Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audiaudi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audiaudi

  1. audiaudi odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    hej, ile oleju musze szykowac na dolewki od wymiany do wymiany w brd? i czy mozliwa byla taka konfiguracja auta jak ponizej ze zew s line a srodek zwykly z czarna podsufitka?
  2. w warszawie które aso polecacie na wymianę pompek?
  3. audiaudi odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    w co drugiej sztuce którą oglądałem ta naklejka była, dlatego zapytałem, ciężki temat z kupnem dobrej b7
  4. audiaudi odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    dziękuję za odpowiedz
  5. audiaudi odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    witam, koledzy powiedzcie mi czy na pasie przednim w b7 musi być naklejka?
  6. macie może schemat jak wymienić pokrywę podłokietnika?
  7. zostaw tylko ccco i będzie
  8. jaka cena?
  9. audiaudi odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    dzięki Tomek
  10. audiaudi odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    tak kiera wygląda ma skórzane boczki w drzwiach i takie kody z wypasu, gościu twierdzi ze to wszystko ori, ze nikt nic nie dokładał E4J = Akcja specj. audi tt coupe 's line' 1KD = Hamulce tarczowe tył 3FA = Bez wkładu dachu (dach pełny) F0A = Kein sonderfahrzeug, standard-ausfuehrung TR0 = Silnik 4-cylindrowy wysokoprężny turbo 2,0 l litera kodowa 2PU = Kierownica sportowa(skora) 7Q2 = Radio z nawigacjĄ 3L3 = Siedzenia normalne przod 1SA = Bez osłony dolnej zesp. Napedowego 7A2 = Zmieniarka cd J1U = Akumulator 3NZ = Oparcie tylne dzielone CL6 = Obręcz koła ze stopów lekkich 7,5jx17h2 et43 4UE = Lewo/prawo 1LB = Faustsattelbremse przod 8GU = Alternator 8ED = Reflektor ........ halog. z ....... gazowa ruch prawostr. 8Q3 = Autom. dynamiczna regulacja zasięgu refl. 7K0 = Bez układu kontroli ciŚnienia w oponach 4KC = Szkło atermiczne-dookoła, zielony 7GG = Koncepcja spalin: eu4 6XE = Lusterko wewnetrzne, przyciemniane automatycznie, 5TG = Nakładki ozdobne na tablicy przyrzĄdów i tapicerkach alu-... alu-... 0G1 = Przedłużenie okresu przeglĄdu U2A = Zestaw wskaznikow z obrotomierzem, zegarem radiowym 9Q4 = WyŚwietlacz wielof. z wyŚwietl. przeglĄdów 4X3 = Boczna pod.bezp. z przodu i pod.bezp.głowy 3Y0 = Bez rolety przesiwsłonecznej Q1D = Fot. Sport. 5SL = Lusterko na wysięgniku (konvex) 1f52 7X1 = UltradŹwięk. układ pomocy przy parkowaniu 0YJ = Klasa masy pojazdu os przednia >> zakres mas: 9 X0A = National sales program germany 8Z5 = Chlodnica wody 2K1 = Zderzak wzmocniony 4K4 = Centralny zamek ze zdalnym sterowaniem radiowym, sterowaniem wewnętrznym i oddzielnym sterowaniem zamka pokrywy bagażnika. 6TS = Lusterko zewn.(asferyczne) z dużym 1BV = Pakiet zawiesz. komfortowe podwozie- 4R4 = Elektryczne podnoŚniki szyb 0JH = Klasa masy pojazdu os przednia >> zakres mas: 1ba:1386-1435; 1bj:1386-1435 1N1 = Elektryczno-hydraul. wspomaganie ukladu kierown. D7N = Silnik 4-cylindrowy wysokoprężny turbo 2,0/103kw tdi pd 5D1 = Carrier frequency 433.92 to 434.42 mhz 4GF = Szkło atermiczne (zielone
  11. audiaudi odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    czyli fotele były kombinowane jak ma pakiet s line plus z czarna podsufitką? z ta stłuczka to dziwnie bo obleciałem go wszędzie i ma taka sama grubość lakieru zderzak wygląda że też ma ori lakier o to auto chodzi Audi A4 33000.00 PLN. Warszawa - otoMoto.pl
  12. audiaudi odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    koledzy czy przy wewnętrznym pakiecie s line mogą występować takie fotele bez wytłoczenia na oparciu? i czy jest możliwe żeby maska w b7 nie malowana zaczęła rdzewieć dokładnie w tym miejscu, tak jak sie chowa po zamknięciu w błotnik (2005r) to na tym rancie i jak jest mocowana lampa w b7? na dole trzymają ja dwie śruby jak w b6? bo w egzemplarzu który oglądałem dolny lewy róg lampy wystaje poza obrys błotnika i jak się dociśnie to jest ok
  13. audiaudi odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Hej, jesli ktorys z kolegow chcialby sprzedac swoje autko lub ma jakies polecone zapraszam na pw pzdr
  14. I jak się sprawdza ten zestaw? 50ml piany, 1200ml wody, 2 filce od glorii i jest git, akurat na sedana starcza, troche jeszcze zostaje
  15. koledzy jakiś dobry zacisk sztycy polecicie?
