Treść opublikowana przez Tzieland
-
Siłownia
no wiesz u mnie masa mniejsza, więc i podatność większa ogólnie miało się do czynienia z mocniejszymi stymulantami kiedyś, więc jakaś tam odporność nabyta jest teraz Jack3d biorę 2,5 porcji i trzepie nieziemsko, a uczucie pobudzenia pozostaje jeszcze przez 2 godziny po treningu (trening siłowy więc mocno się męczę) z chainem zobaczę od pół porcji najpierw i będę zwiększał dzisiaj pierwszy dzień szamania Universal Natural Sterol Complex i oczywiście jak na razie zero efektów poza tym przeważa pobudzenie od przedtreningówki zobaczymy czy siła coś pójdzie po ok tygodniu kreatynka odstawiona, więc przyrost siły powinien być zasługą właśnie Universala
-
Siłownia
to może lepiej 1/2 porcji na początek?
-
Siłownia
Nie znam tego Jutro jadę po odbiór tego UNIVERSAL NATURAL STEROL COMPLEX 180tab (2777313275) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a w przyszłym tygodniu przychodzi to Chain Reaction CLASSIC 30 porcji (Zjebane jabluszko) Zobaczymy co z tego wyniknie. Nie zakładam, że mnie mocno wy***ie ale teraz robię siłę, więc na powerze mi zależy
-
Siłownia
badboy jeśli chcesz mieć napompowane mięśnie fajnie to zarzuć AAKG lub Nitrobolon. A jeśli chodzi o siłę to może jakąś przedtreningówkę?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Szczere polecam tą komedię. Jest tak dobra, że kupiłem nawet Blu-raya
-
Użytkowanie e-papierosa
Kurde ale jakoś nie wierzę w te ceny co są na allegro W sklepie jedna bateria kosztuje 99 a tu dwa pety za tyle
-
Siłownia
Jak będę na siłowni to zobaczę Wyślij mi tylko na PW co miałbym zobaczyć, bo tutaj gdzieś to wszystko zaraz zaginie i zapomnę @badboy: przypomnij się też proszę na PW, żebym miał to w jednym miejscu P.S. Jakby ktoś chciał to mam też perfumy na sprzedaż (testery) ---------- Post dopisany 20-11-2012 at 15:45 ---------- Poprzedni post napisany 15-11-2012 at 19:01 ---------- Panowie podpowiedzcie jeszcze raz jakąś dobrą odżyweczkę (ale sprawdzoną na sobie) do 130 zł, bo sam już nie wiem co brać. Miałem mieć zamówiony Universal Sterol Complex ale w większości na forach tematycznych piszą, że nie za specjalny środek i sam już nie wiem. Chodzi mi o siłę teraz i ewentualnie masę. Kreatynka się skończyła i nie wiem czy jeszcze zakupić czy może lepiej jakąś przedtreningówkę z kreatynką? Doradźcie proszę
-
Strefa Śmiechu
profesjonalna sesja autka Audi 80 b4 2,0 115 km lpg okazja Tarnów ? Tablica.pl
-
Użytkowanie e-papierosa
daje radę ten co pokazałeś braciak ma taki sam i nie narzeka, jedynie co to grzałki siadają często i po wielu próbach brat zaczął kupować jakieś inne ale nazwy teraz Tobie nie podam, bo się nie znam ogólnie fajki odstawił na dobre, na początku jeszcze 1-2 spalił a po tygodniu już w ogóle przestał zwyklasy jarać
-
Siłownia
Tą odżyweczkę wziąłem UNIVERSAL NATURAL STEROL COMPLEX 180tab (2777313275) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Zobaczymy co to da. Mam jeszcze trochę przedtreningówki i troche kreatyny, więc połączę wszystko razem
-
Siłownia
Już zakupiony Niedługo odbiór ale niestety bez zniżki
-
Siłownia
Wezmę tego Animala bo mam 25% rabatu w sklepie internetowym więc wyjdzie taniej trochę
-
Siłownia
no to kurczę fajnie wygląda ale jeszcze kreatynke bym musiał dorzucić
-
Siłownia
No to taką zakupię, a powie ktoś coś na temat 69 ZŁ ? Cytogenix CytoCell - 681g SKLEP ? Niska Cena
-
Siłownia
Ale nie ma w kapsułkach :/
-
Siłownia
