Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukaszxxx

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukaszxxx

  1. został ustawiony na 220/300 w moim motorku tez sa takie cisnienia wiec chyba przez to, mam kurcze inny problem bo nie moge przestawic dawki rozruchowej, loguje sie do silnika, adaptacja, kanał 05 i moge zmieniac wartosci, najwieksza jaka udalo mi sie wpisac to cos okolo 33268, ori było 32768 ale dawka sie nie zmienia a autko troche musi przekrecic z rana i nie wiem co z tym zrobic..
  2. Wiec tak zalozyłem wtryski z koncówkami 216 firmy 7diesel. kat wtrysku sie praktycznie nie zmienil, był 49-50 a po zmianie wtryskow 53-54 wiec go nie ruszalem, troche tylko zmienilem dawke paliwa bo zmienila sie na 1,8mg/R wiec ustawiłem ja na 3,8mg/R, byłem autkiem na hamowni i ma teraz 115km i jak dobrze pamietam 260nm, dużo lepiej sie odpycha wiec wszystko jest git:)
  3. Panowie a odnosnie koncowek do wtryskow to jak wygladaja Firady i sevendiesel?? wiem ze bosch najlepsze ale jakbym mial wybierac miedzy dwoma pierwszymi to ktore lepiej??
  4. yhm. dzieki w sieci różne bzdury mozna wyczytac..
  5. A jesli mam lampki dokladane?? trzeba oblookac ta czerwona kostke czy mam piny czy nie ma na nie tam szans??
  6. Panowie jeszcze jedno pytanko, czy wtryski od t4 o oznaczeniu motoru AXG AHY czyli 0,216 podejda mi do tego alh czy musze zmienic koncowki?? Prosciej mowiac czy korpusy wtryskow pasuja??
  7. mój vag 3,11 nie radzi sobie niestety..
  8. O i to jest konkretna odpowiedz/ Dzieki Grzegorz "hi"
  9. ale mi chodzi w drugą strone, mam 3 migniecia a chce miec jedno..
  10. no taa a ty dotkniesz raz manetke a autko miga 3 razy - tez moze mylic Panie kolego..
  11. Witam. Panowie nie wiecie czasami czy da sie wyłączyc komfortowe kierunki?? zeby migały raz a nie trzy?? przerabial ktos temat??
  12. spox podziekował za info a odnosnie zakupu 216 wiesz cos moze??
  13. wow to ladnie, ile mial nalatane?? był jakis batory na samych wtryskach 216?? gdzie je mozna kupic macie jakies dobre dojscie?? Spanky trzeba ruszac dawke i ten kat jak zaloze tylko 216 bez korekty softu?? mysle ze narazie by mi styklo zalozenie samych 216
  14. Nie no 150 to sprzegło nie wytrzyma, tylko gdzie kupic zdrowe wtryski od ASV?? czytałem ze same 216 bez zmiany mapy robia w ALH ok. 120 koni.. trzeba tylko dawke zmienic i kat wtrysku
  15. motorek zdrowy lekko ponad 200tysi ori przebiegu, kata juz nie ma, wtryski 205 czyli od jakiejs 110 tak??
  16. Witam. Stałem sie po czesci posiadaczem Golfa 4 z motorkiem ALH troche o nim poczytałem i jest to taki sam silnik jak 110 tylko ma kiepskie wtryski (0.185) i inne oprogramowanie.. poza tym jest jak 110koni, Podobno motorki ALH maja w serii 95~100koni, 1. zmienic kompa i wtryski od 110?? (trzeba jakos kompa programowac czy tylko wkladam p&p??) 2. zalozyc wtryski 0.216?? - tylko nowe?? - same koncówki moge zakupic czy cale wtryski? - Jakis motor fabrycznie ma takie wtryski?? (musze jechac jechac ustawiac cisnienia itp?) - nie chce zeby autko kopcilo, musze kombinowac cos z mapa, czy nie ma bez korekty batorego za plecami?? 3. zrobic po prostu chipa i nie kombinowac nic z wtryskami??(chyba kiepski pomysl bo male wtryski beda ograniczeniem) nie chce za duzo koksu, zeby jechal jak 110 to styknie no moze delikatnie lepiej, moment tez nie za duzy (głównie przez wzglad na sprzegło)
  17. No problemo
  18. Podejda na bank..
  19. kup rozwalony licznik i zmien sam wskaznik temperatury, przeciez to 15 minut roboty..
  20. strasznie brzydkie te felgi..
  21. polecam philipsa +50%
  22. musisz sciagnac tapicerke tylnej klapy i wykrecic mocowanie żarówek podswietlenia tablicy, bedzie tam od spodu 4 nakrętki jak dobrze pamietam na klucz 10 (tak to wyglada w sedanie,ale avant mysle ze podobnie), na bank tam ci cos nie styka, ścieżki moze się przerwały... polookaj
  23. moze byc czujnuk g62 jak najbardziej, spotkałem sie tez z przypadkiem ze padł w liczniku wskaźnik temperatury..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.