Treść opublikowana przez Lukaszxxx
-
modyfikacje silnika ALH
został ustawiony na 220/300 w moim motorku tez sa takie cisnienia wiec chyba przez to, mam kurcze inny problem bo nie moge przestawic dawki rozruchowej, loguje sie do silnika, adaptacja, kanał 05 i moge zmieniac wartosci, najwieksza jaka udalo mi sie wpisac to cos okolo 33268, ori było 32768 ale dawka sie nie zmienia a autko troche musi przekrecic z rana i nie wiem co z tym zrobic..
-
modyfikacje silnika ALH
Wiec tak zalozyłem wtryski z koncówkami 216 firmy 7diesel. kat wtrysku sie praktycznie nie zmienil, był 49-50 a po zmianie wtryskow 53-54 wiec go nie ruszalem, troche tylko zmienilem dawke paliwa bo zmienila sie na 1,8mg/R wiec ustawiłem ja na 3,8mg/R, byłem autkiem na hamowni i ma teraz 115km i jak dobrze pamietam 260nm, dużo lepiej sie odpycha wiec wszystko jest git:)
-
modyfikacje silnika ALH
Panowie a odnosnie koncowek do wtryskow to jak wygladaja Firady i sevendiesel?? wiem ze bosch najlepsze ale jakbym mial wybierac miedzy dwoma pierwszymi to ktore lepiej??
-
modyfikacje silnika ALH
yhm. dzieki w sieci różne bzdury mozna wyczytac..
-
modyfikacje silnika ALH
Na bank??
-
montaż oświetlenia nóg pasażerów z tyłu
A jesli mam lampki dokladane?? trzeba oblookac ta czerwona kostke czy mam piny czy nie ma na nie tam szans??
-
modyfikacje silnika ALH
Panowie jeszcze jedno pytanko, czy wtryski od t4 o oznaczeniu motoru AXG AHY czyli 0,216 podejda mi do tego alh czy musze zmienic koncowki?? Prosciej mowiac czy korpusy wtryskow pasuja??
-
komfortowe kierunkowskazy
mój vag 3,11 nie radzi sobie niestety..
-
komfortowe kierunkowskazy
O i to jest konkretna odpowiedz/ Dzieki Grzegorz "hi"
-
komfortowe kierunkowskazy
ale mi chodzi w drugą strone, mam 3 migniecia a chce miec jedno..
-
komfortowe kierunkowskazy
no taa a ty dotkniesz raz manetke a autko miga 3 razy - tez moze mylic Panie kolego..
-
komfortowe kierunkowskazy
Witam. Panowie nie wiecie czasami czy da sie wyłączyc komfortowe kierunki?? zeby migały raz a nie trzy?? przerabial ktos temat??
-
modyfikacje silnika ALH
dzieki wielkie
-
modyfikacje silnika ALH
spox podziekował za info a odnosnie zakupu 216 wiesz cos moze??
-
modyfikacje silnika ALH
wow to ladnie, ile mial nalatane?? był jakis batory na samych wtryskach 216?? gdzie je mozna kupic macie jakies dobre dojscie?? Spanky trzeba ruszac dawke i ten kat jak zaloze tylko 216 bez korekty softu?? mysle ze narazie by mi styklo zalozenie samych 216
-
modyfikacje silnika ALH
Nie no 150 to sprzegło nie wytrzyma, tylko gdzie kupic zdrowe wtryski od ASV?? czytałem ze same 216 bez zmiany mapy robia w ALH ok. 120 koni.. trzeba tylko dawke zmienic i kat wtrysku
-
modyfikacje silnika ALH
motorek zdrowy lekko ponad 200tysi ori przebiegu, kata juz nie ma, wtryski 205 czyli od jakiejs 110 tak??
-
modyfikacje silnika ALH
Witam. Stałem sie po czesci posiadaczem Golfa 4 z motorkiem ALH troche o nim poczytałem i jest to taki sam silnik jak 110 tylko ma kiepskie wtryski (0.185) i inne oprogramowanie.. poza tym jest jak 110koni, Podobno motorki ALH maja w serii 95~100koni, 1. zmienic kompa i wtryski od 110?? (trzeba jakos kompa programowac czy tylko wkladam p&p??) 2. zalozyc wtryski 0.216?? - tylko nowe?? - same koncówki moge zakupic czy cale wtryski? - Jakis motor fabrycznie ma takie wtryski?? (musze jechac jechac ustawiac cisnienia itp?) - nie chce zeby autko kopcilo, musze kombinowac cos z mapa, czy nie ma bez korekty batorego za plecami?? 3. zrobic po prostu chipa i nie kombinowac nic z wtryskami??(chyba kiepski pomysl bo male wtryski beda ograniczeniem) nie chce za duzo koksu, zeby jechal jak 110 to styknie no moze delikatnie lepiej, moment tez nie za duzy (głównie przez wzglad na sprzegło)
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
No problemo
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Podejda na bank..
-
Warjujacy wskaznik temperatury
kup rozwalony licznik i zmien sam wskaznik temperatury, przeciez to 15 minut roboty..
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
strasznie brzydkie te felgi..
-
Jaka h7 do soczewkowych lamp?
polecam philipsa +50%
-
Oświetlenie tablicy rejestracyjnej
musisz sciagnac tapicerke tylnej klapy i wykrecic mocowanie żarówek podswietlenia tablicy, bedzie tam od spodu 4 nakrętki jak dobrze pamietam na klucz 10 (tak to wyglada w sedanie,ale avant mysle ze podobnie), na bank tam ci cos nie styka, ścieżki moze się przerwały... polookaj
-
Warjujacy wskaznik temperatury
moze byc czujnuk g62 jak najbardziej, spotkałem sie tez z przypadkiem ze padł w liczniku wskaźnik temperatury..