Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mlis

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mlis

  1. Czyszczenie vanishami i innymi tego typu specyfikami to tylko wcierania lub rozcieranie brudu. Pół biedy jak fotele czy boczki są tylko trochę zabrudzone bo ten brud się rozetrze i większych śladów nie ma. Jeśli chce się rzeczywiście wyczyścić tapicerkę to niestety ale trzeba odżałować kilka zł na profesjonalne czyszczenie tapicerki (pranie). Tylko odessanie brudu pozwoli sie go pozbyć a nie tylko uniewidocznić.
  2. mlis odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    Święta już dawno minęły w fontannie woda już raczej nie zamarza a na forum cisza. Panowie nie uważacie że pora się w końcu zmobilizować i zajechać pod fontanne?
  3. Miałem bardzo podobne objawy. Na razie uzupełniłem niedobór płynu i odpowierzyłem - jak ręką odjął. Zakupiłem już kolejny płyn w celu przepłukania bo pozostałości starego płynu wyglądają nieciekawie.
  4. mlis odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    Jestem za przed świętami czy po?
  5. Z jakością paliw w Polsce może nie jest tragicznie i na pewno coś w tej kwestii się poprawiło ale otwarcie przyznać trzeba że rewelacyjne ono nie jest. Swoją A4 sprowadziłem ze słonecznej Italii i pompę regenerowałem w zasadzie 3 tygodnie po przywiezieniu. Mało prawdopodobne by taka ilość nagaru zgromadziła się w niej w ciągu 3 tygodni, tak więc we Włoszech olej napędowy widocznie też nie jest idealny. Dla własnego spokoju i dobra autka warto czasami coś dolać do paliwka, zaszkodzić nie zaszkodzi a skoro ma poprawić pracę w tym przypadku pompy to dlaczego nie. Pozdrawiam
  6. Też mnie ten zabieg czeka w najbliższej przyszłości:( Podnosiłeś silnik, czy demontowałeś zawieszenie?
  7. Kilka miesięcy temu jak regenerowałem pompę wtryskową facet polecił dolewanie 100 mixolu na jeden zbiornik paliwa. Pytałem czy w autach z pompowtryskami też można taki zabieg stosować i odpowiedział że nie ma żadnych przeciwwskazań, a przy jakości ropy sprzedawanej na polskich stacjach jest to nawet wskazane. Kilka razy dolewałem mixol a teraz stosuję regularnie kleen flo.
  8. Witam! Zajmuję się praniem między innymi tapicerek, wyprałem ich już pewnie kilkanaście i jakoś nikomu się podsufitka z tego powodu nie odkleiła. Standardowo używa się do prania proszku Karcher a ten absolutnie nie ma szkodliwego działania na klej do tapicerki
  9. A jednak ale żeby uściślić to diagnosta w dowód nic nie wbija tylko wystawia zaświadczenie. Oczywiście wszystko zależy od tego jak wykonasz przeróbkę, jak powiążesz sznurkami to na 100% nikt Ci tego nie dopuści.
  10. Zdjęć samego haka może łatwiej ale mi chodzi o zdjęcie zamontowanego haka (pod autem). A czy da się dopasować od mondeo to się okaże między innymi dopiero po oglądnięciu zdjęć
  11. Witam kolegów! Sytuacja zmusiła mnie do montażu haka holowniczego. Ceny w zakładach zajmujących się montażem haków są jak dla mnie kosmiczne. Znajomy chce mi odsprzedać hak od forda mondeo kombi 2001r. Z tego co porównywałem to różnica nie jest zbyt wielka i istnieje możliwość delikatnej przeróbki. Jedyne czego potrzebuję to zdjęć zamontowanego już haka w a4. Jeżeli któryś z kolegów ma u siebie haka to prosiłbym bardzo i kilka fotek. Głównie chodzi mi o sposób mocowania. Za okazaną pomoc będę niezmiernie wdzięczny! Pozdrawiam
  12. Hmm ale mi się panowie wydaje że było 5 A4 cztery B5 i jedna B6
  13. Pozdrawiamy kierowcę czerwonego forda mondeo bo to właśnie on dostarczał nam wrażeń podczas niedzielnego spota :> i oczywiście podziwiamy jego umiejętność omijania krawężników
  14. Nie, nie pomyliłem się, tak jak napisał mcm00 leje się około 50ml na zbiornik i to działa:)
  15. Polecam dolewanie do środka kleen flo. Po pierwsze ułatwia odpalanie w czasie mrozów a po drugie wyraźnie lżej silnik chodzi przy niskich temp. Ostatnio dostałem inny dodatek (nie pamiętam w tej chwili nazwy, buteleczka 500ml wystarczy na 600 litrów ON), też jest w miarę dobry. Ogólnie rzecz ujmując paliwo na naszych stacjach nie jest najlepszej jakości, fachowiec (jeden z liderów na podkarpaciu) który regenerował mi pompę wtryskową zdecydowanie polecił stosowanie tego typu uszlachetniaczy.
  16. mlis odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    całe 5 i sześciu posiadaczy :>[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 20:30_________________________________________________Wybiera się ktoś w niedzielę do Rzeszowa?
  17. Witam! Wczoraj udało mi się wyeliminować przeraźliwe stukanie w przednim zawieszeniu. Dźwięk dobiegał z prawej strony ale w zasadzie przenosił się na cały przód. Problemem okazał się łącznik stabilizatora z prawej strony. Da się to wyczuć szarpiąc za stabilizator w okolicy łącznika. Mechanik zaproponował mi 75zł za łącznik Delphi i 15zł za wymianę. Ostatecznie kupiłem za 54zł Lemfordera i wymieniałem sam w 20 minut. Początkowo obstawiałem któryś z wahaczy bo stukot był naprawdę głośny. Tym którzy mają ten sam problem polecam przyjrzeć się właśnie łącznikom. Pozdrawiam
  18. mlis odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    Mój pierwszy spocik zaliczam do udanych. Co prawda tłumów nie było ale widać że coś się dzieje i oby działo się dalej. Pozdrawiam
  19. mlis odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    Ja też dzisiaj myłem ale obawiam się że zanim dojadę do Przeworska to będzie już takie jak było
  20. mlis odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    Mnie również niepokoiła ta cisza Pogoda troszeczkę nie sprzyja ale może jakoś damy radę.
  21. mlis odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    Ja planuję się pojawić i mam nadzieję że nikt ani nic nie stanie mi na przeszkodzie. Musze jeszcze tylko troszkę odświeżyć i do zobaczenia przy fontannie
  22. mlis odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    Przyszły tzn ten najbliższy? Jeżeli chodzi o mnie to na razie planów konkretnych nie mam więc jestem za
  23. Witam! Ja również mam problem z porysowanymi plastikami, tylko że w moim autko porysowane są plastiki również na konsoli środkowej. Wygląda to strasznie i jak na razie nie mam pomysłu co z tym zrobić ;(
  24. Widzę że to dosyć powszechny problem. Ja też myślałem że to wina wahacza, wymieniłem z jednej strony i wydawało mi się że problem rozwiązany ale po jakimś czasie pukanie powróciło. Miałem zamiar wymieniać wahacz z drugiej strony ale po przeczytaniu powyższych postów zaczynam się nad tym zastanawiać bo w zasadzie na obecnych przejechałem dopiero 7 tyś km.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.