Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siwy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Siwy

  1. jedz do TTC, na przykladzie swojego auta moge smialo polecic
  2. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to napwno, nie obniza tak a4 jak a6. Mi chodzilo o to czy wogole da sie takie zalozyc
  3. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jesli Ci to nie za przeszkoda to poprosze [br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 17:38_________________________________________________A jeszcze czy sprezyny z A6 C5 beda pasowac do A4 B6 :?:
  4. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tlumik z A6 C6 bedzie pasowal do A4 B6 :?:
  5. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chodzi Ci o ta listwe co jest nad esp, przyciskiem od swiatel awaryjnych, kubkiem i szufladka :?: jak ja zlapac zeby pociagnac do siebie :?:
  6. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja jestem za tepy na takie rzeczy, nie wiem o jaka listwe na gorze Ci chodzi zeby dotrzec do prostokatnych otworow.
  7. Dzis wymienilem galke na s-line z A3. Przelozylem tez sobie kapsel. Dla zainteresowanych powiem ze nie ma z tym zadnego problemu. Podgrzalem suszarka 2-3min i powoli podchaczylem waskim srubokretem. Udalo sie nie uszkodzic chromowanej obwodki. Takze galke mam jak nowa
  8. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a ja nie moge sobie poradzic ze sciagnieciem ramki na esp, awaryjnymi szufladka i kubkiem. Poradzi ktos jak najlepiej to zrobic zeby nie uszkodzic tunelu :?:
  9. Siwy odpowiedział(a) na NoJA temat w Audi A4 B6
    W B6 mam standardowe dekory - imitacje drewna. Planuje je oczyscic i pomalowac bez podkladu i wczesniejszego zmatowienia. Utrzyma sie lakier na takiej powierzchni czy nie bardzo :?:
  10. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jeszcze jej nie kupilem, jakos mnie nie ciagnie do multi, najbardziej to chcialbym 3 ramienna od s-line b6 Taką dokladnie taka
  11. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jeszcze jej nie kupilem, jakos mnie nie ciagnie do multi, najbardziej to chcialbym 3 ramienna od s-line b6
  12. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mialby ktos zaslepke poduszki albo poduszke do takiej kiery :?: [br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 18:25_________________________________________________I jeszcze czy sprezyny obnizajace H&R podejda z 4WD do 2WD :?:
  13. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany co jest potrzebne do zalozenia czujnikow parkowania na tyl do B6 :?: Jakie mniej wiecej sa koszta :?:
  14. o to wlasnie mi chodzilo :>
  15. Witam Ale dzis mialem zdziwko w Bonarce :gwizdanie:
  16. Waski 14:35 Bonarka parking
  17. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pytam bo gdzies na jakims forum tak przeczytalem ze byly AL albo BA
  18. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w awx z 2001r seryjnie byly pompki AL :?:
  19. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    przyciemniajac szyby folie klei sie od wewnetrznej strony prawda :?:
  20. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zastanawiam się czy nie puścić swojego kompletu H&R -40mm, całkiem możliwe, że w komplecie z amorkami Monroe Reflex... kurde pomyliło mi się ja bym potrzebował sprężyny -40 na tył też
  21. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja bym wzial sprezyny na przod
  22. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany czy zmieniajac wlacznik regulacji wysokosci swiatel trzeba go adaptowac :?:
  23. Jest opcja gwintu ale narazie musze nazbierac funduszy. Najchetniej to bym zakupil gwint na sam tyl.
  24. teraz tylko 18" i bedzie mozna sie lansowac [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 18:57_________________________________________________Sprzedalem RH 18". Kupie chyba OZ Superleggera 17" bo 18" ciezko znalezc. Wolalbym jakies 18", ale nie ma do sprzedania nic ciekawego i mocnego.[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 18:41_________________________________________________dodałem ankietę, proszę wypowiedzcie się w temacie[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 11:42_________________________________________________Mala aktualizacja, szalu nie ma, ale mysle ze jest lepiej niz bylo.[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 12:37_________________________________________________Nowy mod, bardzo przyjemny Zakupilem tez felgi 18' OZ Superleggera. W weekend planuje je przymierzyc. Na wiosne chce zalozyc zakupiony przod S-line i pomalowac dokladki.[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 21:01_________________________________________________Przymiarka kola na lato

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.