Treść opublikowana przez audiaudi
-
Przekręt na vat
jak jest sprzedaż prywatna problemu nie ma
-
Sezon Rowerowy 2016
Co kolega rozumie przez rower enduro? Generalnie enduro to styl jazdy i większość fulli ścieżkowców/AM posiada geometrię ramy itd. wystarczającą do takiej jazdy. chodzi mi o rower fullsupp. do tego stylu mam na oku swag 30
-
Sezon Rowerowy 2016
ma ktoś z was rower enduro?
-
Przekręt na vat
o b7 bez vatu sie nie martw, za stare
-
Wakacje 2016
Kefalonia ładniejsza
-
Polecony z Urzędu Celnego.
nie odbieraj
-
Kostka podgrzania fotela
ze spinki do włosów możesz zrobić wyjmak do pinów
-
Jak odstraszyć kota?
dzięki
-
co zrobic z audi.
chodzi o to,że nie jest taka sprzedaż do zweryfikowania
-
Opłaty za auto z zagranicy
od wartośći auta zależy
-
Wakacje w Chorwacji
jaki najlepszy region z pogodą? wyjazd w maju
-
BMW E90 320D 2011 M-Pakiet+Performance 184KM MT by Doradca
ten już był w 09r, doradca ma d20o1
-
BMW E90 320D 2011 M-Pakiet+Performance 184KM MT by Doradca
W 11r już nie było d20a
-
Z kim jechać po auto ?
chyba dowód
-
Z kim jechać po auto ?
z Robsonem jedz
- Lokaty
-
BMW F11 535d
felga konkretna,ciekawe jakby się prezentowały w graficie
-
Czy na tym forum są jakieś kobiety:(
czasem nawet jeden nie wystarcza
-
Jakie alkohole pijecie/polecacie ?
Fpek np pije amarenę z colą, jak to napisał : landrynki
-
Gdzie jechać po auto w Niemczech ?
Jeśli chodzi o Berlin: https://home.mobile.de/TECHNICARS#ses ,auta w większości ok, uczciwy sprzedawca i skory do sporych negocjacji.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Paweł zainwestuj w pianownicę i dobrą pianę o neutralnym ph. Griffe widziałem że wyciągacie wgniotki, wyciągnie się taką? Trochę wchodzi na załamanie.
-
Gdzie jechać po auto w Niemczech ?
schneller to po drugiej stronie, tam gdzie aldi, ale wiadomo o co chodzi jak coś jest wartego uwagi to szybko znika, albo na placyk nie zdąży wjechać i już sprzedane tak przed 9 to tylko lawetki z pl śmigają jedna za drugą
-
Gdzie jechać po auto w Niemczech ?
Nieświadomi co tam się dzieje Ci co im się nie chce dalej ruszyć i nie kupują auta dla siebie. Można coś wyrwać nawet z tych szrotowisk, ale trzeba mieć kogoś na miejscu.
-
Poszukiwany kontakt do specjalisty
Jak to zaczniesz oczyszczać to powiększy się, a i tak jest spore, na pewno nie było tam lakierowane?
-
Szkoda na felgach w warsztacie
Na renowacje na pewno dostanie, a jak nie to odwołanie pisze lub załatwia to przez firmę od odszkodowań