sie na nia ale cena:/// 2500:/ jak by byla po starej cenie juz bym zamawial a teraz mysle czy darowac sobie czy brac ta stara hmm
-
[b7] kierunkowskazy pomaranczowe / biale
Witam tez jestem zainteresowany takim modem:) da sie to szkielko wyciagnac ale powiem szczerze ze marnie to wyglada bez niego tylko ze srebrna zarowka trzeba gdzies poszukac bialego szkielka ale nie mam pojecia gdzie
-
[ALL B7] Kierownica ala TT ścięty dół
Podoba mi sie:) gdzie i za ile ona???[br]Dopisany: 22 Luty 2012, 00:57_________________________________________________nie widze jej na allegro:/
-
[ALL B7] Ramka wokół dźwigni zmiany biegów
NIE????
-
[ALL B7] PILNIE POTRZEBUJE NR ZDERZAKA PRZEDNIEGO B7
Dzieki wielkie ale w sumie tylko mi chodzilo czy jest jeden do 3ech modeli :)
-
[ALL B7] PILNIE POTRZEBUJE NR ZDERZAKA PRZEDNIEGO B7
No dzieki ale kurna tylko ty mi odpisales:) kogo bym nie pytal zdania sa podzielone:/ a nigdzie tego nie moge znalezc:/ ale dzwonilem tez do znajomego na szrot i powiedzieli ze sa takie same:) a inni gadaja ze inne ze nawet lampy sie roznia i wogole cale auto heheh pozdro
-
[ALL B7] PILNIE POTRZEBUJE NR ZDERZAKA PRZEDNIEGO B7
Witam na szybko potrzebuje sprawdzic czy zderzak przedni A4 B7 od kombi lub sedana bedzie pasowal do cabrio. Ps. konkretnie w swoim cabrio mam zwyklasa i mam do kupienia sline od kombi i nie wiem czy podejdzie. Dzwonilem do handlarzy i mowia ze przednie sa wszedzie takie same ale moze tylko tak mowia aby spzredac:/
-
[All B7] Grill Sline
moze sie myle ale ja tez szukam calego zderzaka z grillem sline i moj stary jest calkowicie inny szerszy i nizszy wiec nie da sie przelozyc:) grill sline nawet nie podejdzie do zwyklego zderzaka
-
[ALL B7] Kratki w zderzak
dzieki a wie ktos gdzie sprawdzic ceny po numerach gdzies to tu bylo:) i nie moge znalezc:/
-
[ALL B7] Kratki w zderzak
Witam mam pytanie gdzie kupic i ile kosztuja, moze w servisie kratki dolne w zderzak??? Z tego co zauwazylem jest ich duzo rodzajow moze macie foty i oznaczenia ich. Chodzi mi o te w ktorych siedza halogeny oczywiscie:) PS. chce kupic caly zderzak kompletny sline ale moze taniej by bylo go poprostu skompletowac z gory dzieki
-
[B7 BKN] Samopoziomowanie bixenonu
UKLAD SAMOPOZIOMOWANIA LEFLEKTOROW Witam nie wiedzialem w jakim dziale to umiescic wiec odnowie watek. Dzis w necie znalazlem taki uklad. Nie mam pojecia czy by spenial prawidlowo swoja funkcje:) jesli tak to po co kombinowac z orginalem duuuuuuuuuuuuuzo roboty i pewnie dosc duze koszta. widzial ktos juz to???? http://www.xenonowe.pl/oferta/samopoziomowanie
-
[ALL B7] Swiatla xenon
DZIEX:)
-
[ALL B7] Swiatla xenon
Jak ktos mi podpowie jak to dal bym rade sam zalozyc takie lapy ale bedzie problem z vagiem nie moge tu nikogo znalzc kto mi to zrobi a w polsce moze szybciej bym znalazl ale bede tam dopiero lipiec sierpien:/// a juz do tego czasu nazbiera mi sie aktywowac tempomat spryski no i byc moze te lampy:/ Ps. myslalem o soczewce poprostu i hid [br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 11:04_________________________________________________Jeszcze jedno pytanko w orginalnych lampach w B6 mialem taki przesuwak w srodku z tylu ktorym zmienialo sie kont swiecenia lampy na europe i uk czy w B7 jest moze tez cos takiego???[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 00:44_________________________________________________Nikt nie wyciagal orginalnej lampy w B7 ???? jest ten przesuwak czy nie???
