Treść opublikowana przez audiaudi
- B7 Crew
-
Akcja serwisowwa Audi
w warszawie które aso polecacie na wymianę pompek?
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Montaż podłokietnika A4 B6
macie może schemat jak wymienić pokrywę podłokietnika?
-
Taka tam przyziemna A4
zostaw tylko ccco i będzie
-
Taka tam przyziemna A4
jaka cena?
- B7 Crew
-
B7 Crew
tak kiera wygląda ma skórzane boczki w drzwiach i takie kody z wypasu, gościu twierdzi ze to wszystko ori, ze nikt nic nie dokładał E4J = Akcja specj. audi tt coupe 's line' 1KD = Hamulce tarczowe tył 3FA = Bez wkładu dachu (dach pełny) F0A = Kein sonderfahrzeug, standard-ausfuehrung TR0 = Silnik 4-cylindrowy wysokoprężny turbo 2,0 l litera kodowa 2PU = Kierownica sportowa(skora) 7Q2 = Radio z nawigacjĄ 3L3 = Siedzenia normalne przod 1SA = Bez osłony dolnej zesp. Napedowego 7A2 = Zmieniarka cd J1U = Akumulator 3NZ = Oparcie tylne dzielone CL6 = Obręcz koła ze stopów lekkich 7,5jx17h2 et43 4UE = Lewo/prawo 1LB = Faustsattelbremse przod 8GU = Alternator 8ED = Reflektor ........ halog. z ....... gazowa ruch prawostr. 8Q3 = Autom. dynamiczna regulacja zasięgu refl. 7K0 = Bez układu kontroli ciŚnienia w oponach 4KC = Szkło atermiczne-dookoła, zielony 7GG = Koncepcja spalin: eu4 6XE = Lusterko wewnetrzne, przyciemniane automatycznie, 5TG = Nakładki ozdobne na tablicy przyrzĄdów i tapicerkach alu-... alu-... 0G1 = Przedłużenie okresu przeglĄdu U2A = Zestaw wskaznikow z obrotomierzem, zegarem radiowym 9Q4 = WyŚwietlacz wielof. z wyŚwietl. przeglĄdów 4X3 = Boczna pod.bezp. z przodu i pod.bezp.głowy 3Y0 = Bez rolety przesiwsłonecznej Q1D = Fot. Sport. 5SL = Lusterko na wysięgniku (konvex) 1f52 7X1 = UltradŹwięk. układ pomocy przy parkowaniu 0YJ = Klasa masy pojazdu os przednia >> zakres mas: 9 X0A = National sales program germany 8Z5 = Chlodnica wody 2K1 = Zderzak wzmocniony 4K4 = Centralny zamek ze zdalnym sterowaniem radiowym, sterowaniem wewnętrznym i oddzielnym sterowaniem zamka pokrywy bagażnika. 6TS = Lusterko zewn.(asferyczne) z dużym 1BV = Pakiet zawiesz. komfortowe podwozie- 4R4 = Elektryczne podnoŚniki szyb 0JH = Klasa masy pojazdu os przednia >> zakres mas: 1ba:1386-1435; 1bj:1386-1435 1N1 = Elektryczno-hydraul. wspomaganie ukladu kierown. D7N = Silnik 4-cylindrowy wysokoprężny turbo 2,0/103kw tdi pd 5D1 = Carrier frequency 433.92 to 434.42 mhz 4GF = Szkło atermiczne (zielone
-
B7 Crew
czyli fotele były kombinowane jak ma pakiet s line plus z czarna podsufitką? z ta stłuczka to dziwnie bo obleciałem go wszędzie i ma taka sama grubość lakieru zderzak wygląda że też ma ori lakier o to auto chodzi Audi A4 33000.00 PLN. Warszawa - otoMoto.pl
-
B7 Crew
koledzy czy przy wewnętrznym pakiecie s line mogą występować takie fotele bez wytłoczenia na oparciu? i czy jest możliwe żeby maska w b7 nie malowana zaczęła rdzewieć dokładnie w tym miejscu, tak jak sie chowa po zamknięciu w błotnik (2005r) to na tym rancie i jak jest mocowana lampa w b7? na dole trzymają ja dwie śruby jak w b6? bo w egzemplarzu który oglądałem dolny lewy róg lampy wystaje poza obrys błotnika i jak się dociśnie to jest ok
- B7 Crew
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
I jak się sprawdza ten zestaw? 50ml piany, 1200ml wody, 2 filce od glorii i jest git, akurat na sedana starcza, troche jeszcze zostaje
-
Sezon Rowerowy 2016
koledzy jakiś dobry zacisk sztycy polecicie?
