Treść opublikowana przez audiaudi
- [B6 AVF] Szara myszka powoli rezana - RNS-E, RS6, 1BA -> 1BE, ambiente a'la a6 c6, bix B8, pakiet s4
-
Buczenie po przekroczeniu 2tys. 1.8t Q
Co kupiłeś?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jeżeli już to Ingolstadt
-
Opłaty za sprowadzony samochód - nietypowa sytuacja
W US składa sie tylko VAT23, w celnym tez zmiany, od grudnia mozna sobie wydrukować potwierdzenie zapłaty akcyzy. W Nfosigw tydzien temu powiedzieli mi, ze depozyt raczej nigdy nie wejdzie
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Dobry pomysł z Panowie obecnie wywaliłem z klapy trójkąt i nawet przy -2 st. C. po 3 dniach postoju podnosi bez zajęknięcia Dobry pomysł
-
nalot na relingach
Nic nie wyjdzie, sprawdzone
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
jak sprężyna odbija klapę tak na 20-30cm to siłowniki nie dają rady jej dalej unieść, dobre 680N dawałyby spokojnie radę, nawet w zimę
-
nalot na relingach
Pasty i polerowanie ręczne to efekt do następnego mycia/deszczu
-
Opłaty za sprowadzony samochód - nietypowa sytuacja
Dobrze będzie tak jak pisaliśmy, zmiany w US od nowego roku http://www.us.suwalki.pl/index.php/component/content/article/7-akcje-biece/214-od-01-stycznia-2015-r-likwidacja-zawiadcze-vat-25
-
[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
za***iste, cabrio maja coś w sobie...
-
Oświetlenie ledowe w mieszkaniu.
zależy od barwy, ja zmieniłem półtora roku temu w całym domu i narazie bez wymiany
-
Radom - o co tu chodzi?
Nie czepiaj się przepraszam już nie będę
-
Radom - o co tu chodzi?
Specjalnie sie zarejestrowałeś, zeby zapytać o Radom?
-
Mannesmann Yato
Magnusson używa ktoś? Porządne?
-
[B6 AVF] Szara myszka powoli rezana - RNS-E, RS6, 1BA -> 1BE, ambiente a'la a6 c6, bix B8, pakiet s4
ładnie ruszyłeś z tematem, nie spodziewałem się że tak szybko pomodzisz
-
Malowanie wnętrz lamp w czarny mat oraz montaż przetwornic HID
bixy były ciemne, klej do szyb
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
bokstodays.okis.ru spróbujcie u mnie śmiga
-
Zakup auta w Niemczech na handel
...to juz troche wiesz wiecej...Powodzenia
-
garaże blaszaki sprawdzone firmy
Dzieki za foty
-
garaże blaszaki sprawdzone firmy
Rafał na wylewce u Ciebie stoi? jak będziesz mógł to zrób fotkę z zewnątrz i w środku poddasze Paweł zrobisz tez fote? Zastanawiam się czy dać dwuspadowy czy ze spadem do tyłu, ogólnie to podobne ceny wszedzie
-
garaże blaszaki sprawdzone firmy
Dobra stronka, wlasnie sobie liczę...zadzwonię tam w poniedziałek i zapytam o terminy
-
garaże blaszaki sprawdzone firmy
Witam, robię właśnie wylewki pod garaże - dwa blaszaki o wymiarach 6m x 5m każdy z podwójnym wjazdem, drzwi uchylne do góry. Potrzebuje namiar na sprawdzona firmę która mi taki garaż postawi, może jest ktoś na forum z branży lub może ktoś korzystał z usług i jest zadowolony. Chce żeby to było solidne i w miarę estetycznie wyglądało. Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam Chodzi mi o coś takiego:
-
Zagraniczne portlale handlowe - gdzie można kupić taniej niż w PL
przeczytaj poprzedniego mojego posta, tam wyjaśniłem gdzie kupisz na 100% ori
-
Zagraniczne portlale handlowe - gdzie można kupić taniej niż w PL
Dobre sklepy sie szybko nie zwijają, pieczątka na domowy adres to tak jakbyś kupił na allegro. Ja pisze o firmie działającej od 98r, mającej 5 punktów w Warszawie w tym dwa połączone z adidas i jeden outlet.
-
Sezon Rowerowy 2016
zdecyduje się chyba na rc sid