Treść opublikowana przez audiaudi
-
Szkoda na felgach w warsztacie
Idz do dobrego speca od felg niech wyceni, będziesz miał punkt odniesienia przy wypłacie kasy.
-
Szkoda na felgach w warsztacie
Nie pamiętam ile kasy, bo to z 8 lat temu było i 17", u mnie też były ubytki na dwóch felgach, na pół obwodu felgi-renowacja. Gość się zagapił i nie zauważył, tak mówił Przy odbiorze auta się zorientowałem i reklamacja.
-
Szkoda na felgach w warsztacie
Miałem tak kiedyś, tylko przejechał po ramionach, po wypłaceniu odszkodowania wystarczyło na lakierowanie.
-
Gdzie jechać po auto w Niemczech ?
Z Berlina to nawet na handel nie bierz, chyba, że chcesz kogoś na minę władować
-
2.0 ALT obsługa silnika
Dziękuję bardzo Proszę bardzo, tutaj masz jeszcze "Audi A4 Sam naprawiam samochód" E.R. Etzold http://sendfile.es/pokaz/568250---lpj7.html
-
2.0 ALT obsługa silnika
Instrukcja_obslugi_Audi_A4_B6_str_1_60.pdf Instrukcja_obslugi_Audi_A4_B6_str_61_120.pdf Instrukcja_obslugi_Audi_A4_B6_str_121_177.pdf Instrukcja_obslugi_Audi_A4_B6_str_178_239.pdf Instrukcja_obslugi_Audi_A4_B6_str_240_304.pdf Instrukcja_obslugi_Audi_A4_B6_str_305_369.pdf Instrukcja_obslugi_Audi_A4_B6_str_372_421.pdf
-
Polski samochód w Irlandii, UK
Nie do końca tak jest
-
czy da sie usunac ta ryse
da się ją zniwelować, ale całkowicie nie usuniesz
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Jako, że mój marolex został gdzieś na myjni, zastanawiam się nad tą pianownicą: http://allegro.pl/kwazar-super-foamer-pianownica-reczna-2l-i5230751271.html Daje radę, czy szukać innej?
-
Wezwanie do urzędu skarbowego
Wam nic nie zrobią, jedynie w charakterze świadka możecie być wezwani
-
htc m9 vs s6 vs xperia z3 vs ascend p8
Tylko taki mam wybór
-
htc m9 vs s6 vs xperia z3 vs ascend p8
s6 czy z3? W s6 niestety brak slotu na karty, z3 lepsza bateria, wodoodporność, za to gorsza obudowa...
-
Flexowe Rewolucje
Ładnie wam te białasy wychodzą
-
htc m9 vs s6 vs xperia z3 vs ascend p8
Nie ukrywam, że na dobrej baterii mi zależy
-
htc m9 vs s6 vs xperia z3 vs ascend p8
Witam, mam do wyboru cztery telefony: htc one m9, s6, xperia z3 lub ascend p8, może ktoś siedzi w temacie, albo posiada i mógłby mi pomóc w wyborze. Pzdr
-
Grubość lakieru...
1000um = 1mm kitu
-
Sezon Rowerowy 2016
Niezłe km robicie
-
BMW F11 535d
wypas i motor mega, ryjek ma za***isty, czarne emblematy - fajne dopełnienie całości
-
wybór myjki ciśnieniowej
Ja ostatnio wziąłem nilfisk jakiś wyższy model, czyściłem kostkę i płot przez półtorej godziny bez przerwy i dał radę. Poprzedniego b&d zajechalem w tamtym sezonie, robiąc to samo
-
A4 B5 by Sanczes-ka
zmiany na plus, fajne masz zainteresowania, a nie tylko kosmetyczka i inne pierdoły
-
Kolor Lavagrau zderzaki.
normalne, nie tylko przy tym kolorze
-
przycisk START ENGINE RS4
Też się zabieram do tego tylko w b6, rozumiem, że mając tego moda mogę też normalnie odpalić i zgasić z kluczyka?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Nie jest tak, że piana skuteczniejsza jest na suchym aucie? ( chodzi mi o lekko przykurzone, bez błota )
-
Żarówki w podświetleniu klamek -> jakiś sposób na mocniejsze światło?
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/261937-modyfikacja-podswietlanych-klamek/?hl=klamki
-
Niewielkie stuki pomocy
Przekładnia, jak coś mam dobry zakład, gdzie regenerują.