Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audiaudi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audiaudi

  1. Co kupiłeś?
  2. Jeżeli już to Ingolstadt
  3. W US składa sie tylko VAT23, w celnym tez zmiany, od grudnia mozna sobie wydrukować potwierdzenie zapłaty akcyzy. W Nfosigw tydzien temu powiedzieli mi, ze depozyt raczej nigdy nie wejdzie
  4. Dobry pomysł z Panowie obecnie wywaliłem z klapy trójkąt i nawet przy -2 st. C. po 3 dniach postoju podnosi bez zajęknięcia Dobry pomysł
  5. Nic nie wyjdzie, sprawdzone
  6. jak sprężyna odbija klapę tak na 20-30cm to siłowniki nie dają rady jej dalej unieść, dobre 680N dawałyby spokojnie radę, nawet w zimę
  7. Pasty i polerowanie ręczne to efekt do następnego mycia/deszczu
  8. Dobrze będzie tak jak pisaliśmy, zmiany w US od nowego roku http://www.us.suwalki.pl/index.php/component/content/article/7-akcje-biece/214-od-01-stycznia-2015-r-likwidacja-zawiadcze-vat-25
  9. za***iste, cabrio maja coś w sobie...
  10. zależy od barwy, ja zmieniłem półtora roku temu w całym domu i narazie bez wymiany
  11. Nie czepiaj się przepraszam już nie będę
  12. Specjalnie sie zarejestrowałeś, zeby zapytać o Radom?
  13. Magnusson używa ktoś? Porządne?
  14. ładnie ruszyłeś z tematem, nie spodziewałem się że tak szybko pomodzisz
  15. bixy były ciemne, klej do szyb
  16. bokstodays.okis.ru spróbujcie u mnie śmiga
  17. ...to juz troche wiesz wiecej...Powodzenia
  18. Rafał na wylewce u Ciebie stoi? jak będziesz mógł to zrób fotkę z zewnątrz i w środku poddasze Paweł zrobisz tez fote? Zastanawiam się czy dać dwuspadowy czy ze spadem do tyłu, ogólnie to podobne ceny wszedzie
  19. Dobra stronka, wlasnie sobie liczę...zadzwonię tam w poniedziałek i zapytam o terminy
  20. Witam, robię właśnie wylewki pod garaże - dwa blaszaki o wymiarach 6m x 5m każdy z podwójnym wjazdem, drzwi uchylne do góry. Potrzebuje namiar na sprawdzona firmę która mi taki garaż postawi, może jest ktoś na forum z branży lub może ktoś korzystał z usług i jest zadowolony. Chce żeby to było solidne i w miarę estetycznie wyglądało. Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam Chodzi mi o coś takiego:
  21. przeczytaj poprzedniego mojego posta, tam wyjaśniłem gdzie kupisz na 100% ori
  22. Dobre sklepy sie szybko nie zwijają, pieczątka na domowy adres to tak jakbyś kupił na allegro. Ja pisze o firmie działającej od 98r, mającej 5 punktów w Warszawie w tym dwa połączone z adidas i jeden outlet.
  23. zdecyduje się chyba na rc sid

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.