Treść opublikowana przez Siwy
-
Dobrzy chiptunerzy
jedz do TTC, na przykladzie swojego auta moge smialo polecic
-
B6 DIVISION
to napwno, nie obniza tak a4 jak a6. Mi chodzilo o to czy wogole da sie takie zalozyc
-
B6 DIVISION
jesli Ci to nie za przeszkoda to poprosze [br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 17:38_________________________________________________A jeszcze czy sprezyny z A6 C5 beda pasowac do A4 B6 :?:
-
B6 DIVISION
Tlumik z A6 C6 bedzie pasowal do A4 B6 :?:
-
B6 DIVISION
chodzi Ci o ta listwe co jest nad esp, przyciskiem od swiatel awaryjnych, kubkiem i szufladka :?: jak ja zlapac zeby pociagnac do siebie :?:
-
B6 DIVISION
Ja jestem za tepy na takie rzeczy, nie wiem o jaka listwe na gorze Ci chodzi zeby dotrzec do prostokatnych otworow.
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Dzis wymienilem galke na s-line z A3. Przelozylem tez sobie kapsel. Dla zainteresowanych powiem ze nie ma z tym zadnego problemu. Podgrzalem suszarka 2-3min i powoli podchaczylem waskim srubokretem. Udalo sie nie uszkodzic chromowanej obwodki. Takze galke mam jak nowa
-
B6 DIVISION
a ja nie moge sobie poradzic ze sciagnieciem ramki na esp, awaryjnymi szufladka i kubkiem. Poradzi ktos jak najlepiej to zrobic zeby nie uszkodzic tunelu :?:
-
[ALL B6] Malowanie dekor
W B6 mam standardowe dekory - imitacje drewna. Planuje je oczyscic i pomalowac bez podkladu i wczesniejszego zmatowienia. Utrzyma sie lakier na takiej powierzchni czy nie bardzo :?:
-
B6 DIVISION
jeszcze jej nie kupilem, jakos mnie nie ciagnie do multi, najbardziej to chcialbym 3 ramienna od s-line b6 Taką dokladnie taka
-
B6 DIVISION
jeszcze jej nie kupilem, jakos mnie nie ciagnie do multi, najbardziej to chcialbym 3 ramienna od s-line b6
-
B6 DIVISION
mialby ktos zaslepke poduszki albo poduszke do takiej kiery :?: [br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 18:25_________________________________________________I jeszcze czy sprezyny obnizajace H&R podejda z 4WD do 2WD :?:
-
B6 DIVISION
Pany co jest potrzebne do zalozenia czujnikow parkowania na tyl do B6 :?: Jakie mniej wiecej sa koszta :?:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o to wlasnie mi chodzilo :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to wiadome
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Ale dzis mialem zdziwko w Bonarce :gwizdanie:
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Waski 14:35 Bonarka parking
-
B6 DIVISION
pytam bo gdzies na jakims forum tak przeczytalem ze byly AL albo BA
-
B6 DIVISION
w awx z 2001r seryjnie byly pompki AL :?:
-
B6 DIVISION
przyciemniajac szyby folie klei sie od wewnetrznej strony prawda :?:
-
B6 DIVISION
Zastanawiam się czy nie puścić swojego kompletu H&R -40mm, całkiem możliwe, że w komplecie z amorkami Monroe Reflex... kurde pomyliło mi się ja bym potrzebował sprężyny -40 na tył też
-
B6 DIVISION
ja bym wzial sprezyny na przod
-
B6 DIVISION
Pany czy zmieniajac wlacznik regulacji wysokosci swiatel trzeba go adaptowac :?:
-
[B6 AWX] Audi A4 1.9TDI Delphin Grey Metallic
Jest opcja gwintu ale narazie musze nazbierac funduszy. Najchetniej to bym zakupil gwint na sam tyl.
-
[B6 AWX] Audi A4 1.9TDI Delphin Grey Metallic
teraz tylko 18" i bedzie mozna sie lansowac [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 18:57_________________________________________________Sprzedalem RH 18". Kupie chyba OZ Superleggera 17" bo 18" ciezko znalezc. Wolalbym jakies 18", ale nie ma do sprzedania nic ciekawego i mocnego.[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 18:41_________________________________________________dodałem ankietę, proszę wypowiedzcie się w temacie[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 11:42_________________________________________________Mala aktualizacja, szalu nie ma, ale mysle ze jest lepiej niz bylo.[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 12:37_________________________________________________Nowy mod, bardzo przyjemny Zakupilem tez felgi 18' OZ Superleggera. W weekend planuje je przymierzyc. Na wiosne chce zalozyc zakupiony przod S-line i pomalowac dokladki.[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 21:01_________________________________________________Przymiarka kola na lato