Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. to nie są modyfikacje tylko naprawy bieżące :gwizdanie: a co do auta to tak : tarcze felgi i kolor auta mi sie podoba
  2. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=179689 idźcie siać pogrom
  3. różnica między Sonarem a Valeo , nie musze chyba pisać która jest która
  4. ja bym Ci powiedział , kto jest Ciulem , ale musiałbym Cie przeprosić :polew: buhahahahahahahah znam tekst :polew:
  5. w sonarach w zupełności wystarczały mi zwykłe H1
  6. ja bym Ci powiedział , kto jest Ciulem , ale musiałbym Cie przeprosić :polew:
  7. jakieś takie niebieskie co Ty dupcys 14000 ledwie wiesz jak mi zjeżdżali na autostradzie szybko
  8. OKO , to jest najlepszy kompromis między 4300 a 30000
  9. no a Seski nap***a z komórki z noki 3310 hahaha , z nokii centertel
  10. no a Seski napierdala z komórki
  11. ja jeżdże ponad rok na 5kach i też jest spoko
  12. no ja zarezerwowałem bilety na wtorek <------ na 19tą ?
  13. to widze , że już k**wa nie musze iść na ten film , bo wszystkie hasła są na forum
  14. Oko , bier 35W między 4300 a 6000 i będzie Git chociaż słyszałem , że te 55W mocniej świecą , ale nigdy nie miałem to Ci nie powiem
  15. ja mam na zbyciu Apartowski białe złoto plus diamencik 0,1cr ale chyba go sobie na pamiątke zostawie jaki kiedyś byłem głupi no i mam karte rabatową z Aparta jakbyś chciał tam kupować
  16. gratki Bulczas statusu
  17. ależ Ty mnie znasz [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 17:36_________________________________________________ w ogóle teraz tak patrze całkiem zacny teledysk [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 17:43_________________________________________________2.54 i 3.06 siliczna
  18. keżor odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dlaczego miały by ledy w postojówkach nie przejść ?
  19. :polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 15:08_________________________________________________
  20. k**wa Pucek , tak mi sie wkręciła ta nuta , że masakra :kox: a ta laska tak za***iście śpiewa , że jakbym był romantykiem większym to bym ryczał przy tym :polew: [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 14:24_________________________________________________to jest spoko :>
  21. nie słyszałem nigdy , żeby ktoś nazywał laske szklanką :gwizdanie: weź pisz co z nią nie tak :polew:
  22. Puc , za***iście mi sie wkręciła ta nutka [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 00:41_________________________________________________syreny są dziwne ona nie mruga :polew:
  23. Niezwykłe przypadki Flapjacka odc "Koncert życzeń" dokurwione :polew: [br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 23:52_________________________________________________ dubstepik :kox:
  24. a nie lepiej się napić nie będe pił na pusty brzuch
  25. ło , już grubo po 19tej to ide jeść

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.