Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 14:08_________________________________________________Kędzior , jadymy do Gliwic na Spota , a potem na jakieś du.. tańce
  2. keżor odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    zawsze byłem słaby z ortografii , ale takiego kombo to nie widziałem dawno
  3. siemka , to ja też będe w piątek
  4. [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 01:56_________________________________________________ Znaczy się gdzie wkleiłeś ? Pewnie nie mam tam dostępu no tylko klubowicze jak sama nazwa wskazuje
  5. jedziem na pełnej k**wie
  6. a ile jej to radości sprawia
  7. keżor odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    nie umiem sobie tego wyobrazić ja mam aktualnie 28cm w przedramieniu rozne rzeczy mozna sobie ciezko wyobrazic,czy to 28cm w bicu czy 28cm w przedramieniu wszystko zalezy od pkt widzenia wiem wiem , że te moje 28 pewnie nie jest super osiągnięciem, ale właśnie ja jestem chudy wc**j i jak Ty masz 192cm i miałeś bic jak moje przedramie to fajnie musiałeś wyglądać :kox:
  8. keżor odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie no wiadomo , że jak ktoś nie jeździ na spoty i ma 5 postów to mu niczego w opieke nie dam
  9. Jeśli tak to Poniedziałek albo środa... :gwizdanie: a kiedy będziesz na 100% wiedział ? no i chyba lepiej środa , to bym Ci na spocie dał paczke
  10. keżor odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jedzie ktoś do wawy w najbliższym tygodniu ?
  11. keżor opublikował(a) temat w Śląskie
    myśle , że nie głupi temat jak sie nie spodoba to pójdzie do kosza i c**j ;] chodzi mi o coś w stylu pomocy w wysłaniu czegokolwiek lub podrzuceniu kogoś gdzieś jak ma sie możliwość jakby to miało działać? jade do Warszawy więc piszę tu posta , że jade do WWa i ktoś może sie ze mną zabrać lub moge zabrać paczke lub odebrać lub mam do wysłania paczke i piszę , że potrzebuje coś wysłać do Radomia i ktoś odpisuje , że akurat jedzie do Radomia, Pasuje wam coś takiego ? ja wole dać 4pak lub na 4pak komuś z klubu niż poczcie
  12. pytanko , jedzie ktoś z was w najbliższym tygodniu do Stolicy ? bo miałbym paczke do podrzucenia
  13. ciekawe czy sie zesrał ten co filmował [br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 15:07_________________________________________________ jak ja Ciebie rozumiem :sick3: zuberek na kaca pssyt taki koks i zachlał morde ? Na Dąbrowskiego na parkingu strzeżonym udostępniają odpłatnie kanał za kilka złociszy. a u mnie w garażu za free ale Miszcze pewnie chodziło , że jak sie schyli pod auto to heftnie Dobrze wiedzieć jeżeli akurat moja auto go nie zajmuje rzecz jasna czyli jakieś 100 dni w roku
  14. keżor odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    nie umiem sobie tego wyobrazić ja mam aktualnie 28cm w przedramieniu
  15. jak ja Ciebie rozumiem :sick3: zuberek na kaca pssyt taki koks i zachlał morde ? Na Dąbrowskiego na parkingu strzeżonym udostępniają odpłatnie kanał za kilka złociszy. a u mnie w garażu za free ale Miszcze pewnie chodziło , że jak sie schyli pod auto to heftnie
  16. może kiedyś wrzuce
  17. ebnąłem już dwa takowe [br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 23:45_________________________________________________i to jeden live
  18. mnie na szczęscie nie
  19. ludzie się starzeją :gwizdanie: :gwizdanie: Co tam rysujesz? zamówione portrety
  20. ja rysuję
  21. chyba dlatego właśnie Alicja nie bo to jak ta co sie naćpała i myślała , że jest po drugiej stronie lustra Klaudia nie , bo (kędzior wie czemu nie ) Ola , całkiem spoko Anna , nie , bo za dużo głupich Ań znam Magda nie , bo to Madzia , a to już brzmi niepoważnie Barbara nie , bo Basia ma na imie Basia Karolina , jak mandolina Teresa to może mieć na imie pani w bibliotece a nie młoda laska Natalia fajne Zuza nie , bo mam w grupie jedną pojebaną ;] Emilka fajnie nawet ale właśnie popularne za bardzo Ewelina , znam jedną fajną raczej nie Kędzior , sam wiesz dlaczego :polew:
  22. Brunhilda [br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 22:45_________________________________________________no Kamila fajne nawet chociaż mnie sie najbardziej podoba Marta :gwizdanie:
  23. ej , ciepnijcie jakieś propozycje na imie dla laski

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.