Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. :punk: siemka dzisiaj spocior nie zapomnijcie :punk:
  2. W tym przypadku SW oznacza Slask Wies ? bez urazy dla kolegow ze ŚWIONÓW
  3. myslalem nad czyms takim u siebie ale zeby pociagnac tak do konca oslony silnika Krolu Wolf Kanar Gracjan to chyba bardziej Wasze rejony, zwerbujcie chlopaka na spota
  4. :polew: :polew: chce to zobaczyć ! ! ! nie no...zeby nie bylo...a mi sie udalo tak zrobic zeby byc na spocie do bolu, pamietaj, ze w gorach slonce opala szybciej
  5. No wiem szukalem wczesniej o tym ale dla mnie to troche czarna magia elektryka a nie mam za bardzo czasu zeby to zrobic. A juz mnie denerwuje to otwieranie kluczykiem pogadamy jutro na spocie co i jak, moze cos nam sie uda wymyslic, elektryka albo jakas pomoc, a co dokladnie chcesz zrobic, tylko central ?
  6. Tak- Ja przy odrobinie czasu, checi i miejsca mozesz to zrobic sam bez problemu, na forum jest dokladny opis jak to zrobic, sam z niego korzystalem i pomoglo, czasowo wychodzi hmmm...extremalnie mysle ze w 3h sie zmiescisz spokojnie,
  7. no wlasnie do roboty trzeba isc ale jeszcze czasu troche jest, dzis poniedzalek jutro spot wiec jak myslicie...lepiej umyc auto dzis czy czekc do jutra do 18:00 i wtedy go machnac na myjce ? ? ?
  8. Gliwice grilluja szykujcie sie na summer car party :good:
  9. poszukaj kolego na forum jest dzial o zawieszeniach tam masz wszystko
  10. Ja mogę Ci pomoc z tymi lampkami ale z czasem u mnie kiepsko w ten weekend ale w przyszlym tyg bedzie luzniej, jezli Ci sie bardzo spieszy to moze Kezor ma czas, ale jak ma to sie ujawni :> zeby nie bylo Kezor ze Cie w to wkrecilem a masz do tych lampek wtyczki i reszte pier**l tzn pierdół ???
  11. A to dziś znów Żory? bo czwartek. Gregory to nie Zory tylko tam gdzie mnie przewiozles ostatnio
  12. corne w srodku
  13. lampy zespolone Keżor zrobilem to z premedytacją, Ula chciala frytki w Maku i jadac przez Wolnosci wyczailem Keżorowóz....to sobie pomyślałem czemu nie...i stanąłęm blisko A jak niech miasto wie,że to nie przelewki
  14. To ja kiedyś miałem takiego parcha forda w którym złamał mi się kluczyk, a że nie było mnie na miejscu w domu i musiałem jakoś auto odpalać to wyrezałem taki patent piękna robota, POLAK POTRAFI, ja chyba nie bede musial tak rezac ale na wszelki wypadek wydrukowalem to zdjecie
  15. dzieki za zaproszenie, ja na 100% nie dam rady ale inni...
  16. Allegro i szukaj w swojej okolicy. Ja szukam dziś zbiorniczka wyrównawczego płynu chłodzącego. A dojechałeś do domu bez problemów? no widzisz o ktorej zapodalem pytanie...a ze spotu wyjechalem chwilke po 21 nie no dojechalem ale kluczyk prawie polamalem zeby odpalic, wiesz nic na sile wszystko na chama
  17. gdzie jutro dostane kostke do stacyjki bo mi sie wlasnie posypała :/ wiecie gdzie można podjechać i bedzie coś takiego dostępne z bomby ? a nie "na zamówienie"
  18. daj Keżorowi obrobić, kto wie czy jeszcze tam pod GO - Sportem nie siedzą Gregory dzieki za przejażdżkę, fajnie lata to Twoje 1.8T :>[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 23:04_________________________________________________ to jest odwieczna zagadka, po co takim ludzią ramki klubowe jak nie wpadają na spoty , a na drodze jak im sie machnie to nie wiedzą o co cho no właśnie...
  19. Miszka82 odpowiedział(a) na Miszka82 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Co ty gadasz. Ja mam 1BE i jest w sam raz. Nigdy o nic nie zahaczyłem. Ja tez takie mam i powiem, że juz 2 razy na progu zwalniajacym zahaczyłem przy komplecie osób a jak byłem na mazurach to też zderzakiem dotknałem i wyjazd z parkingu i o korzeń :> może za szybko jechałeś albo miałeś ciężkich pasażerów miałbyś Allroad nie miałbyś tych problemów
  20. a tak przy okazji jest tuz przed spotem, jeżdżąć dużo po śląsku widze sporo furek z ramkami klubowymi bądź to z naklejkami a na spotach to żadnego, fajnie jakby wiara sie ujawniła i zaczęła zaglądać na spoty-live
  21. Daj spokój... bo wszyscy zaczną myc na spoty... ;/ no co ja też wlasnie z myjki wyjechalem...ale z leksza tylko na bezdotyku byłem Krolu też byś umył swojego
  22. siemka wszystkim, to co jadę do szkoły i po szkole na spota
  23. widza, że się ino kapelusze ściągacie to zapraszam do obejrzenia mojego Allroad'a http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b5/b5_adr_mowia_ze_allroad-t93439.0.html;new
  24. bede ale nie wiem jak długo ale będę :> zainspirowany Tzielandem również wrzuciłem zdjęcia mojego Allroad'a http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b5/b5_adr_mowia_ze_allroad-t93439.0.html;new
  25. Miszka82 opublikował(a) temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    .jj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.