Treść opublikowana przez Tzieland
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
A straszny czy historia ciekawa? Bo ogólnie dobrego horroru to od paru lat nie widziałem
-
System operacyjny Android
Mam to samo i jest to strasznie irytujące Podejrzewam, że jak ktoś wrzuca na forum w normalnej rozdziałce to jest ok, a jak sam zmniejsza rozmiar to takie cyrki się dzieją Ja nic nie znalazłem co by pomogło. Chyba taki urok tapki
-
Siłownia
Podeslij swoj plan HST na PW wysłane GALAXY S3 jeśli to nie kłopot to jutro podeślę Spoko Dopiero za 2 miesiące będę potrzebował. wysłane GALAXY S3
-
Siłownia
Podeslij swoj plan HST na PW wysłane GALAXY S3
-
Siłownia
o widzę metka działa haha jak 102 poszło Nie rozumiem? Na razie na czysto Nie wliczajac tygodnia na jablczanie kreatyny wysłane GALAXY S3 ]oj żartuje można? można czyżby miałeś na myśli CM3 ?? dobry jest co z tego slyszałem Spoko Dokladnie, chodzi o CM3. Mam nadzieje, ze zrobie dobry cykl wysłane GALAXY S3
-
Siłownia
o widzę metka działa haha jak 102 poszło Nie rozumiem? Na razie na czysto Nie wliczajac tygodnia na jablczanie kreatyny wysłane GALAXY S3
-
Siłownia
Ja splita ciagne jeszcze przez okolo 2 miesiace i chcialbym do 100 kg na serie i 110 kg na raz. Pozniej znowu HIIT albo jakis crossfit i redukcja przed latem. wysłane GALAXY S3
-
Siłownia
u mnie jest przeciwnie spadła mi siła,ale praktycznie nie widuję siłowni. Chodzę na basen do tego wioślarz,orbitek,rowerek,bieganie i rozciąganie w 3miesiące zgubiłem 6kg i w tej chwili mam praktycznie zero brzucha,ale chcę jeszcze zbić ok2kg i dopiero siłownia. Myśle,że w moim wieku sama dieta to już za mało chciał bym spróbować jakieś ''czystej''odzywki białkowej.... Ladny wynik z tyk brzuchem. Sam chcialbym zgubic ale ciezko z motywacja :/ Brzuszki robie na silowni 3 razy w tygodniu u miesnie czuc ale pod 3 cm warstwa tluszczyku :/ Gdybym mial jakis basen bez tlumow ludzi to z checia bym skorzystal. A tak to zostaja aeroby 2 razy w tygodniu wysłane GALAXY S3
-
Siłownia
Podejrzewam, że nie sam trening pomógł tylko drastyczna zmiana. Trening HIIT wykonywałem bardzo intensywnie i robiłem go w 30 min. Do tego Jadłem dużo BCAA i regeneracja zrobiła swoje. Teraz jak wszedłem na splita i podźwigałem parę razy cięższe żelastwo po prostu wystrzeliłem do przodu.
-
Siłownia
102,5 pękło na 2 razy Może dla innych to nieduży wyczyn ale dla mnie to krok milowy w targaniu ciężarów. Przez ostatni rok nie mogłem przekroczyć 95 kg A tu nagle po 2 miesiącach treningu HIIT i dwóch tygodniach Splitu taka forma
-
System operacyjny Android
Sprobuj tez kablem usb Najpierw zgraj dane na kompa a pozniej wymieniaj pomiedzy jednostkami wysłane GALAXY S3 No to raczej wiadomo, ale co za sens... Chce bezprzewodowo i jak najlatwiej/szybciej Wiem Zartowalem tylko Podejrzewam ze All Share nie bedzie dzialal bo to wewnatrz firmy samsung tylko dziala. Pozostaje wiec wifi direct, zewnetrzna karta pamieci, bluetooth lub jakas apka w stylu dropbox wysłane GALAXY S3
-
Siłownia
U nas wszyscy trenuja kulturystyke naturalna wysłane GALAXY S3
-
System operacyjny Android
Sprobuj tez kablem usb Najpierw zgraj dane na kompa a pozniej wymieniaj pomiedzy jednostkami wysłane GALAXY S3
-
Siłownia
Zalezy ile placisz za zamowienie wysłane GALAXY S3
-
Siłownia
Ja nadrabiam odzywkami niestety :/ wysłane GALAXY S3
-
Siłownia
Serio? To ladniutka diete masz ze nie nie dostarczasz z zewnatrz wysłane GALAXY S3
-
Siłownia
A jaka Ty masz teraz suplementacje? wysłane GALAXY S3
-
System operacyjny Android
Ok Czyli moglem kliknac tez reboota ale w sumie bez niego sie obeszlo. wysłane GALAXY S3
-
Siłownia
W fachowych czasopismach, m.in. muscular development, pisza ze to placebo. wysłane GALAXY S3 +1 Przyszla kreatynka i wchodze na cykl masowo-silowy a pozniej delikatna redukcja. Mam nadzieje, ze jakies efekty beda i bede w koncu mogl tu wrzucic focisza wysłane GALAXY S3
-
System operacyjny Android
Wlasnie ja tego reebot nie zrobilem. To bardzo zle? wysłane GALAXY S3
-
System operacyjny Android
jak sie to robi ? Niby hard reset to to samo co przywrocenie ustawien fabrycznych w opcjach menu ale mi, jak kiedys przywracalem ustawienia fabryczne, nie instalowal tak dlugo swiezego softu. Teraz jak zrobilem "klawiszami" hard reset to az sie zdziwilem, ze telefon nic nie zamula. Hard reset zrobiony zgodnie z tym co wrzucal Michal ale szukalem jeszcze na youtubie tutoriale i wszedzie jest to samo. Wylaczasz fona, wyjmujesz karte pamieci, wyciagasz baterie zeby go calkowicie wylaczyc. Nastepnie po wlozeniu bat trzyma sie Volume Up + przycisk Home + przycisk blokady az do wlaczenia ekranu. Pojawiaja sie mozliwosc i guzikiem od glosnosci wybieramy jedna z opcji, nie powiem teraz dokladnie ktora ale w tutorialach na YT wszystko jest. Pozniej robi sie reset i po jego zrobieniu wraca do tego samego ekranu w ktorym wybierakismy te opcje. Wtedy znow wciskamy ta sama kombinacje przyciskow i tel wlacza sie normalnie Mi pomoglo i telefonik swietnie chodzi. Tylko pamietaj ze wszystko sie usuwa. Takze przerzuc wazne rzeczy na karte zewnetrzna wysłane GALAXY S3
-
Siłownia
W fachowych czasopismach, m.in. muscular development, pisza ze to placebo. wysłane GALAXY S3
-
System operacyjny Android
Ty masz branding operatora? A jak to sprawdzic? wysłane GALAXY S3
-
System operacyjny Android
A jednak hard reset zrobil swoje i telefon doslownie lata. Musial byc niezle zasyfiony wysłane GALAXY S3
-
System operacyjny Android
Panowie moglby ktos potwierdzic czy przywrocenie ustawien fabrycznych z poziomu MENU jest rownoznaczne z hard resetem przy uzyciu klawiszy? L wysłane kurierem