Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. Miszka82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Secio bo Ty nie piłeś... ta druga flaszka też cała pękła ?
  2. Miszka82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Turzol tyś jest dupny, takie K.O i te Recaro zarzygane , tego nawet magłajers nie doczyści Kaju a Ty gadasz, że nie ćpiesz ale śmigaleś jak nawciągany wczoraj to był naprawdę miły wieczór - moja też mnie zj***ła w sumie to nie wiem za co ale spałem w salonie sam
  3. Miszka82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kaju jesteście już na bazie u Turzolowatego ?
  4. a co klęka ?
  5. Miszka82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    e to litra na ryj spokojnie można jebnąć ja odpadam tak jak pisałem z młodą jestem ale jak coś będziecie kminić mogę podbić na bajerke
  6. Miszka82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Turzol ale chyba ma urlop Ucho pewnie w trasie i ja ale ja nie piję alkoholu nie no z młodą sam kiszę w domu więc alko odpada Gdzie jesteś w Tychach ?
  7. Akjam jaki z Ciebie romantyk
  8. wiem, że nie planowałeś ale wg mnie tutaj musi wlecieć większe koło, na tych obecnych nawet z czarnymi nerkami (za którymi jestem jak najbardziej na tak) i z czterema rurami nie będzie polotu ale to tylko moje zdanie auto mi się podoba
  9. Gratulacje Kędzior dla Ciebie i Eweliny
  10. Soprano a za dramo nie chcesz ? ramkę mam ale nie wiem gdzie, poszła na OLX ale za c**ja jej nie mogę znaleźć
  11. od juta pojutrze albo po po jutrze taka rozkminka : wczoraj był piątek, jutro jest sobota... jaki dzień mamy dziś
  12. od jutra nie piję ale dziś jeszcze troszeczkę
  13. Steav tam kaj zawsze
  14. jak nie jak tak
  15. pijaczki
  16. no to pyk pod Paska
  17. kierwa te zdjęcia to jakaś kupa - w rzeczywistości wygląda po stokroć lepiej - nie mam pytań Ucho
  18. tolek co tam masz za koło ? z oponami zima ? jaki prajs ?
  19. Ucho dzięki za wyjmaki, jak się okazało dwie płyty były wsadzone, to tylko kobiety potrafią takie rzeczy później próbowałem wsadzić drugą płytę i za c**ja się nie da, to ja nie wiem jak ona to zrobiła a podłokietnik też ogarnięty coraz bliżej serii coraz bliżej serii
  20. ja mam będę koło 14 na chacie ok daj znać na fonie to bym podjechal
  21. młoda u dziadków - żyć nie umierać Tychy kto ma wyjmaki do radia ? podjechałbym

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.