Treść opublikowana przez audiaudi
-
Jaki wosk ? od A do Z
Jak na wosk wpływa mycie parą?
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
zero, jestem na sponsoringu
-
moje e61
Ty masz zdaje się kolorek TITANGRAU a ja mam SILBERGRAU - jaśniejszy od Twojego.Z zawiechy to jeśli nikt nic nie grzebał a jak piszesz jest nisko i sztywno to masz Sportowe dostosowanie podwozia albo M podwozie sportowe... Trzeba by Vin rozkodować i zerknąć. Ja mam to pierwsze i też przy krawężnikach mi tak nisko stoi. Czasem w ogóle nie najeżdżam zderzakiem nad krawężnik bo boję się, że przy wyjeżdżaniu go zdejmę - a już raz niemal go w ten sposób zdjąłem. Spacegrau to chyba cos pomiędzy tymi waszymi
-
Cooś z innej bajki ;D Jaką melase polecacie ?
soex
-
Cooś z innej bajki ;D Jaką melase polecacie ?
sa melasy beztytoniowe, które nie mają ani nikotyny ani substancji smolistych
-
wyjazd po auto do De, tablice Świecko
Na Allegro sa po 45zl z wysyłka z Berlina ok tydzien czekania, w Swiecku za 89zl, czemu nie akceptują kupionych w pl?
-
Kradzież A3 pod okiem kamer
nawet jeden zdarzyl sie odlac
-
wyjazd po auto do De, tablice Świecko
tak krotsze 1 dzien, 115€
-
wyjazd po auto do De, tablice Świecko
powiedzieli, ze jak chce odebrac w czwartek to z data z srody beda
-
wyjazd po auto do De, tablice Świecko
nie aktualne
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
W B6 też masz ten posrany styropian z przodu i też nasiąka ---------- Post dopisany at 07:53 ---------- Poprzedni post napisany at 07:52 ---------- Też właśnie te ranty machnąłem hammeritem czarnym i rudej nie ma, muszę jeszcze to samo od wewnątrz zrobić ---------- Post dopisany at 08:06 ---------- Poprzedni post napisany at 07:53 ---------- dlatego po moim ukochanym B6 (któremu rdzewieją błotniki, ale walczę z tym) zmieniam markę... i będzie chyba BMW- tam korozjii w nowych modelach nie ma nie ma tych rantów
-
RS4 B5 w programie Samochód marzeń: kup i zrób
Heh tego rs po sąsiedzku mam, a nigdy nie widziałem jak jeździ
-
Drzwi sedan a Avant
dokładnie tak
-
Drzwi sedan a Avant
jak zdejmie sam boczek to do listwy sie nie dostanie, musi wyjac cala ramke i dopiero jest dojscie
-
jaka przednia szyba była montowana seryjnie
jest miekka i podatna na zarysowania/odpryski, w poprzednim aucie mialem, dbalem, a po pol roku wygladala slabo
-
Drzwi sedan a Avant
bedą pasowac, da sie przelozyc ale musisz rozebrać cale drzwi, żeby dostać się do tej czarnej listwy
-
Myjka Ciśnieniowa
na pompie
-
Myjka Ciśnieniowa
dobra będzie taka budżetówka? Myjka wysokociśnieniowa Nilfisk C 120.6-6 PCD X-TRA - Myjki wysokociśnieniowe - Narzędzia - Katalog produktów
-
BMW 420xd M pakiet
Śliczna im wyszła ta 4
- BMW e91
-
Czym doczyścić złotawy nalot na felgach
co lepsze tenzi prix czy valetpro bilberry wheel cleaner?
-
Codzienne zwykle umycie auta porady.
dlatego najlepiej ze swoja chemią przyjechać, opryskać pianownicą i spłukać tylko
-
Mycie auta a temperatura minusowa?
nie rozumiem raz piszesz ze za 7zl moczysz, piana, spłukujesz, nabłyszczasz i ircha wycierasz, a teraz ze to myjnia ręczna i szczotka jeszcze jedziesz
-
Mycie auta a temperatura minusowa?
taki bezdotyk to raczej do końca nie domywa i jak przejedziesz po tym palcem to syfik zostaje, nie wiem czy to dobrze dla lakieru wcierać go irchą
-
Demontaż siłowników (teleskopów) tylnej klapy bagażnika w kombi
podważasz cienkim śrubokrętem blaszkę do góry i ściągasz siłownik