Treść opublikowana przez audiaudi
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
też mam high i błedu nie ma
-
Regeneracja rączek drzwi
nie da rady, bo ta nakładkę wyciągasz po odkręceniu całej rączki, a śrubki są z tyłu boczka
-
drzwi ok. nie dziala szyba ;/
po części ściągniesz boczek z góry i dostęp do cięgna klamki będzie, a do zamka sie nie dostaniesz
-
drzwi ok. nie dziala szyba ;/
ja ściągałem w drzwiach pasażera i bez cięcia nie dało rady
-
Naprawa zatartych wycieraczek
W skrócie 1 post: Gdy juz nie ma obudowy komputera zabieramy sie do demontazu calego stelaza wycieraczek(nalezy odkrecic trzy srubki zaznaczone na zdjeciu) po odkreceniu trzech srubek musimy takze wypiac ta kostke(zaznaczona strzalka na zdjeciu) i wyciagnac calosc z samochodu(jest to dosyc trudne,przydaja sie dodatkowe rece do pomocy) po wyciagnieciu calosci widzimy cos takiego teraz sciagamy zawleczke (uwaga po sciagnieciu zawleczki moze na wszystko wypasc)zaznaczona na zdjeciu oraz ramie zaznaczone na zdjeciu ciagniemy do gory aby je sciagnac caly mechanizm ze zdemontowanym ramieniem i sworzniami.sworznie nalezy wyciagac ostroznie(ja bylem nie ostrozny i niestety ulamalem jedno ramie i bez spawania sie nie obylo) a oto nasz pacjent(to gowno zapieka sie wlasnie.u mnie tak mocno sie zapieklo ze bez mlotka sie nie obylo)proponuje demontowac to bardzo ostroznie. nalezy takze zaopatrzyc sie w takie dwa oringi(nie moga byc ani grubsze ani ciensze).znajduja sie one u gory trzpienia.przy rozbieraniu napewno je zobaczycie. Kolejnosc rzeczy na trzpieniu: dwie cienkie podkladki, pozniej wkladamy wszystko w dziure, nastepnie gumowy simering, grubsza podkladka i zawleczka Calosc montujemy w odwrotnej kolejnosci.
-
drzwi ok. nie dziala szyba ;/
rozwalanie boczka i zamek do wymiany
-
Dywaniki welurowe - jakie polecacie?
ale nie kosztują 450zł i jakością tez im daleko do ori, ale każdy robi jak chce
-
Dywaniki welurowe - jakie polecacie?
wszystkie zamienniki maja inny kolor niż ori
-
Sezon Rowerowy 2016
no trochę waży od mojego prawie dwa razy cięższy, muszę sie jeszcze rozejrzeć, thx medik
-
Sezon Rowerowy 2016
koledzy chce kupić mamie rower na imieniny myślałem o takim, może być? kwota tak do 1300zl Rower trekingowy Kellys Athena 2012 | Trekking | Sklep Rowerzysta.pl rowery
-
Spotkania na drodze
mnie kolego widziałeś, a Twoja nie stała na tyłach szkoły? pzdr
-
Zarysowany zderzak ;/ Pomocy!!! jak sie uporać z tym zadrapaniem na lakierze???
cieniujesz sąsiedni element, żeby sie mocno w oczy nie rzucało
-
Jakie buty ?
fajne ecco
-
Problem z wyjeciem akumulatora z B6 avant
Oprócz mocowania na śrubę nic go nie trzyma, na podstawie powinien suwać sie luźno
-
Jak otworzyć tylne lewe drzwi
zamek padł
-
Spotkanie z krawężnikiem :/
Za obie osie w skp ok 100zl
-
Świeci ESP
Za tyle samo to ori w ASO po małym rabacie
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Sugerujesz, że coś z nim nie tak ? nie no jest ok tylko mi róg nie pasił
-
PDC - ori czy inne?
na odległość to nie ma co kupować bo wtopa może być, najlepiej gdzieś w okolicy lub od kogoś z forum ---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ---------- daj foto po montazu ocenimy:wink: tak wygląda zderzak z fabrycznymi otworami bez gniazd
-
PDC - ori czy inne?
rozejrzyj sie, masz avanta więcej na pewno niż do sedanów
-
Czy wyczyscic podsufitke ?
poza spinkami masz na krańcach i na samych środku listwy kołeczki, które jak zakładasz listwę wchodzą w swoje miejsce i spinki zaskakują, zaczynaj od szyby, nic nie połamiesz można rwać na chama
-
Czy wyczyscic podsufitke ?
trzyma sie chyba na 4 spinkach, podważasz listwę na całej długości i delikatnie ciągniesz do siebie
-
PDC - ori czy inne?
albo szukać zderzaka z otworami w kolorze, a czemu swojego wiercić nie chcesz?
-
PDC - ori czy inne?
ok zrobię i wrzucę, nie ma opcji żeby sie poznać ze są dołożone, bez tych gniazd mocujących czujki tez sie da tylko, że czujki będą wystawać z 2mm poza obrys zderzaka i wygląda to marnie
-
PDC - ori czy inne?
kolego, ale ja nie napisałem o ori używanych, a nawet jak kupisz używaną wiązkę z czujnikami, to co tam ci może paść? głośniczek? czujka Ci padnie, za 100zl kupisz drugą, takie zamienniki to są dobre do aut w których konstruktorzy nie pomyśleli nawet o takim gadżecie jak pdc