Treść opublikowana przez zibi66
-
[B6 AVF] Ustawienia FIS
Mysle,ze temat zostal wyczerpany i mozna go usunac,zaczynam szukac manetki.Dzieki za informacje,pozdrawiam
-
[B5 AJL] Halogeny w zderzaku
Sprawdz czy masz napiecie na wtyczkach.
-
[B6 AVF] Elektryczne szyby nie działają
Szyba od kierowcy nie dziala wcale a od pasazera dziala ale tylko przyciskiem od kierowcy,mysle ze mechanizmy sa ok bo caly czas dzialalo bez problemow a problem chyba tkwi w elektryce - tak mysle ale moge sie mylic
-
[B6 AVF] Elektryczne szyby nie działają
Bezpieczniki ok,polaczenia na drzwiach ok.przesmarowane,nie sprawdzalem jeszcze modulu komfortu mysle,ze moze tam jest jakis problem ???? Pozdrawiam i czekam na jakies info.
-
[B6 AWX] Problem z elektryką szyb
Sprawdzilem przewody i zlacza drzwi i nic styki ok.sa zakonserwowane smarem,zasilanie dochodzi.Pewnie czeka mnie wiyta u fachowca , moze ma ktos jakis pomysl ????
-
[B6 AWX] Problem z elektryką szyb
Mam podobny problem od 2 dni,nie moge otworzyc przedniej szyby od strony kierowcy a od strony pasazera otwieram tylko przyciskiem od kierowcy,z tylu nie ma problemu bo sa korby :> Jutro posprawdzam bezpieczniki i sterownik moze cos zdzialam,a moze ktos ma jakis pomysl ????
-
[b6 avf avant] Zapalająca się kontrolka hamulca ręcznego na komputarze.
Przy okazji sprawdz klocki hamulcowe!!!
-
[B6 AVF] Elektryczne szyby nie działają
nie padało,jak była deszczowa pogoda nie mialem problemow ale auto parkuje pod chmurka
-
[B6 AVF] Elektryczne szyby nie działają
Witam,wczoraj cos sie stalo z regulacja przednich szyb elektrycznych / z tylu mam korby /,nie moge otwierac szyby od strony kierowcy a szybe od pasazara mozna otworzyc tylko od kierowcy.Jaka moze byc przyczyna ????
-
[B6 AVF] Jak zmienić pióra wycieraczek ?
Jesli masz wycieraczki typu AERO takie jak ja tzn.po podniesieniu ramienia" wyginaja sie jak luk " :> to na koncu ramienia jest zatrzask ktory trzeba przesunac w bok od ramienia i gotowe,po wymianie robisz odwrotnie.Powodzenia
-
[B6 AVF] Ustawienia FIS
Chyba jednak bede musial zalozyc manetke i problem zniknie,z tego co widze to nie ma innej mozliwosci aby cokolwiek zrobic bez manetki,po cichu liczylem ze jest jakis sposob np.przyciski przy liczniku,laptop z VAG ?????? Jak ktos bedzie mial jakis inny pomysl bede wdzieczny.Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Ustawienia FIS
Nie, chodzi mi tylko o kasowanie tego czasu ktory sie wyswietla po 2 godz.,jakim przyciskiem mozna to zrobic bo nie mam mozliwosci zrobic tego manetka
-
[B6 AVF] Ustawienia FIS
Dzieki za szybka odpowiedz,niestety nie mam manetki aby to kasowac,a jakim przyciskiem sie to kasuje bo nie ukrywam,ze jak robie dluga trase to troche mnie to irytuje.
-
[B6 AVF] Ustawienia FIS
Witam,w moim autku mam prosty FIS ktory pokazuje tylko fale radiowe,temperature zewnetrzna,otwarcie drzwi,za niski stan plynu,ilosc przejechanych km na danej ilosci paliwa i TU MAM PROBLEM w tej czesci w prawym gornym rogu pali sie " 1 ".Po ok.2 godz.jazdy znika info o przejchanych km. a pojawia sie czas jazdy przestawiany automatycznie co 2 godz.Czy moze mi ktos powiedziec czy idzie to jakos ustawic ????Bede wdzieczny za informacje.Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich ! Jestem szczesliwym posiadaczem mojej upragnionej AUDI A4 z 2002 R. 130 PS w wersji sedan.Mam nadzieje,ze bede mogl na tej stronie dowiedziec sie co nie co a jesli bede mogl to i ja podziele sie z Wami moimi informacjami.Pozdrawiam