Treść opublikowana przez Perez
-
Zbyt Duże spalanie
Ile palą wasze bryczki ? Bo wydaje mi się że moja (AVF 2004r. 27000 tys km) stanowczo za dużo pali. W ruchu miejskim spalanie wacha się w granicach 9L na 100 km.
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
Witam, Panowie a może podpowiecie mi gdzie szukać przyczyny gdy wydaje mi się że mój AVF 130 2004r. za duzo pali ??
-
kontrolka air bag
A nie robiłęś jakichś kilku macnych ( do oporu ) skrętów kierownica ??
-
Navigation Plus Słabo odbiera radio
Navigation Plus Słabao odbiera radio. Może to być problem z anteną ??
-
przepalajace sie podswietlenie popielniczki..
po prostu go wymień na taki jak pisze fahur
-
[B6 AVF] Będą z tego swiatła do jazdy dziennej ?
I co wyszło coś z tego ???
-
Roznice miedzy wersja skandynawska a europejska w A4
ale to jest do B7, nie wiadomo do jakiej wersi kolega potrzebuje
-
[ALL B6] Automatyczny włącznik świateł
Światła mogę wejść w tryb awaryjny ???
-
[ALL B5] Światła mijania świeca po przekręceniu stacyjki
Tak, szukaj jakiejś przepinki bo w B5 nie da się uruchomić Skandynawi
-
Moduł światełek dziennych
Ktoś już stwierdził że w B6 sie nie da http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-pytanie-znawcow-213350/
-
[B6 AVF] Czyszczenie lasera w napędzie nawigacji
Można użyć do czyszczenia np. benzyny ekstrakcyjnej ??
-
gdzie znajdę sensor
Mógłbyś jasniej ztym oznaczeniem słupków ???
-
rodzaje i moc palników
Chyba tylko dla szpanu ")
-
Moduł światełek dziennych
Jak mozna obniżyć napięcie na mijania do 50 % na trybie skandynawskim ????????
-
Nie trzyma 90 stopni na trasie poniżej 25 stopni na zewnątrz - logi
A czy może mi ktoś podpowiedzieć w którym miejscu znajduje się czujnik ? Bo u mnie wymiana termostatu nic nie dała
-
Lusterko i tryb skandynawski
Jeśli będziesz miał tryb Skandynawski to światła zapalą Ci się same automatycznie gdy włączysz zapłon
-
Trudności przy rozruchu przy wysokich temperatuchach na dworze
Całkiem mozliwe, wiesz może gdzie szukac tego czujnika i jak go ewentualnie sprawdzić ?
-
Trudności przy rozruchu przy wysokich temperatuchach na dworze
Witam, szukałem we wszystkich tematach ale nie znalazłem podobnego tematu. Zauważyłem że przy wysokich temperaturach na dworze około 30 stopni, autko ciężej pali. Z samego rana zapala na dotknięcie, Ale juz nap. odpał zimnego silnika w tem. około 30 stopni musi pokręcić ze 3 razy rozrusznikiem. Miał ktos podobny przypadek ? Ewentualnie co może być przyczyna ????
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Myslę ze taka z prostą końcówką bedzie lepsza, bo gniazdo jest bardzo na boku i kątowa troszkę uwadza.... http://allegro.pl/gps-antena-do-mercedes-audi-vw-rns-e-turan-mfd2-i1547204748.html
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Wobec tego ta antena na dachu (płetwa) nie jest wogóle podciagnięta do radia ?? Czy taka antena będzie ok? http://allegro.pl/antena-gps-fakra-mfd2-rns-e-rns510-vw-audi-nowa-i1526196799.html Wydaje mi się ze z prostą wtyczką była by lepsza, ale nie wiem czy taka wystepuje..
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Zrobiłem tak jak napisałeś, przejechałem kilkakrotnie po mieście ale dalej żadnych efektów,wciskając info pokazuje 0 znalezionych satelit. szerokośc i długośc geograficzna się zmienia podczas jazdy Może to być problem z anteną GPS-u. ??? U mnie chyba jest orginalna - płetwa na dachu.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ta antena raczej jest Fabryczna, była podłączona do poprzedniego radia ( Concert) była podpięta antena radiowa i i ta druga ( końcówka facra) to chyba od gps. Więc podpiąłem ją teraz do RNS-E. Mam jeszcze jedno pytanko do bardziej kumatych kolegów w RNS-sach. Ja jak wspomniałem jestem dosłownie dwudniowym posiadaczem tego radyjka. Mam płyte nr 2 z automapą 2010. Włożyłem ją do napedu RNS odpaliłem nawigację wklepałem trasę dokąd chciałbym jechać ( na drugi koniec miasta) Nawigacja pokazuje mi ze jestem w Sztokholmie i z tamtad planuje mi trasę. Jakiej trasy bym nie wklepał to ciagle pokazuje i planuje ze Sztokholmu. Może ktoś bedzie tak miły i podpowie mi dlaczego tak mi pokazuje moja nawigacja ?? Bedę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.....
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Może mi ktoś jaśniej to wytłumaczyć bo nie kumam. Właśnie założyłem do swojej A4 RNS-E miałem wczesniej CHORUSA II czy muszę ciągnąc dodatkową antenę do gps-u ? [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 21:38_________________________________________________Sorki nie Chorusa tylko Concert CD by Grundig
-
[B6 AVF] Wzrosły wolne obroty przy złym logowaniu 004
Dokładnie nie pamiętam ale na pewno były niższe....[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 15:51_________________________________________________Wobec tego może ktoś potrafi mi powiedzieć dlaczego w silnikach wyposażonych w pompowtryskiwacze (PD - np. AWX, AVF) nie logujemy grupy 004 w trybie BS ??? Co się może stać jeżeli zlogujemy [br]Dopisany: 31 Październik 2010, 11:48_________________________________________________I niestety mój problem umarł śmiercią naturalną.
-
[B5 AHH] Kontrolka air bag nie gaśnie
Dokładnie coś takiego. Ale ja tutaj gdzieś na forum spotkałem się z tematem naprawy tasmy, zdjęcia z dokładnymi opisami krok po kroku jak się do tego zabrać. Poszukaj dobrze...