Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. taki mietek to dopiero musi posuwać po zakrętach od Ciebie Łukaszku do Matarni
  2. a cewki nie charakteryzują się tymi błędami ? Tu już musiałbyś poszperać na forum, bo pisali ludzie o tym...
  3. aa, mnie w środę nie będzie - o ! już nie standardowo. W przyszłym będę, ale innym autem
  4. od RSa też można Tomuś, dzięki temu można dorzucić trochę kilo do auta i wtedy te paździochy 2.0 tdi wcale nie jadą
  5. nie ma bo kolejka była spoko, wczoraj jadłem no myślę, że to się ledwo toczy :gwizdanie: O widzisz, porównałbyś z nami zawiechę na spocie - dawaj dawaj kiedyś wieczorem
  6. aaa, alvaro.. robiłem "drobne" zakupy w Gajosie - mogłem do Ciebie zadzwonić, co by na zniżkę kupować ? A Twoje auto ? Jak, wygodne ? Da się jeździć paździochem ?
  7. ufff, bo już myślałem, że tę babę z siatami
  8. co ? Twój mesio ?
  9. widzę, że Ci się podoba ten Golf GT ? Sorki, że tylko taki mały fragment, ręka mi się machła (Rumia-Reda odcinek)
  10. 1. nie, nie... normalnie - skan zegarów, czyli adres 17 2. no pompa powietrza (wtórna pompa powietrza), ona działa do 90 sekund po rozruchu silnika chyba tylko, więc wielkiego wpływu na jazdę nie ma. Jest połączona z filtrem powietrza.
  11. 1) podłączyłeś do zegarów ? Błedów nie ma ? Jak nie to zlej (poszukaj na forum, chyba o tym błędzie kiedyś pisaliśmy) 2) pompa do wymiany Wiele osób ma z nią problem, ale bym się nie szarpał jakoś specjalnie z nią... 3) sonda lambda do sprawdzenia, za katem
  12. chopie, żadnych problemów nie miałem... doszedłem dwa razy, fakt, że raz gt-r został przyblokowany przez pojazd komunikacji miejskiej. No ale potem to już nic go nie blokowało doobreeee są te nasze ałta panie Tomek
  13. a malik co zamontował ? 17tki w końcu ? Gdzie tego TEINa dorwałeś ?
  14. najpierw myślałem, że se facet zamontował kominek w aucie, potem zobaczyłem dopiero co to za Nissan... Zaraz powiecie, że już 100 lat jeździ
  15. kurde Michał, chałupa Ci się zawali (pierwsze dwa zdjęcia)
  16. no ale ten lakier na zderzakach to wiocha
  17. no nowy to gdzieś zdaje się od 350zł wzwyż
  18. ja bym stawiał na nowy... zresztą Tomek... tydzień temu wywaliłem swój stary jeszcze z B6tki, który pewno działał... szkoda, że wcześniej nie napisałeś.. dałbym Ci go chociaż na spróbowanie
  19. tu masz bardzo podobny wzór (kolegi z forum zresztą ) :
  20. ja tam wiem, że Michałek nie pomaluje tych listw i się jeno droczy z Wami Prawda Michałku ? Przyciemnienie szyb nie jest konieczne Michał, kółeczka wyglądają całkiem nieźle - zwolennikiem nie jestem już tego modelu, bo już wzór znowu oklepany. Ale przyznać muszę, że świetnie wyglądają 19tki... :gwizdanie: no nieźle brachu
  21. wrzuć glebę, bo priczepka wysoko stoi
  22. Jaca, graty W tym tygodniu moje auto otrzyma nową mordę No, i wczoraj odebrałem zestawik ori PDC do "a czy" - będzie małe rezanko
  23. jakiś plan B ? Zamiast motora 2.7/2.2 ? Też myślałem o podobnym planie, ale inny silnik kombinowałem wrzucić - już jest zresztą taki projekt na AKP :oklaski: dla Ciebie
  24. - strzałka niebieska - antena - strzałka żółta - podłączenie do głośników przednich - strzałka czerwona - 2 przewody CAN do licznika jeszcze zajrzyj tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/all_b6_podlaczenie_can_z_zegarow_do_radia-t22520.0.html;msg249891#msg249891 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t44051.0.html;highlight=kolory http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_concertii_nie_dzialajace_glosniki_tylnie_i_brak_info_na_fis-t16090.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t12617.0.html;highlight=kolory Najprawdopodobniej masz instalację z CANem oraz ze wzmacniaczem (napędza tylne głośniki), dobrze byłoby jakby ktoś wyjął radio i opisał. Wymień przycisk ESP, nie kosztuje "dużo"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.