  16. kosior
  17. jak trzeba klapie pomóc to siłowniki już nie domagają, wymień je to groszowe sprawy
  18. ja też wymieniłem po jednej regeneracji na ori z b7
  19. Zapach petarda ale jak dla mnie to nie na lato, bo jest za "ciężki". Na lato powinno się brać zapachy lekkie, cytrusowe i orzeźwiające. Tylko i wyłącznie na wieczór powinno się używać mocniejszych perfum. Oczywiście każdy robi jak uważa za słuszne. Ja teraz stoję przed wyborem perfum na lato właśnie. W kręgu zainteresowania są: Versace - Eau Fraiche Armani - Sport Code Gucci - Pour Homme II Hugo Boss - In Motion Chanel - Allure Sport Co byście wybrali jakbyście mogli wybrać tylko 1 sztukę? Hugo Boss - In Motion srebrny Aqua di gio jest ok ale bardziej z Armaniego podoba mi się Sport Code A co do Bossa to chodzilo mi o In Motion taki w kuli z pomarańczowymi akcentami. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 chodziło mi o tego wcześniej miałem czarnego i białego i srebrny najfajnieszy jak dla mnie
  20. Zapach petarda ale jak dla mnie to nie na lato, bo jest za "ciężki". Na lato powinno się brać zapachy lekkie, cytrusowe i orzeźwiające. Tylko i wyłącznie na wieczór powinno się używać mocniejszych perfum. Oczywiście każdy robi jak uważa za słuszne. Ja teraz stoję przed wyborem perfum na lato właśnie. W kręgu zainteresowania są: Versace - Eau Fraiche Armani - Sport Code Gucci - Pour Homme II Hugo Boss - In Motion Chanel - Allure Sport Co byście wybrali jakbyście mogli wybrać tylko 1 sztukę? Hugo Boss - In Motion srebrny
  21. kupiłem taki zestaw w piątek prztestuje, thx Kali S4
  22. czyli to EPOCA TEC ONE FOAMER FPM pianownica ręczna 2L | Pianownica | Akcesoria | Autodrogeria plus to GLORIA zestaw filców do FM10 FM50 komplet 4 sztuki | Pianownica | Akcesoria | Autodrogeria i będzie ok?
  23. mialem od nowosci ori welurowe i ori gumy na zime i ostatnio sprzedalem komplet na forum welurow, jednemu koledze przód, drugiemu tył, obaj byli zadowoleni, bo mi pózniej pisali, wiec to chyba o czyms świadczy
  24. z tego co tu piszą to niektorym w b6 tez wywala bład
  25. Jeszcze nigdy za pasy i za żarówke mandatu nie dostalem, z nimi też trzeba umieć gadać, a co do dofinanasowania na domy to większej bzdury nie słyszałem, z ta zazdroscia o samochod tez dobre, zdziwilbys sie jakie prywatne autka maja u mnie w miescie i raczej nie wszyscy z łapówek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.