Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tzieland

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tzieland

  1. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    no wiesz u mnie masa mniejsza, więc i podatność większa ogólnie miało się do czynienia z mocniejszymi stymulantami kiedyś, więc jakaś tam odporność nabyta jest teraz Jack3d biorę 2,5 porcji i trzepie nieziemsko, a uczucie pobudzenia pozostaje jeszcze przez 2 godziny po treningu (trening siłowy więc mocno się męczę) z chainem zobaczę od pół porcji najpierw i będę zwiększał dzisiaj pierwszy dzień szamania Universal Natural Sterol Complex i oczywiście jak na razie zero efektów poza tym przeważa pobudzenie od przedtreningówki zobaczymy czy siła coś pójdzie po ok tygodniu kreatynka odstawiona, więc przyrost siły powinien być zasługą właśnie Universala
  2. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    to może lepiej 1/2 porcji na początek?
  3. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie znam tego Jutro jadę po odbiór tego UNIVERSAL NATURAL STEROL COMPLEX 180tab (2777313275) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a w przyszłym tygodniu przychodzi to Chain Reaction CLASSIC 30 porcji (Zjebane jabluszko) Zobaczymy co z tego wyniknie. Nie zakładam, że mnie mocno wy***ie ale teraz robię siłę, więc na powerze mi zależy
  4. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    badboy jeśli chcesz mieć napompowane mięśnie fajnie to zarzuć AAKG lub Nitrobolon. A jeśli chodzi o siłę to może jakąś przedtreningówkę?
  5. Szczere polecam tą komedię. Jest tak dobra, że kupiłem nawet Blu-raya
  6. Kurde ale jakoś nie wierzę w te ceny co są na allegro W sklepie jedna bateria kosztuje 99 a tu dwa pety za tyle
  7. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak będę na siłowni to zobaczę Wyślij mi tylko na PW co miałbym zobaczyć, bo tutaj gdzieś to wszystko zaraz zaginie i zapomnę @badboy: przypomnij się też proszę na PW, żebym miał to w jednym miejscu P.S. Jakby ktoś chciał to mam też perfumy na sprzedaż (testery) ---------- Post dopisany 20-11-2012 at 15:45 ---------- Poprzedni post napisany 15-11-2012 at 19:01 ---------- Panowie podpowiedzcie jeszcze raz jakąś dobrą odżyweczkę (ale sprawdzoną na sobie) do 130 zł, bo sam już nie wiem co brać. Miałem mieć zamówiony Universal Sterol Complex ale w większości na forach tematycznych piszą, że nie za specjalny środek i sam już nie wiem. Chodzi mi o siłę teraz i ewentualnie masę. Kreatynka się skończyła i nie wiem czy jeszcze zakupić czy może lepiej jakąś przedtreningówkę z kreatynką? Doradźcie proszę
  8. profesjonalna sesja autka Audi 80 b4 2,0 115 km lpg okazja Tarnów ? Tablica.pl
  9. daje radę ten co pokazałeś braciak ma taki sam i nie narzeka, jedynie co to grzałki siadają często i po wielu próbach brat zaczął kupować jakieś inne ale nazwy teraz Tobie nie podam, bo się nie znam ogólnie fajki odstawił na dobre, na początku jeszcze 1-2 spalił a po tygodniu już w ogóle przestał zwyklasy jarać
  10. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Tą odżyweczkę wziąłem UNIVERSAL NATURAL STEROL COMPLEX 180tab (2777313275) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Zobaczymy co to da. Mam jeszcze trochę przedtreningówki i troche kreatyny, więc połączę wszystko razem
  11. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Już zakupiony Niedługo odbiór ale niestety bez zniżki
  12. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Wezmę tego Animala bo mam 25% rabatu w sklepie internetowym więc wyjdzie taniej trochę
  13. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    no to kurczę fajnie wygląda ale jeszcze kreatynke bym musiał dorzucić
  14. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    No to taką zakupię, a powie ktoś coś na temat 69 ZŁ ? Cytogenix CytoCell - 681g SKLEP ? Niska Cena
  15. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ale nie ma w kapsułkach :/