-
[ALL B7] Kierownica ala TT ścięty dół
Czyli ci co maja pozakladane od RS nikomu nie dziala multi??? Wiec chyba nie ma co myslec i kupic ta robiona czym bardziej kolega ma ja i poleca dziex
-
[ALL B7] Przednia dokładka zderzaka
Z gory dzieki ale skonczylo sie na kupnie calego zderzaka S4:)
-
[ALL B7] Kierownica ala TT ścięty dół
Powiem tak jesli z tej tej aukcji za 950zl to podoba mi sie ta rs4 z aluminiowym dolem tylko jest taki problem ze nie ma ona lopatek do zmiany biegow i nie ma tych multifunkcyjnych obkretel tylko jakies przyciski niewiem jak to dziala ale nie ma chyba tych wszystkich tam funkcji wiec chyba zostane przy tej za 2tys
-
[ALL B7] Kierownica ala TT ścięty dół
jak bedziesz mial podobna ori audi nie jaze czyli jaka?? nie draznij sie to ta nakladka tylko podchodzi jak juz jest kiera plaska??? jeszcze do niego zadzwonie spytam czy moze byc dol alu a reszta skora
-
[ALL B7] Kierownica ala TT ścięty dół
No kolego znalazlem ta dokladke 188$ czyli niewiem czy to dobry pomysl:) poniewaz zakup ta dokladke potem zepsuj kierownice aby ja przerobic i daj do obszycia. Niewiem jaki by byl efekt koncowy. kupujac u niego placisz niby dosc duzo 2tys ale masz z tego co widac niezle wykonanie i jeszcze swoja kierownice do sprzedania. [br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 00:58_________________________________________________Ps. Do raggamana pokaz gdzie mozna znalezc kiere multifunkcyjna z lopadkami za 150zl ja takich nie widzialem:???
-
[ALL B7] Kierownica ala TT ścięty dół
Dzwonilem do niego mowi ze jak mu podesle swoja to opusci 200zl pfff to ja wole swoja sprzedac osobno multifunkcyjna z lopadkami troszke wiecej warta :) a ze byly jakies gdzies tam dokladki to podeslijcie gdzie je kupic a nie ze kiedys tam gdzies byly:)) troszke duzo chce to prawda ale nie sadzicie ze fajnie ona wyglada??? cena by pewnie byla tez nizsza gdyby kompletne od tt nie staly tez w cenie proste
-
[ALL B7] Kierownica ala TT ścięty dół
Tanie nie sa wiec jest troszke dylemat jaka wybrac te co ten koles robi fajnie sa obszyte i wyprofilowane
-
[ALL B7] Kierownica ala TT ścięty dół
Witam kompletuje braty i zastanawiam sie teraz nad nowa kierownica:) ze scietym dolem. Znalazlem na allegro przerabiane kierownice a4 pogrubione i wyprofilowane na kciuki czy ktos widzial ja na zywo??? moze ktos posiada taka co o niej myslicie??? Ps. wiem zaraz powiecie ze ladniejsza od TT moze i ladniejsza ale jakie koszta 2tys. sama kierownica(multifunkcyjna z lopadkami do biegow) tyle co ta ale tam jeszcze dochodzi cena AIR BAG 1tys.razem 3tys. a tu jednak ta cena air bagu odpada:)
-
[ALL B7] Swiatla xenon
Dzieki To czyli takie jak mi potrzeba bo jak widac ja z uk:) tylko wolalem zwykle xenony a nie bi bo wyczytylem ze ich juz tak p&p nie wloze:/
-
[ALL B7] Swiatla xenon
witam mam pyatanko znalazlem do klupienia fajne swiatla sa zdjecia numerow i tu moje pytanie czy da sie po nr sprawdzic czy sa to swiatla europejskie czy angielskie???? http://www.ebay.co.uk/itm/Audi-A4-S4-RS4-B7-Adaptive-Bi-Xenon-Headlight-inc-Ballast-LH-8EO-941-003-AG-/280803198130?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item41612cc4b2 http://www.ebay.co.uk/itm/Audi-A4-S4-RS4-B7-Adaptive-Bi-Xenon-Headlight-RH-8EO-941-004-AG-/280803196294?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item41612cbd86