-
Sezon Rowerowy 2016
kosior
-
prawdopodobnie uszkodzone siłowniki tylnej klapy sedan
jak trzeba klapie pomóc to siłowniki już nie domagają, wymień je to groszowe sprawy
-
Naprawa zatartych wycieraczek
ja też wymieniłem po jednej regeneracji na ori z b7
-
perfumy
Zapach petarda ale jak dla mnie to nie na lato, bo jest za "ciężki". Na lato powinno się brać zapachy lekkie, cytrusowe i orzeźwiające. Tylko i wyłącznie na wieczór powinno się używać mocniejszych perfum. Oczywiście każdy robi jak uważa za słuszne. Ja teraz stoję przed wyborem perfum na lato właśnie. W kręgu zainteresowania są: Versace - Eau Fraiche Armani - Sport Code Gucci - Pour Homme II Hugo Boss - In Motion Chanel - Allure Sport Co byście wybrali jakbyście mogli wybrać tylko 1 sztukę? Hugo Boss - In Motion srebrny Aqua di gio jest ok ale bardziej z Armaniego podoba mi się Sport Code A co do Bossa to chodzilo mi o In Motion taki w kuli z pomarańczowymi akcentami. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 chodziło mi o tego wcześniej miałem czarnego i białego i srebrny najfajnieszy jak dla mnie
-
perfumy
Zapach petarda ale jak dla mnie to nie na lato, bo jest za "ciężki". Na lato powinno się brać zapachy lekkie, cytrusowe i orzeźwiające. Tylko i wyłącznie na wieczór powinno się używać mocniejszych perfum. Oczywiście każdy robi jak uważa za słuszne. Ja teraz stoję przed wyborem perfum na lato właśnie. W kręgu zainteresowania są: Versace - Eau Fraiche Armani - Sport Code Gucci - Pour Homme II Hugo Boss - In Motion Chanel - Allure Sport Co byście wybrali jakbyście mogli wybrać tylko 1 sztukę? Hugo Boss - In Motion srebrny
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
kupiłem taki zestaw w piątek prztestuje, thx Kali S4
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
czyli to EPOCA TEC ONE FOAMER FPM pianownica ręczna 2L | Pianownica | Akcesoria | Autodrogeria plus to GLORIA zestaw filców do FM10 FM50 komplet 4 sztuki | Pianownica | Akcesoria | Autodrogeria i będzie ok?
-
Dywaniki welurowe - jakie polecacie?
mialem od nowosci ori welurowe i ori gumy na zime i ostatnio sprzedalem komplet na forum welurow, jednemu koledze przód, drugiemu tył, obaj byli zadowoleni, bo mi pózniej pisali, wiec to chyba o czyms świadczy
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
z tego co tu piszą to niektorym w b6 tez wywala bład
-
Jazda bez pasow!!! wniosek o ukaranie
Jeszcze nigdy za pasy i za żarówke mandatu nie dostalem, z nimi też trzeba umieć gadać, a co do dofinanasowania na domy to większej bzdury nie słyszałem, z ta zazdroscia o samochod tez dobre, zdziwilbys sie jakie prywatne autka maja u mnie w miescie i raczej nie wszyscy z łapówek