Treść opublikowana przez KANAL
-
[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
Pisalem w dziale Warsztat ze sa od anglika, dlatego tak wygladaja ale w nocy wyglada to przyjemnie, dlatego je wsadzilem mimo ze sa od anglika. Nie mam jej wsadzonej do gory nogami. Inaczej nie wejdzie... tzn jest wsadzona do gory nogami w porownaniu do europejskiej bo jest od anglika i inaczej, ze wzgledu na budowe z tylu, jej nie wsadzimy.
-
Brak tablicy rejestracyjnej z przodu a prawo..
Od kiedy? W styczniu zgubilem i wyrobili mi jedna sztuke z adnotacja do dowodu.
-
Passat vs A4
Ale nie pod wzgledem jakosci wykonania... mialem i ciagle mam okazje jezdzic paskiem B5... wyposazenie to osobna kwestia, ja mam to co malo ktory pasek ma wiec ja czulbym sie dziwnie w passacie bez ASR czy ESP. Jakos przyjemniej siedzi mi sie w Audi ale miejsca rzeczywiscie w pasku jest duzooo wiecej.
-
Radio samo się przycisza
nie rozumiem ma mikrofon i im w aucie jest głośniej tym bardziej się pogłaśnia? Wniosek z tego taki że jeśli ustawię muzykę dosyć głośno to radio samo będzie się pogłaśniało bo w aucie będzie głośno (nie od prędkości a od muzyki)... [br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 17:17_________________________________________________poszukaj w instrukcji coś o funkcji ASL cyt. opis DEH-P5100UB Automatyczna funkcja poziomowania dźwięku (ASL) dba o zachowanie optymalnego poziomu głośności, mając na uwadze rosnący poziom hałasu wraz ze wzrostem prędkości. To jest to.... instrukcja w lape i szukaj... bedzie najprawdopodniej tam gdzie ustawiasz bass, treble, loudness, fader itp. itd. ... u mnie w DEH-7650mp mozna go wylaczyc calkowicie albo ustawic ktorys chyba z trzech poziomow.
-
[B5 ABC] Dziwne dzwięki
U mnie przy tych mrozach tez przez chwile na zimnym chodzi glosniej... ja mam to audi druga zime i jest tak samo... pali od strzala, oleju nie ubywa, jest dynamiczny, nie przerywa. Nic z tym nie robie.
-
Muzyka w naszych autkach
ARIELO Masz moze w mp3 ten kawalek WILL TO POWER - Dreamin' Again (trance remix).... szukam od wczoraj bo wpadl mi w ucho i nie moge nigdzie znalezc.
-
Zima kontra nasze niunie:)
Podejrzewam ze to przetwornica... jesli ciagle sie tak dzieje zamien zarniki miejscami, jesli ciagle po tej samej stronie nie bedzie swiecic - przetwornica, jesli odwrotnie - zarnik.
-
[ALL B5] Jakie lampy tyl do bialłgo auta
6 sam mam takie, na bialym powinny byc wzor, ew. II lift
-
[B5 ABC] Problem ze spalaniem
Na VAGu w tym motorze nic wielkiego nie sprawdzisz ale jesli podejrzewasz lambde to jak najbardziej VAG zczyta wartosci.
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
To moze teraz napiszesz co bylo z wloszka nie tak ze poszla w swiat ? Moze byc PW, pytam bo to teoretycznie zadna zmiana... rozumiem jakbys polifta kupil
-
[B5 ABC] Problem ze spalaniem
Ostatnie moje tankowanie, oczywiscie do pelna... niecale 11 l - na 472 km tylko 40% to trasa (glownie tylko odcinki 15 km)... nie wiem czy 14 l w trasie i 17 l w miescie to normalny wynik jak na 2.6 V6. Kazdy kto nie mial ABC twierdzi ze pali wiecej od 2.8, ze strasznie paliwozerny... ja na wlasnej skorze przekonalem sie ze to tylko 'opowiesci dziwnej tresci'. Historie mojego spalania mozna sprawdzic odkad mam samochod klikajac w podpis (ten ze sr. spalaniem)... nie spalil mi nigdy 13l.... tylko ze ja jezdze po 50tysiecznym miescie i nie stoje w korkach, staram sie zmieniac biegi przy maks. 2500 obr/min a sprzegla uzywam w ostatniej chwili dojezdzajac do swiatel/skrzyzowania - hamuje silnikiem. Zauwazylem ze autko mniej pali po zmianie filtra powietrza i zmianie opon na michelin energy.
-
Zima kontra nasze niunie:)
Zamarzl plyn do spryskow, pozatym przy odpalaniu slysze magiczne 3x piiii co oznacza slaby aku ale kreci zwawo i odpala od strzala... zastanawiam sie czy go ladowac skoro pozniej juz jest ok, informuje o slabym aku tylko po ponad 24 godzinnym postoju na parkingu. Zaskoczyly mnie uszczelki w audi bo ani bagaznik ani zadne drzwi sie nie przymarzly, nie wiem jak wkladki zamkow bo korzystam tylko z CZ i pilota.
