Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audiaudi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audiaudi

  1. tablice to jest mały koszt, przeważnie chcą je z powrotem jak mają Wunschkennzeichen
  2. Sprzeda, wpisuje w umowę auto z tablicami i godzinę, później się mu odsyła
  3. Nikt nie pisał, że nie zarejestrujesz, tylko jak to zrobić .
  4. Żeby tak było musi zrobić opłaty i może spisać z Tobą umowę ks. Później tylko rejestrujesz na siebie.
  5. to nie jest takie latwe
  6. bzdura, nie musza być oddane od razu tak było kiedyś w US
  7. ciężki temat do udowodnienia, ewentualnie zawieszenie kary
  8. https://buchen.thomascook.de/#/offers?bis=26.12.2017&dauer=1w&erwachsene=2&hotelId=105835&produkt=p&sortierung=PRICE_ASC&sterne=5&verpflegungstyp=AI&von=27.09.2017 http://www.wakacje.pl/oferty/kuba/cayo-santa-maria/royalton-cayo-santa-maria-442222.html?od-2017-11-16,10-dni,all-inclusive,z-warszawy
  9. Taniej wyjdzie znalezc wycieczke w niemieckim biurze i stamtad leciec
  10. od nich to bliżej do Płocka, ale warto jechać nawet z Warszawy
  11. nie zawsze to działa
  12. nic Ci nie zrobią
  13. prowadzenie lepsze w e46
  14. nic się nie stanie
  15. Jak ktos chce jest oderta pracy w Niemczech w duzej firmie, dobre warunki.
  16. Nie mozesz miec
  17. W de pytaja wlasciciela auta o kierowcę
  18. Jak mieszkasz w de to masz meldunek to zupelnie zmienia postac rzeczy.
  19. Mi zdjecia z CH nie przyszly auto bylo na polskich tablicach, na niemieckich mi przyszlo
  20. super wygląda
  21. Masz moze zdjecie auta bokiem na tych felgach
  22. ok nie doczytałem, jest jeszcze jeden sposob ale musialbys miec 100% pewnosci, że kupisz to auto, napisalem Ci pw
  23. na wywóz z De najlepiej wziac exportowe z czerwonym paskiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.