Treść opublikowana przez Tzieland
-
perfumy
Wszystkie świeże zapachy maja to do siebie, że nie trzymają zbyt długo Tak samo "letnie" odmiany. Tak naprawdę wydaje mi się, że te lekkie zapachy powinny być używane jak dezodorant. Za granicą tak pewnie jest, bo tam na taki perfum pracujesz 2-3 godziny. U nas niestety oryginalne perfumy do dla wielu duży wydatek i jest to zakup raz na 2-3 miesiące. Najtrwalsze są wody perfumowane, jednak z męskich to tylko parę zapachów je ma, nie są to jakieś super nazwy, zapachy średniawe no i cena dużo wyższa.
-
System operacyjny Android
Ja jedynie może bym użył czegoś na styl sylikonu albo twardszej gumy. Albo chociaż ten plastik oblał powłoką soft touch
-
System operacyjny Android
A mnie tam SGS3 odpowiada. Nawet ten plastik wszędobylski może być. Jak na razie to nie mam się do czego przyczepić. Oprócz przycisku, który jest oddany na gwarancji Po 3 dniach używania
-
perfumy
Paco Rabanne - Black XS YSL - L'homme Calvin Klein - Euphoria Wszystkie trzy posiadają podobno feromony Oprócz tego: Giorgio Armani - White Red Channel - Allure Homme Sport Giorgio Armani - Black Code Issey Miyake - standardowy Dolce & Gabbana - też standardowy Hugo Boss - In motion Pracowałem swego czasu jako ochroniarz w Douglasie Ile testerów przelałem na siebie Ogólnie b.dużo perfum jest świetnych. Niektóre uwalniają swój zaje*isty zapach po około 10 minutach. Ogólnie to uwielbiam markowe perfumy i mógłbym mieć 99% zapachów
-
System operacyjny Android
Opis na aukcji bezcenny: "Standardowy testodtwarzania filmu o rozdzielczości SD poprzez sieć Wi-Fi ciągnął się przez 13 godzin i 40 minut. To był chyba pierwszy raz, gdy o trzeciej nad ranem przestępowałem z nogi na nogę czekając, aby wreszcie ten monstrualny akumulator padł."
-
Strefa Śmiechu
Smog.pl - "Nie jesteś ojciem dziecka" - HIT!
-
System operacyjny Android
ehh a bada 2 duzo lepsza? bo ja w starym telefonie mam jeszcze 1... i ogólnie lipa straszna, nawet Angry Birds nie ma a chaiłem siostrzeńcowi dać fona, dam radę samemu wgrać softa czy lepiej odnieś do specjalisty?
-
System operacyjny Android
Pablo mozna wgrać na Wave'a 2 system Android? Czy tylko Bada?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Anna Karenina (2012) Tak zrytej bani dawno nie miałem Jakby ktoś nie wiedział to juz jest 1080p
-
System operacyjny Android
Można kupić lepsze rzeczy z przesyłką ubezpieczoną i śledzoną za 150$ + 30$ kurier DaPeng A9277 MTK6577 Dual-Core 1.2 GHz Android 4.0 8MP TV WiFi GPS GSM+WCDMA 3G 5.0 inch Capacitive Screen Smart Phone-White - TV Phones - China Phones - Cell Phone i bateria do SGS3 4300mAh Rechargeable Battery Replacement + Back Cover Case White for Samsung Galaxy S3 / i9300 - Samsung Accessories - Cell Phone
-
Muzyka w naszych autkach
ŻE NA DA Fokus daje radę ale ona tam potrzebna jak świni siodło Ogólnie mam do niej jakąś awersję, bo jak tylko ją zobaczę to jestem od razu wku*wiony
-
System operacyjny Android
Ciekawe ile w tym prawdy a ile fikcji literackiej mającej ściągnąć czytelników. W zeszłym roku chyba nikt nie trafił z oceną SGS3 przed premierą
-
System operacyjny Android
I będzie pewnie zżerać baterię 2x szybciej
-
System operacyjny Android
Właśnie dzisiaj zaczęło mnie to wkurzac i zwróciłem na to uwage. Zobacze czy będzie tak dłużej i zaniose do serwisu Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ---------- Ide z tym jednak do serwisu i zobacze co powiedza. Coraz bardziej zaczelo mnie to irytowac. W koncu to telefon za blisko 2000 zl Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
System operacyjny Android
Można przenieść zainstalowane aplikacje na kartę w menu Ustawienia/Aplikacje A gdzie to dokładnie się znajduje? Jeszcze nie kojarzę wszystkich możliwości, dlatego tak pytam Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany 06-02-2013 at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany 05-02-2013 at 20:45 ---------- Do posiadaczy SGS3: Czy środkowy przycisk (home) też czasami wam tak jakby przeskakuje przy naciskaniu? Zauważyłem, że gdy się go delikatnie przesunie i później wciśnie to czuć jakby przeskakiwał Pewnie się do tego przyzwyczaję ale jest to dość irytujące no i czy nie wiążę się z tym jego wcześniejsze zużycie?