-
[B5 AFN] Silnik nie pali, świeci się IMMO...
Ja podejrzewam ze to wina immo... poruszany wiele razy temat na forum, jesli zegary masz sprzed I liftu tzn ze immo masz w stacyjce i tam bym szukal problemu. Opis dokladny jak sie do tego dostac i za co zabrac jest gdzies na forum, uzyj opcji szukaj.
-
[B5 ALL] Wytarta kierownica
Nie piszcie ze 149 tys km przebiegu i kiera powinna wygladac jak nowa.... to audi ma 15 lat, skora wcale nie jest taka odporna, jak kupilem moja sztuke 20tys km temu kiera wygladala ladnie, teraz wyglada strasznie - jezdze 90% miasto a manewruje jedna reka. Poza tym kazde nieostrozne zachaczenie paznokciem czy zegarkiem powoduje ryse na skorze ktora nie chce juz zejsc. Niestety wszystko zalezy od eksploatacji.
-
[B5 ADR] Ile litrów ma rezerwa w 1,8 ADR 125 KM
No to powiem Ci ze VAG i Instruments.... tam ustawisz sobie rezerwe i poziom paliwa
-
[B5 ADR] Problem z krzyżakiem
Niestety prawidlowo nie powinno nic stukac... gosc rozbiera angliki i ma dwie a4ki, z ciekawosci zaczalem krecic kiera i ruszac gwaltownie lewo prawo... cisza u mnie tez puka, luzow nie ma, magiel po regeneracji a stuk puk przy krotkich gwaltownych ruchach jest dalej.
-
[B5 1Z] Stuki na wolnych obrotach w układzie kierowniczym
Stuki sa na wolnych obrotach czy na postoju? Bo to roznica? U mnie przy szybkich krotkich ruchach kierownica na postoju (czy to na wlaczonym cze wylaczonym silniku) slychac pukanie... Maglownice regenerowalem bo uciekal mi plyn od wspomy, pukanie nie ustalo... podpowie ktos? Jesli to ten krzyzak o ktorym wyzej ktos pisal to czy podejdzie z anglika i czy duzo jest przy tym roboty?
-
[ALL B5] Skórzana tapicerka
Boczki nie sa narazone na jakies wieksze zniszczenie i czeste eksploatowanie... za 200zl tapicer obije eco skora w kolorze i mysle ze wogole nie rzuci sie w oczy ze sa nie od kompletu. Ja bym zaryzykowal i pewnie tak zrobie na wiosne bo fotel kierowcy, kubelek, jest przetarty.... zrobie alcantare + eco skore na bokach i boczkach. Powinno byc ladnie.
-
[ALL B5] SWAP 2.8 AAH na 2.6 ABC
Jesli motor bylby z A4 i mialbys cale A4 na czesci 2.6 to by napewno odpalilo i jezdzilo... tutaj nie wiem jak bedzie, mysle ze duzych roznic nie ma. Etka i trzaby sprawdzic rozne czujniki, alternator, rozrusznik itp itd czy sa takie same, podejrzewam ze tak.
-
[ALL B5] SWAP 2.8 AAH na 2.6 ABC
Mowa tutaj o 2.6 ABC vs. 2.8 AAH 174KM, akurat konstrukcja jest bardzo podobna.
-
[ALL B5] Kasowanie przyciskami serwisu "SERVICE ........ km"
A4 B5 (1995-1997) Możemy wykonać kasowanie inspekcji tylko Vag'iem : [select] [17 - Instruments] [Adaptation - 10] kanał 05 – dystans do zmiany oleju – w tysiącach kilometrów. (15 000 km) kanał 06 – dystans do “In-1 Service” – jednostka: 1000 km (standardowo 24) kanał 07 – czas do “In-1 Service” – jednostka: 10 dni (standardowo 36) kanał 08 – czas do “In-2 Service” – jednostka: 10 dni (standardowo 72 – czyli 720 dni = 2 lata) [Test] W kanale 05 wpisz 10 zamiast 15 przy wymianie oleju... za 10 tys zaswieci sie OIL. [save]
-
[ALL B5] Lampy przednie
Zaloz te lampki i zobacz czy bedzie roznica w swieceniu, moim zdaniem niezauwazalna. Jesli bedzie, oddaj te lampki i problem z glowy, musi przyjac bo towar niezgodny z opisem.
-
[ALL B5] Kasowanie przyciskami serwisu "SERVICE ........ km"
Idz i sprawdz - napewno nie mozna , w tym roczniku tylko VAG.
-
[INNE] Pecherzyki
Ja stawiam na cos z fiata, Tipo moim zdaniem
-
[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
225/45/17... Pierwsze dwa zdjecia byly robione 'od dolu' wiec stad tez takie wraznie chociaz mimo to wysoko stoi.