  16. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Powiedzmy do 120 zł ale z kreatynką. Taką kretkę biorę teraz 69 ZŁ ? Trec Creapure+ALA+B1 Caps (KING SIZE) - 240 kap./ 150 mg SKLEP ? Niska Cena Taką pamiętam jeszcze sprzed 10 lat i mocno wtedy trzepała 59 ZŁ ? Vitalmax - Creatin 1000 Mega Capsules Capsules (300 kaps.) SKLEP ? Niska Cena A tutaj inne z Treca w kapsach: 79 ZŁ ? Trec Reactor Pro3 - 300 kap./ 800 mg SKLEP ? Niska Cena 109 ZŁ ? Trec Creatine FC Micronized 200 Mesh - 500 kaps. SKLEP ? Niska Cena 78 ZŁ ? Trec CM3 - 360 kaps. SKLEP ? Niska Cena 59 ZŁ ? Trec Creatine FC Micronized 200 Mesh - 400 kaps. SKLEP ? Niska Cena 59 ZŁ ? Trec Creatine Micronized 200 Mesh + Ribose - 250 kaps./ 820 mg SKLEP ? Niska Cena
  17. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Kurde ja mogę byle jaką inna ale musi być w kapsułkach, bo po prochu do kibla biegam od razu :/ Może jakiś Trec? Chodzi o jakąś w miarę tanią kretkę. A coś takiego braliście? 69 ZŁ ? Cytogenix CytoCell - 681g SKLEP ? Niska Cena 49 ZŁ ? Bsn Cell Mass NT - 215g SKLEP ? Niska Cena
  18. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    To kto poleci jakąś dobrą kreatynkę w kapsułkach? Obecnie mam Creatrixa z Treca. Sam proszek odpada. Tylko kapsy
  19. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    OK zobaczę po ile mam tego Napalma na siłowni i dam jutro znać jakoś OK? Ja zastanawiam się nad kreatynką jakąś w tabsach/kapsułkach. Co myślicie o tych: 89 ZŁ ? Tested Nutrition Creatine HCL - 120 caps. [750mg] SKLEP ? Niska Cena 76 ZŁ ? ActivLab Creatine Capsules - 300 kaps. [PROMO] 1+1 SKLEP ? Niska Cena Ta pierwsza mnie zaciekawiła. Ciekawe czy jest takie działanie jak opisują? Ja biorę dziennie mniej więcej 10 g kretki, więc ta pierwsza fajnie by wyszła i starczyła by na długo.
  20. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja Napalm w Shotcie mogę polecić. Z mesomorphem nie miałem do czynienia. Kup może Napalmu jedną buteleczkę i zobaczysz. Jakby więcej osób chciało to mógłbym zobaczyć po ile mam na siłowni ale myślę, że za 5 zł mógłbym to kupić. Zawsze 1,5 zł taniej na buteleczce. Ale to musiałbym mieć większe zamówienie Ogólnie odżywki z FA mógłbym mieć taniej niż na alle... i być może, że niektóre z Universala też. Musiałbym wiedzieć co byście potrzebowali i wtedy mógłbym się zorientować
  21. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Napalm w shotach trzepie równo, wiem bo sam brałem (w końcu robi to właściciel mojej siłowni) ale szukam czegoś innego, bo już sie do niego przyzwyczaiłem. Teraz kończe Jack3d i przy podwójnej porcji jeszcze kopie Też myślałem nad Animal Rage ale wydaje mi się, że prochy z Universala ogólnie słabe są i przereklamowane zreszta tutaj potwierdzają moje zdanie Universal Animal RAGE - Forum KFD.pl a jesli chodzi o boostera NO to na mnie dobrze działało AAKG z Treca, warto też może jakiegoś nitrobolona sprawdzić
  22. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie jadł ktoś 119 ZŁ ? Universal Animal Rage Powder 315g SKLEP ? Niska Cena ? Bo przymierzam się do jakiejś przedtreningówki, bo moja się kończy a jednak lepiej mieć coś co pobudza
  23. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Kurde była by możliwość muszę pogadać To lepiej sobie zrób sam. pamiętam pierwszą siłownię u kumpla w piwnicy. Wszystko robione samodzielnie i ile to wytrzymało A przecież zrobienie zwykłej ławeczki z podnoszeniem do skosu to prosta sprawa. A materiał jak sądzę dość taniutki powinien być na szrotach różnego typu. A spawanie to już zależy od znajomości ale u starych spawaczy, którzy chcą dorobić do pensji to też pewnie grosze.
  24. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    a nie masz jakiś speców garazowych co by tobie to pospawali z jakiś odrzutów/złomu? bo te allegrowe to lipa straszna a za lepsza ze sklepu zaplacisz dwa razy tyle sadze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.