-
System operacyjny Android
Masz racje, ze nie ma roznicy w szybkosci pracy ale po prostu zastanawiam sie czy te wszystkie procesy sa niezbedne? Inne pytanie: Czy po zainstalowaniu karty pamieci mozna wybrac opcje, zehy nowe apki i ich procesy instalowaly sie na karcie pamieci wlasnie? Czy apki beda sie instalowaly na telefonie a karta pamieci pozostanie do mojej osobistej dyspozycji na np. filmy, muzyke itp? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
System operacyjny Android
Na różnych forach podkręcają procki w SGS3 do 1.6 GHz Ale to już igranie z ciemnymi mocami Jednakże jak sie poczyta trochę po specjalistycznych stronach (forach) to duzo osób wyłącza dużo aplikacji. Tylko ciekawe, które można a które nie?
-
System operacyjny Android
Będę musiał potestować Ale chyba masz rację... Tak z innej beczki, jakie macie zużycie pamięci RAM? U mnie oscyluje na poziomie 750 mb I mam ściągnięte tylko parę apek
-
System operacyjny Android
Da radę coś zrobić, żeby Gmail (widget) automatycznie ściągał pocztę gdy będzie jakaś nowa na serwerze? Bądź ustawić sprawdzanie poczty co jakiś czas? Synchronizację mam włączoną ale za chiny nie wiem co ile mi to aktualizuje i czy w ogóle? Te nowe telefony to raczej dla informatyków a nie dla normalnych ludzi
-
Przedawnienie mandatu? :)
Nie wiem jak z odsetkami ale rzeczywiście można płacić w transzach. Pierwszy w życiu mandat (100 zł) tak właśnie opłaciłem. Najpierw 50 zł, po 3-4 miesiącach kolejne 50 zł. Wiadomo, że wyszło trochę więcej bo za przekaz pocztowy trzeba było zapłacić, dwa razy po 2,50 zł A kto Ci karze płacić na poczcie za 2.5zł ? Można za free przez neta puścić. W 2005 nie miałem konta bankowego
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Bo z tego co pamiętam to LOTR został napisany jakoś około 1920? W takim razie twoje wydanie jest zapewne jednym z pierwszych w Polsce Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
System operacyjny Android
Pierwszy post z SGS3 Kto powie jak w telefonie z Orange wyłączyć ichna nawigację? Bo wszedl mi bezpłatny miesiąc ale później nie mam pojęcia jak to wyłączyć :/ W końcu i tak będę jeździł na google mapsach Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Obstawiam okres przedwojenny lub wojenny. Mowa o WW2
-
Przedawnienie mandatu? :)
Nie wiem jak z odsetkami ale rzeczywiście można płacić w transzach. Pierwszy w życiu mandat (100 zł) tak właśnie opłaciłem. Najpierw 50 zł, po 3-4 miesiącach kolejne 50 zł. Wiadomo, że wyszło trochę więcej bo za przekaz pocztowy trzeba było zapłacić, dwa razy po 2,50 zł
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Adam Sandler + jego ekipa robią chyba najlepsze komedie ostatnich lat. Bez wyjątku każda była śmieszna