Treść opublikowana przez keżor
-
Spoty Katowice i okolice
ja w ogóle nie miałem bzyczka i żyje Cwicz pamięć a tak poważnie to trza poszukać w vagu, może da sie to włączyć poszukaj na forum i bądź we wtorek postaram sie wziąć kompa
-
Spoty Katowice i okolice
siema wszystkim we wtorek jak jest ładnie to spotujemy sie na świeżym powietrzu (go-sport) , jak pada to zjeżdżamy na dół (real) mam nadzieje Mikefoto , że znasz sie także na fotoszopie bo mam pare rys na aucie jak ktoś chce ramki na spocie kupić to prosze pisać , bo nie woże ich w aucie postram sie wziąć kompa na wtorek , może nas Gracjan nawiedzi to bedziemy mieć kabel :gwizdanie: i by sie mógł wkońcu RS4ką pochwalić Kanar, gdzieś niedaleko jest do kupienia B5 RS4look w sedanie 2.5Tdi , to jest koksik
-
Spoty Katowice i okolice
nie , a Ty kiedy wpadniesz do nas we wtorek ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
walcz żeby to nie była Twoja wina , tylko tego na samym końcu , czyli matiza
-
Spoty Katowice i okolice
siemka z rana wszystkim Cis, wracasz w końcu na ślunsk , czy ten Twój zacny plan sie udał i zostajesz w Gdańsku ? widziałem swój plan i kurrrrrr... mam we wtorek do 20.30 ;( ale albo nie będe chodził na te przedmioty , albo je jakoś przełoże na inny dzień
-
Spoty Katowice i okolice
ja sie troche znam
-
Spoty Katowice i okolice
Ale Miszka ma ADR... wiem [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 12:03_________________________________________________ dokładnie ,jak pada to zielony pod realem a co do mnie to bywam mało na forum ale na spotach jestem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kriss , czemu te foty mają rozszerzenie EXE ? jak Virusy
-
Spoty Katowice i okolice
siemka ludki Kanar , Pakiet luzy sobie odpuść , jak chcesz kupować turbinke to albo kupuj regenerowaną w jakiejś porządnej firmie , albo od kogoś znajomego co faktycznie przekłada turbo na większe Miszka http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_wymiana_turbiny_na_awx-t80069.0.html oczywiście nie wszystkie te rzeczy są potrzebne , ale ja to chciałem zrobić full profi Na spocie sie oczywiście melduja :> może wkońcu Wolfy wpadną :> moge wziąć bongo , pisze sie ktoś na palenie ?? a co do lamp Wolfa to na dniach będzie sprzedawał z tego o wiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gdzie to wesele? to ja też bym wpadł
-
Spoty Katowice i okolice
siema siema, jakoś nie miałem kiedy wejść na forum, na SCP byłem i było fajnie był pakiet grill , pakiet diody , pakiet laski , pakiet gleba i wiele wiele innych pakietów
-
Spoty Katowice i okolice
siema panowie, spocik udany jak zwykle , szkoda że frekwencja nie dopisała i tylko 25samochodów było :( nie zapomnij , że jeszcze złapałeś kapcia , potem turbo padło i musiałeś wymienić na postoju i babcie przez pasy przeprowadzałeś
-
Spoty Katowice i okolice
siema panowie, no miał być dziś grill , także biercie co chcecie na grilla, ja poszukam, bo gdzieś w domu miałem takiego mini grila to będzie myśle ok. ja spadam , do zoba na spocie
-
Spoty Katowice i okolice
moskal , jak zrobią takie lampki , żeby jeszcze to naokoło soczewki było czarne to biore tak to jakoś tak dziwnie , ale chętnie bym obaczył na żywo jak to będzie wyglądać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
yeaaah
-
Spoty Katowice i okolice
yeah tylko po co ? FMIC przydaje sie od około 150koni :gwizdanie: mnie też na dobrą sprawe nie jest potrzebny jeszcze
-
Spoty Katowice i okolice
siema Panowie, Dzo pewnie że żyje wpadajcie do Katowic we wtorek , będzie gryll no to Stanley , ładnie Cie Żona urządziła a myśmy sobie pojedli
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to ja też będe
-
[ALL] Opony firmy AVON
z tanich opon to ja polecam Nankangi NS-2 są tanie i dobre , śmigam już jakiś czas na nich i złego słowa nie dam powiedzieć a z AVONu to ja kojarze tylko kosmetyki :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
cza sie było tyż spóźnić za tydzień będe punkualnie xenony sie kupuje od 4300 do 6000 jeżeli zależy Ci na dobrych parametrach :gwizdanie:jeżeli chcesz tylko lans , podpadać drogówce , denerwować ludzi z naprzeciwka itd itp , to wtedy od 8000 do 30000 :gwizdanie: a co do firmy to szukaj poprostu z cyfrową przetwornicą , ceny za kpl około 300zł
-
Spoty Katowice i okolice
http://www.a4-klub.pl/smf/galeria_spotow_katowickich-t90828.0.html :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
siemka, wczoraj spocik jak zawsze udany , sorki za spóźnienie ale za to zostałem do końca spot zakończyliśmy w KFC i jak zawsze pełno aut a odzywa sie na forum pare osób piszcie i zachęcajcie nowych i wkońcu to nie ja musze wrzucać zdjęcia ze spotu na forum
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja już od pewnego czasu o tym myśle żeby sie zapisać, ale narazie nie mam kasy. Jak będe miał troche grosza to napewno sie zapisuje na kurs [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 10:38_________________________________________________ hudy , spot jest w piątek o 18tej pod C.H. Arena w Gliwicach chyba że chcesz popływać na desce klubowo to wtedy niedziela
-
Partyjka szachów
to ja tak kiedyś w liceum pykłem z kumplem i potem jakoś sie znudziło i nie wiadomo do tej pory kto wygrał i czyj jest teraz ruch :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
a u nas chyba ktoś umiał to zrobić także co dwie głowy to nie jedna i przyjeżdżaj to postaramy sie pomóc