Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Radom - o co tu chodzi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

tak jak w temacie o co chodzi z tym miastem? Skąd wzięła sie ta fana o tym mieście? Czy tam są oszuści sławni na cały kraj?

Czy najlepiej nie brać z tamtąd aut?

Opublikowano

Nie tylko Radom ale dodaj jeszcze do tego Gubin, Garwolin itp. Po prostu sa tam grupy ludzi ktorzy wyspecjalizowali sie w sciaganiu trupow, picowaniu i picowaniu ich na sprzedaz. To jakie ulepy z tamtad wyjezdzaja jest juz wielokrotnie potwierdzana legenda, wiec osoby "swiadome" widzac ze samochod tam stoi z miejsca odpuszczaja.

Opublikowano

Tez jestem ciekawy skad to sie pojawiło bo na kilku forach juz przeczytałem ze jak auto z radomia to katastrofa ale nie znalazłem opini dlaczego radom ma taka sławe :wink:

Opublikowano

Gorzej że potrafią takie auto wstawić do innego miasta...

Opublikowano

Specjalnie sie zarejestrowałeś, zeby zapytać o Radom?

Opublikowano
  • Autor

Specjalnie sie zarejestrowałeś, zeby zapytać o Radom?

nie nie spacjalnie.

Opublikowano

Nie ma reguły że wszystko jest złom ale dwa odcinki juz były o radomiu na TVN TURBO w sprawie bezwypadkowych aut po dzwonie i anglików po przekladce 100% europa :D

Opublikowano

Pomimo wszystko trzeba zwrócić uwagę, że można tam również kupić dobre auto. Moja ex była z radomia i spisywała się świetnie, całość lakieru w oryginale. Po prostu jadąc do takiego miasta trzeba baaardzo uważać, a gdy zdjęcia odpicowane to od razu odpuścić. Do takich miast dopisałbym Ostrów czy Ostrowię Mazowiecką. Byłem tam oglądać 3 a4 b6. Na zdjęciach igiełki jakich mało, a w rzeczywistości, w środku jakby tajfun przeszedł, plastiki jakby ktoś cały czas podczas jazdy skrobał.

Opublikowano

Specjalnie sie zarejestrowałeś, zeby zapytać o Radom?

Nie czepiaj się

Opublikowano
  • Autor

dobrze wiedzieć. przyznam,że w necie widziałem kilka ciekawych autek ale już na pewno tam nie zajrzę:)

Opublikowano

Chyba każdy słyszał o chytrej babie z Radomia, więc musi coś w tym być ;p

Opublikowano

Mam znajomego co kupił leona, wygląda na prawde zadbane auto i chodzi też dobrze.Auto ze Szwajcarii

Edytowane przez edekxp

Opublikowano

takie coś powinno być karane - nie powinno się jeździć takimi samochodami - powinien być zakaz rejestracji takiego pojazdu

Opublikowano

To u Rosjan.

w przyszlym roku ma byc co dzialane z ustawą na temat aut po powaznych wypadkach

zobaczymy co pierdzacy w stołki z Wiejskiej wymyślą ciekawego

Opublikowano

Specjalnie sie zarejestrowałeś, zeby zapytać o Radom?

Nie czepiaj się

przepraszam już nie będę :)

Edytowane przez audiaudi

Opublikowano

Radom jest ciekawym miastem...słyszałem ostatnio np. historie o gościu, który ciągnie prąd na lewo do ogrzewania chaty ale żeby sąsiedzi go nie podejrzewali to kupił urządzenie do robienia dymu i wsadził w komin...Ogólnie znam więcej podobnych historii o mieszkańcach Radomia ale wiem, ze wszędzie znajda sie podobni.

Opublikowano
  • Autor

Radom jest ciekawym miastem...słyszałem ostatnio np. historie o gościu, który ciągnie prąd na lewo do ogrzewania chaty ale żeby sąsiedzi go nie podejrzewali to kupił urządzenie do robienia dymu i wsadził w komin...Ogólnie znam więcej podobnych historii o mieszkańcach Radomia ale wiem, ze wszędzie znajda sie podobni.

skoro Ty o tym wiesz to sąsiedzi też już to wiedzą:) ale swoją drogą to ziomek wykazał się niezwykłą pomysłowoscią:) browara bym mu postawil:)

Opublikowano

skoro Ty o tym wiesz to sąsiedzi też już to wiedzą :) ale swoją drogą to ziomek wykazał się niezwykłą pomysłowoscią :) browara bym mu postawil:)

Gdyby ten prąd był od Ciebie też byś mu postawił browara :) ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

z tym postawieniem browara to taka ironia....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.