Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. Pajda bier jeszcze Ci w ciul hajsu zostanie http://allegro.pl/mercedes-c-klasa-w202-drift-5-0l-zabawa-drift-i6359541052.html
  2. hica jak skurwęsyn, a Wy jeszcze taka fajera zrobili ? ps. co walicie ? albo powinno być tak co walicie ? ps. hica jak skurwęsyn, a Wy jeszcze taka fajera zrobili ?
  3. Ziomek od Stanleya białym B8 na Złotej w Kato
  4. kogo wjebałeś na minę ? kogoś z forum ? Czekałem aż się wypowiesz.Poszla do Chorzowa batory do młodzieniaszka który sie zalogował i czyta forum ale nicku nie znam. Ps. Niemiec płakał jak sprzedawał i do dziś dzwoni silnika poslucha [emoji6] żartowałem...ale chłopak wsadzi 20k i będzie zadowolony co teraz ? nie podejmuj pochopnych decyzji Niemiec tylko wsiadał posłuchać radia Bier coś polotem nie dziadziej
  5. kogo wjebałeś na minę ? kogoś z forum ?
  6. troszkę odgrzeję kotlecika bo zimny odnośnie tego nieszczęsnego buzera - padł i u mnie i mam tylko jedno pytanie czy można tam zastosować takie głośniczki jak w zestawie słuchawkowym np takich z tel komórkowego np Samsunga - pytam bo pisałeś. że ze słuchawek nausznych a takie posiadam, jeśli nie to zapewne kupię taki w elektronicznym
  7. u mnie to było jednorazowe zaćmienie - może dlatego, że auto długo jeździło tylko na gazie, a wtedy jak wywaliło błąd akurat przepalałem na benzynie cały bak - ot taka moja teoria, do dziś ten błąd nie powrócił
  8. Miszka82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pajda ma - jest w dziale sprzedam http://a4-klub.pl/index.php?/topic/362148-a4-b6-avf-bogata-wersja-;/
  9. ja jebe normalnie jak w dieslu
  10. mam Cię hubtychy wiesz, że za posiadane dwóch kont jest ban ? Aleś szybko zaskoczył :-DNiestety do starego konta nie pamiętam hasła. Odzyskiwanie też nie działa bo mam już innego maila :/ Trzeba będzie napisać do adminów żeby skasowały tamto konto. Wysłane z komórki...na węgiel spoko zajmę się tym przy okazji powiem żeby to też wykasowali
  11. mam Cię hubtychy wiesz, że za posiadane dwóch kont jest ban ?
  12. Gdzie sie schowałeś bo cie nie upatrzyłem? na Sikorskiego mijaliśmy się na wysokości aqua parku , później stałem pod biedrą
  13. Turzol jakieś pół h temu na Sikorskiego, później koło Biedry chyba na chatę zawijałeś
  14. Dzięki Pany za odzew skorzystam z uprzejmości Francaiszka bo mam najbliżej
  15. myślę,że +100hp Cię zadowoli choć momentu(odczuwalnego) takiego ja w dieslu nie uzyskasz btw nie wiedziałeś ( nie przejechałeś) się wcześniej PB żeby obadać jak to (nie) idzie dobra w kimę wio
  16. nie ma mnie do niedzieli popołudnia ale rozeznaj temat albo pochytaj namiary na firmę , o ile kierę i ręczny każdy zrobi to trochę się komplikuje z gałą z automatu, a chcę zrobić wszystko w jednym miejscu no to wszystko w normie, nic tylko się cieszyć jazdą za grosze średnio około 21zł za 100km do momentu kapy silnika wtedy średnia wzrasta i wychodzi około 170zł za 100km to już inna inkszość myk kielon
  17. Cycu w Pszczynie jest gość co ogarnia temat w ciągu 24h kumpel teraz u niego robił Ewentualnie moją możesz zabrać tylko że 2razy do Kato musisz dymać Ja wiem że gebtelmeni nie piją przed 12tą a tu dawno po dobranocce i nikt nie chleje Zdrowie daj namiar to po pierwsze primo, po drugie primo zrobi też gałę (nie loda zboczeńcu) w automacie i ręczny ? po trzecie primo ultimo jaka jakość i jaki hajs !
  18. nie wiem czy podejdzie ale do Pyskowic to mam ze 40km więc nieopłacalne wcale ale dzięki
  19. Miszka82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ASO
  20. Pany ma ktoś pożyczyć na około tydzień kiere do b6 ? obojętne jaką, może być bez jaśka żeby kręcić się dało

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.