Powiedzmy do 120 zł ale z kreatynką. Taką kretkę biorę teraz 69 ZŁ ? Trec Creapure+ALA+B1 Caps (KING SIZE) - 240 kap./ 150 mg SKLEP ? Niska Cena Taką pamiętam jeszcze sprzed 10 lat i mocno wtedy trzepała 59 ZŁ ? Vitalmax - Creatin 1000 Mega Capsules Capsules (300 kaps.) SKLEP ? Niska Cena A tutaj inne z Treca w kapsach: 79 ZŁ ? Trec Reactor Pro3 - 300 kap./ 800 mg SKLEP ? Niska Cena 109 ZŁ ? Trec Creatine FC Micronized 200 Mesh - 500 kaps. SKLEP ? Niska Cena 78 ZŁ ? Trec CM3 - 360 kaps. SKLEP ? Niska Cena 59 ZŁ ? Trec Creatine FC Micronized 200 Mesh - 400 kaps. SKLEP ? Niska Cena 59 ZŁ ? Trec Creatine Micronized 200 Mesh + Ribose - 250 kaps./ 820 mg SKLEP ? Niska Cena
-
Siłownia
Kurde ja mogę byle jaką inna ale musi być w kapsułkach, bo po prochu do kibla biegam od razu :/ Może jakiś Trec? Chodzi o jakąś w miarę tanią kretkę. A coś takiego braliście? 69 ZŁ ? Cytogenix CytoCell - 681g SKLEP ? Niska Cena 49 ZŁ ? Bsn Cell Mass NT - 215g SKLEP ? Niska Cena
-
Siłownia
To kto poleci jakąś dobrą kreatynkę w kapsułkach? Obecnie mam Creatrixa z Treca. Sam proszek odpada. Tylko kapsy
-
Siłownia
OK zobaczę po ile mam tego Napalma na siłowni i dam jutro znać jakoś OK? Ja zastanawiam się nad kreatynką jakąś w tabsach/kapsułkach. Co myślicie o tych: 89 ZŁ ? Tested Nutrition Creatine HCL - 120 caps. [750mg] SKLEP ? Niska Cena 76 ZŁ ? ActivLab Creatine Capsules - 300 kaps. [PROMO] 1+1 SKLEP ? Niska Cena Ta pierwsza mnie zaciekawiła. Ciekawe czy jest takie działanie jak opisują? Ja biorę dziennie mniej więcej 10 g kretki, więc ta pierwsza fajnie by wyszła i starczyła by na długo.
-
Siłownia
Ja Napalm w Shotcie mogę polecić. Z mesomorphem nie miałem do czynienia. Kup może Napalmu jedną buteleczkę i zobaczysz. Jakby więcej osób chciało to mógłbym zobaczyć po ile mam na siłowni ale myślę, że za 5 zł mógłbym to kupić. Zawsze 1,5 zł taniej na buteleczce. Ale to musiałbym mieć większe zamówienie Ogólnie odżywki z FA mógłbym mieć taniej niż na alle... i być może, że niektóre z Universala też. Musiałbym wiedzieć co byście potrzebowali i wtedy mógłbym się zorientować
-
Siłownia
Napalm w shotach trzepie równo, wiem bo sam brałem (w końcu robi to właściciel mojej siłowni) ale szukam czegoś innego, bo już sie do niego przyzwyczaiłem. Teraz kończe Jack3d i przy podwójnej porcji jeszcze kopie Też myślałem nad Animal Rage ale wydaje mi się, że prochy z Universala ogólnie słabe są i przereklamowane zreszta tutaj potwierdzają moje zdanie Universal Animal RAGE - Forum KFD.pl a jesli chodzi o boostera NO to na mnie dobrze działało AAKG z Treca, warto też może jakiegoś nitrobolona sprawdzić
-
Siłownia
Panowie jadł ktoś 119 ZŁ ? Universal Animal Rage Powder 315g SKLEP ? Niska Cena ? Bo przymierzam się do jakiejś przedtreningówki, bo moja się kończy a jednak lepiej mieć coś co pobudza
-
Siłownia
Kurde była by możliwość muszę pogadać To lepiej sobie zrób sam. pamiętam pierwszą siłownię u kumpla w piwnicy. Wszystko robione samodzielnie i ile to wytrzymało A przecież zrobienie zwykłej ławeczki z podnoszeniem do skosu to prosta sprawa. A materiał jak sądzę dość taniutki powinien być na szrotach różnego typu. A spawanie to już zależy od znajomości ale u starych spawaczy, którzy chcą dorobić do pensji to też pewnie grosze.
-
Siłownia
a nie masz jakiś speców garazowych co by tobie to pospawali z jakiś odrzutów/złomu? bo te allegrowe to lipa straszna a za lepsza ze sklepu zaplacisz dwa razy tyle sadze
-
Solidarna Polska chce odbierać auta pijanym kierowcom i upubliczniać ich wizerunki
Powinno przejść! A auta na licytację