Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audiaudi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audiaudi

  1. Wkładasz cos cienkiego w dyszę spryskiwacza i regulujesz
  2. audiaudi odpowiedział(a) na dydek1 temat w Audi A4 B6
    Maja asymetryczne, bedą pasowac
  3. Bo to górą ściąga, a pózniej wprowadza spowrotem
  4. Wiemy, wiemy ale my piszemy czy żeby ten plastik wyjąc z wiązki to lepiej przekładać piny czy lutować
  5. audiaudi odpowiedział(a) na dydek1 temat w Audi A4 B6
    Chyba o to chodzi, zeby sie w odblysniku żarówka nie odbijała, lepiej lampa wyglada, a tak odbija mu sie na pomarańczowo a zmieni na niebieski, dobre do seja w tjuningu
  6. Bo kable w tym miejscu pękają, i sa cyrki z elektryka, tu wątek (jeden z wielu) http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/b6-avf-centralny-zamek-zamyka-prawych-drzwi-130284/
  7. To nie jest s line, spoke 8e0601025e, waży 12,2kg
  8. Oddaj je lepiej do lakiernika, albo uważaj przy lakierowaniu, bo mogą pózniej nie dzialac
  9. Przełoży piny troche mu sie z tym zejdzie, a pózniej i tak kabelki mu popękają i lutowac bedzie musial
  10. no chyba z wiazka to jest, ale jak mam to Ci dam calosc, nie chce mi sie teraz schodzic na dol, ale czuje ze gdzies to jest jak to nie zejdzie z niej, to zeby sie nie bawic z przekladaniem calej wiązki i pinami, zrobisz ciecie lutowanie i gitara
  11. mam chyba takie cos z całą wiązką, muszę luknąć w garażu, przypomnij mi w dzień na pw to Ci to dam
  12. http://a4-klub.pl/members/domin79-32661/
  13. podejda i sa za***iście wygodne
  14. Ate, to piszcza zawsze po jakimś czasie
  15. albo wsadz w imadlo i rozpiłuj gore i schodzi, 3 min roboty czerwona linia to miejsce ciecia z jednej i z drugiej podcinasz na tej samej wysokości, tylko tak zeby w srodku nie przeciac tego mocowania
  16. audiaudi odpowiedział(a) na dydek1 temat w Audi A4 B6
    kup sobie chromowane, a nie te wiejskie niebieskie OSRAM DIADEM CHROME PY21W - 2sztuki (4400859037) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  17. Sprawdź blaszki w tłoczku, moze sie nie stykają jak jest schowek otwarty
  18. Ja wlewam 50ml piany i 1200ml wody letniej wody, jeden filc od glorii na przedluzce
  19. shine garage okazala sie duzo lepsza od valet pro neutral ph, lepsza piana, dluzej siedzi, nawet jakis zapach jest
  20. Kupiłem shine garage fruit 5l za 66zl, cena spoko, dam znac jak przetestuje
  21. <br>myślałem ze jest ok, ale zawsze tylko lekko przybrudzone mam auto i nawoskowane
  22. Koledzy używam teraz valet pro snow foam z neutralnym ph, możecie polecić cos podobnego
  23. wez na testy mi marolex sie nie chce zepsuc, a bym cos nowego podkupil

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.