Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Perez

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Perez

  1. Mogę poprosić o rozkodowanie ??? WAU ZZZ 8K0 CA0 62792 Bardzo Dziękuję....
  2. Mogę prosić o rozkodowanie ?? WAUZZZ8K0CA062897 bARDZO Bardzo Dziękuję...
  3. Mógłbym po prosić o rozkodowanie WAUZZZ8K4CA099425 bARDZO Bardzo Dziękuję...
  4. Mogę Poprosić o rozkodowanie ? WAUZZZ8K5BA130616 Z góry bardzo Dziękuję..
  5. Witam, mogę poprosić o rozkodowanie ?? WAUZZZ8K1CA020664 Bardzo Dziękuję...
  6. Mogę prosić o rozkodowanie VINu WAUZZZ8K6BA111489 .?
  7. Mogę prosić o rozkodowanie wauzzz8kba148872
  8. Z góry raczej nie, bo kolega mi gazuje ja obserwuję i z góry raczej nic nie kapie tylko pojawia się olej na nakrętce, Chyba że to akurat w tym miejscu z pod głowicy...
  9. Mam mały wyciek z po stronie turba, pojawia sie olej na rozruszniku (kapie z góry). Według moich obserwacji po wyczyszczeniu styku głowica-blok, wydaje mi się że cieknie mi po szpilce kol. wydechowego ? Jest to możliwe ? Otwory tych szpilek na na przestrzał do komory silnika ? Miał ktoś taki przypadek ??
  10. Perez odpowiedział(a) na czachapll temat w 1.9TDI
    U mnie cieknie prawdopodobnie po szpilce kolektora wydechowego, nie wie ktoś czy tam są otwory na przestrzał do wnętrza silnika ??
  11. Perez odpowiedział(a) na sziney temat w Podkarpackie
    W gdzie ten gość robi ???
  12. ile u was odszycie kierownicy ??
  13. A kupując używkę jaką masz pewność ze ktoś jej już nie uszczelniał ???
  14. szukaj drugiej pompy ,uszczelniałem 2 razy nic to nie dało i kupiłem boscha Nową czy używaną ???
  15. kupiłeś używkę ?? ile dałeś ?
  16. kupiłeś używkę czy nową ?? nową Ile dałeś ? w serwisie ?
  17. kupiłeś używkę czy nową ??
  18. Panowie A4 B6 Avant 2004 r. silnik AVF 130 koni jaki ma symbol pompy vacum?? Potrzebuje kupić zestaw uszczelniający a nie mogę się doszukać jaki to symnol ??
  19. Wczoraj podpiąłem Vaga, był błąd -17965, skasowałem go pojeździłem troszkę i było ok, zobaczę co będzie dziś...
  20. Witam, dzis wyciąłem Kata w swoim autku, wstawiona rurka od łącznika po środku samochodu do łącznika siatkowego, po powrocie z warsztatu autko 2 razy straciło moc potem zaświeciła sie kontrolka silnika. Jakiś czujnik daje sygnał o ''złych'' spalinach do komputera ?? Przerabiał to ktoś ?? Przeglądałem watki ale nie znalazłem sensownej odpowiedzi...
  21. Perez odpowiedział(a) na Perez temat w 1.9TDI
    6.7-7.2 z takim spalaniem bym sie mógł zgodzić ze jest w miare Ok. Ja staram się jezdzić w miarę delikatnie. Jest mozliwość jakoś sprawdzić VAGiem dlaczego jest takie duże spalanie.?
  22. Perez odpowiedział(a) na Perez temat w 1.9TDI
    Czyli uważacie że takie spalanie ( 9L miasto) jest ok.??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.