Treść opublikowana przez Siwy
-
[ALL B6] Rozładowywanie akumulatora
Panowie od poprzedniej zimy mam problem z akumulatorami. Chodzi o to ze w zimie kiedy auto postoi w garazu 2tygodnie bez uruchomienia rozladowywuje sie aku. Wiecie moze co moze byc przyczyna takiego stanu rzeczy??? Jak by to mialo znaczenie auto zostawiam w garazu z kluczykami w stacyjce, radio mam alpine cde 9874rr - slyszalem ze radia alpine gdy nie sa podlaczone w zaleznosci od stacyjki (tak jak u mnie) potrafia rozladowywac aku. Dodam, ze przez taka sytuacje wymienilem juz 2 aku. Jesli wiecie cos na ten temat prosze o pomoc
-
[ALL B6] kto poleci lakiernika co pomaluje dokładki w kolor w krakowie?
ten lakiernik z linku powiedzial mi 1500zl za pomalowanie dokladek
-
Opony 185/65/15 do B6
To ze 195/65/15 to wiem ze takie powinienem kupic. Ale trafily mi sie stalowki z oponami o rozmiarze jak w tytule. Dlatego sie chcialem dowiedziec jak bedzie na wezszych oponach???
-
Opony 185/65/15 do B6
Co myslicie o rozmiarze opon zimowych 185/65/15 na ori opony stalowe do A4 B6???
-
[ALL] Uruchamianie radia w zaleznosci od stacyjki
A czy wogole slyszeliscie o takim czyms, ze radia Alpine podlaczone nie zaleznie od stacyjki rozladowywuja aku??? Bo spece z teleradioman (montaz car audio) powiedzieli mi, ze tak sie dzieje, a znow znajomy, ktory tez montuje car audio mowi ze tak sie nei powinno dziac. Kogo tu sluchac???
-
[ALL] Uruchamianie radia w zaleznosci od stacyjki
Panowie orientujecie sie jak zrobic zeby radio mozna bylo wlaczyc w zaleznosci od stacyjki??? Chce to zmienic poniewaz mam radio Alpine i dowiedzialem sie ze ono gdy jest podlacznie nie zaleznie od stacyjki to pobiera prad i moze rozladowywac aku.
-
[INNE] Pecherzyki
Rozwiewam wszystkie watpliwosci - to jest Fiat Tipo
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Młody A4 chyba na Kleparzu o 16 10
-
[INNE] Pecherzyki
Jak zlikwidowac pecherzyki z ponizszego zdjecia???
-
[ALL B6] Wymiana szybki zegarów
Czy da sie wymienic sama szybke zegarow w A4 B6???
-
[B6 AWX] Jakie żarówki do podświetlenia tablicy rejestarcyjnej
Panowie jakie zarowki podswietlaja tablice rejestracyjna?
-
[ALL] Panowie co napiszecie na temat takiego programu
Tu jest wykres serii http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b6_awx_ocencie_wykres_przed_modyfikacja-t92862.0.html;msg1056203#msg1056203
-
[ALL] Panowie co napiszecie na temat takiego programu
no w DeTech w Krk robilem pomiar. To hamownia do d...???
-
[ALL] Panowie co napiszecie na temat takiego programu
Panowie co napiszecie na temat takiego programu???
-
[ALL B6] kto poleci lakiernika co pomaluje dokładki w kolor w krakowie?
Ja tez szukalem takiego lakiernika (w sumie to jeszcze szukam), ktory pomalowalby dokladkiw kolor. Popytalem chlopakow i polecili ten zaklad http://krakow.autoteam.pl/katalog/diagnostyka-serwis-naprawa/blacharstwo-lakiernictwo/arwb-sc-mechanika-pojazdowa-artur-rutkiewicz-wieslaw-blaszkiewicz,28298.html. We czwartek sie do niego wybieram dowiedziec sie ile bierze za taka usloge.
-
[ALL B6] Wycieraczki-wymiana
Bylem dzis w sklepie z czesciami skody i zauważyłem wycieraczki aero. Wiec pytam sie sprzedajacego czy maja takie wycieraczki do a4 -> gosc mowi ze tak -> to ja sie pytam ile kosztuja -> on mowi ze 110-120zl -> to ja takie oczy . Mowil tez ze same wklady maja po 35zl. Ale skoro mam takie wycieraczki jak na zdjeciu powyzej to pewnie nie bedzie sie dalo podpiac samych wkladow zeby nie wymieniac pior???
-
[ALL B6] Wycieraczki-wymiana
Panowie wycieraczki z ponizszego zdjecia to nie sa aero??? Mam takie wycieraczki jak na zdjeciu, zle zbieraja juz i chce je wymienic. Czy mozna do nich dokupic same gumy (jesli tak to gdzie)???
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
http://allegro.pl/item794351163_audi_a4_02_04_s_line_zderzak_przod_8e0_orginal.html Chyba troche za drogo?
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Ja ostatnio kupilem Varte 77Ah 780A. Mam nadzieje, ze dobry wybralem? Wczesniej kupilem Boscha, ale byl zjebany. Pol roku sie meczylem zeby mi oddali kase. Wiec Boscha nie polecam.
-
[B6 AWX] Pobieranie oleju
A ja sie balem, ze cos jest nie tak z furaczem. Myslalem ze taka fura nie powinna brac oleju
-
[B6 AWX] Pobieranie oleju
Panowie pisalem wczesniej w dziale chiptuning http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_pobieranie_oleju_po_chipie-t95671.0.html, ze moja A4 bierze olej. Napisalem w tamtym dziale poniewaz zauwazylem to po zrobieniu chipa. Dzis dowiedzialem sie od mechanika z tego zakladu http://www.oponyserwis.pl/contents/pl/offer.html, ze to jest normalne ze te auta biora olej. Mowil, ze te silniki moga wziac litr oleju na 1000km. Ja dolalem 250ml po 6000km. Jak wyglada u was ta sprawa???
-
[B6 AWX] Czy rozmiarowo felgi stalowe beda pasowac???
Czy felgi stalowe o rozmiarze et45 5x112 6Jx15H2 beda pasowac do Audi A4 B6 2001r??????? I czy opona 205/65/15 bedzie do tego odpowiednia??? Prosze o pomoc
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
http://moto.allegro.pl/item794628394_zderzak_audi_a4_s_line.html Cos tu jest nie tak prawda???
-
[ALL] Obszycie kierownicy
raggaman spróbuj jakies zdjecia rozkminic zeby mi pokazac i bedzie git
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Panowie Chlopaki z klubu Golfa wybieraja sie na grupowa hamownie do ProjektXS w Krakowie. Przy 10 autach wjazd za 50zl. Wiem ze jest ich 8-9. Jak by ktos chcial sie wybrac to zapraszam. Termin jest umowiony na 24.10.2009r. Link do tematu http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=249320&start=210