Treść opublikowana przez Perez
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Mógłbym poprosić to w PDF ??
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Mogę poprosić o rozkodowanie ??? WAU ZZZ 8K0 CA0 62792 Bardzo Dziękuję....
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Mogę prosić o rozkodowanie ?? WAUZZZ8K0CA062897 bARDZO Bardzo Dziękuję...
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Mógłbym po prosić o rozkodowanie WAUZZZ8K4CA099425 bARDZO Bardzo Dziękuję...
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Mogę Poprosić o rozkodowanie ? WAUZZZ8K5BA130616 Z góry bardzo Dziękuję..
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam, mogę poprosić o rozkodowanie ?? WAUZZZ8K1CA020664 Bardzo Dziękuję...
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Bardzo Dziękuję...
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Mogę prosić o rozkodowanie VINu WAUZZZ8K6BA111489 .?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZ8K3BA148872
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Mogę prosić o rozkodowanie wauzzz8kba148872
-
Wyciek oleju po szpilce kol. wydechowego..
Z góry raczej nie, bo kolega mi gazuje ja obserwuję i z góry raczej nic nie kapie tylko pojawia się olej na nakrętce, Chyba że to akurat w tym miejscu z pod głowicy...
-
Wyciek oleju po szpilce kol. wydechowego..
Mam mały wyciek z po stronie turba, pojawia sie olej na rozruszniku (kapie z góry). Według moich obserwacji po wyczyszczeniu styku głowica-blok, wydaje mi się że cieknie mi po szpilce kol. wydechowego ? Jest to możliwe ? Otwory tych szpilek na na przestrzał do komory silnika ? Miał ktoś taki przypadek ??
-
Wyciek oleju z bloku silnika
U mnie cieknie prawdopodobnie po szpilce kolektora wydechowego, nie wie ktoś czy tam są otwory na przestrzał do wnętrza silnika ??
-
Pytanie o mechanika
W gdzie ten gość robi ???
-
Tapicer ,Rzeszow i okolice
ile u was odszycie kierownicy ??
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
A kupując używkę jaką masz pewność ze ktoś jej już nie uszczelniał ???
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
szukaj drugiej pompy ,uszczelniałem 2 razy nic to nie dało i kupiłem boscha Nową czy używaną ???
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
kupiłeś używkę ?? ile dałeś ?
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
kupiłeś używkę czy nową ?? nową Ile dałeś ? w serwisie ?
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
kupiłeś używkę czy nową ??
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
Panowie A4 B6 Avant 2004 r. silnik AVF 130 koni jaki ma symbol pompy vacum?? Potrzebuje kupić zestaw uszczelniający a nie mogę się doszukać jaki to symnol ??
-
Kontrola check engine po wycięciu katalizatora w A4 B6 1.9TDI
Wczoraj podpiąłem Vaga, był błąd -17965, skasowałem go pojeździłem troszkę i było ok, zobaczę co będzie dziś...
-
Kontrola check engine po wycięciu katalizatora w A4 B6 1.9TDI
Witam, dzis wyciąłem Kata w swoim autku, wstawiona rurka od łącznika po środku samochodu do łącznika siatkowego, po powrocie z warsztatu autko 2 razy straciło moc potem zaświeciła sie kontrolka silnika. Jakiś czujnik daje sygnał o ''złych'' spalinach do komputera ?? Przerabiał to ktoś ?? Przeglądałem watki ale nie znalazłem sensownej odpowiedzi...
-
Zbyt Duże spalanie
6.7-7.2 z takim spalaniem bym sie mógł zgodzić ze jest w miare Ok. Ja staram się jezdzić w miarę delikatnie. Jest mozliwość jakoś sprawdzić VAGiem dlaczego jest takie duże spalanie.?
-
Zbyt Duże spalanie
Czyli uważacie że takie spalanie ( 9L miasto) jest ok.??