Treść opublikowana przez medik
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
Solar mam taki zderzak na tył, zabieraj, będzie komplet
-
Kto z was pamięta Stan Wojenny?
Jan Pospieszalski o Marszu Niepodleglosci 2012 - YouTube
-
Jak skutecznie rozwiązać problem z patologią
Zabierz gnoja do lasu, zrób fotki na golasa i powiesz że jak jeszcze raz fiknie, będzie gwiazdą internetu
-
Kto z was pamięta Stan Wojenny?
Ten marsz to była ewidentna prowokacja ze strony POlicji. No jeszcze mieliśmy kotylionowy marsz przydupasów i pracowników
-
Kto z was pamięta Stan Wojenny?
Szkoda gadać...
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Dev odwal się, ja od zawałów jestem nie od Kościołów ---------- Post dopisany at 15:03 ---------- Poprzedni post napisany at 15:02 ---------- Kurcze mogli tego Wacha rok jeszcze potrenować. Mocny chłop jest miałby szansę.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
żeby obejrzeć walkę-stacja TV musi wykupić licencję, na jej emisję, co na pewno kosztuje spore pieniądze-już widzę, jak będąc właścicielem stacji-puszczasz ja za darmo, wiedząc, że coś można odzyskać poprzez PPV- w Stanach i innych Krajach PPV działa od wielu lat i jakoś nikt na to nie narzeka-tylko w Polsce takie rzeczy... i jeśli chodzi Ci o to, że zawodnicy maja działkę z reklam-to nie jest to prawdą, bo reklama pomiędzy rundami jest uregulowana stawkami od emisji w danym przedziale czasowym i to stacja tv, w której jest emitowana reklama, zarabia, a nie zawodnicy, bo Oni mają ustaloną wypłatę za walkę z chwilą podpisania kontraktu na walkę, od promotorów zależy czy dostaną część z PPV, biletów, et cetera...ale tego nie dowiesz się na pewno bez przeczytania kontraktu, może Wach nie dostać pieniędzy z PPV i biletów, ale Kliczko na pewno dostanie od Sauerlanda część z biletów, bo dzięki Kliczce-oni zarabiają, a zarabiają takie pieniądze,że PPV jest im nie potrzebne w przeciwieństwie do Polski... jesteś w błędzie, bo typową cech "polaczka" jest właśnie oszukiwanie i kombinowanie, a zwykły Polak, który chce być uczciwy-jest nazywany łosiem i frajerem, który daje się kręcić i nie mów mi, że 40zł , to dużo, bo można się zrzucić po dyszce i we 4 obejrzeć walkę u kogoś na chacie przy piwku i waż troszkę słowa, bo pisząc o "wyruchaniu" obrażasz wszystkich tych, którzy za walkę zapłacili, a Ty nie zapłaciłeś i próbujesz dorobić do tego ideologię, żeby się wytłumaczyć odpowiem jednym zdaniem, a nie na 3 strony-gdybyś płacił podatki, kupował polskie rzeczy, nie kupował auta ściągniętego za granicą, tylko w polskim serwisie-ten Kraj miał by się lepiej i pewnie nie potrzeba by było PPV, żeby oglądać walki-jak w DE... No niestety muszę Cię zasmucić bo to Ty jesteś w błędzie Bo ani kombinowaniem, ani oszustwem nie było obejrzenie walki na kanale obcojęzycznym, za który przecież legalnie się płaci... Więc rezygnacja przez większość Polaków z haraczu na rzecz skompromitowanej stacji i oglądanie walki u konkurencji za darmo, to po prostu przewaga rozumu. Drugi aspekt to koszt tej przyjemności - 40 zł dla przeciętnego Polaka to jest cena nie do zaakceptowania, ludzi najzwyczajniej na to nie stać. Nadal podtrzymuję tezę że Ci którzy zapłacili zostali niestety w..........ni i bardzo mi przykro z tego powodu. Ja faktycznie nie płaciłem ale nie dlatego że chciałem "oszukać i kombinować' tylko dlatego że nie jestem jakimś tam mega kibicem boksu i po prostu nie zależało mi. Dla mnie nie jest problemem wydać 40 zł na to co lubię. Nie oglądałem całej walki tylko od czasu do czasu przełączałem aby zobaczyć jak się Polakowi wiedzie. Natomiast druga część Twojej wypowiedzi to już totalne brednie. Skąd możesz wiedzieć ile płacę podatków ? Jakie rzeczy kupuję, skąd mam auta ? Ludzie nie dlatego sprowadzają auta bo lubią to robić, tylko dlatego że ich na nowe nie stać... Nikt tego nie robi dla cwaniactwa czy kombinowania. Polak chętnie kupiłby auto w salonie. Tylko za co ? Za co ma płacić te podatki i kupować te polskie rzeczy, jak połowa rodzin ubiera się w ciuchlandach ? Bardzo przepraszam za OT, na ewentualną dalszą konwersację zapraszam na PW.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
domjenick typową cechą polaczka jest dać się wyruchać... A właśnie wyruchaniem nazwę zapłacenie 40 zł za obejrzenie jednej walki w tv. To nie chodzi o to że Polacy chcą kombinować i nie płacić. Dla większości Polaków 40 zeta to duży pieniądz i ich najzwyczajniej nie stać na taką przyjemność. A dlaczego nie stać ? To już opowieść na 3 strony... Ten Wach nieźle się zapowiada, tyle ciosów doszło a on dalej na nogach. Nieźle.
-
Latający Szwed czyli Saab 9-3 SportKombi -> nowe zdjęcia zima 2013
Kocham Saaby. Niech służy jak najlepiej
-
Skoda na wypasie czyli Octavia I 1.9TDi Laurin&Klement :)
Nie kumam tematu, długopisy, ksiązki, bmw...? Kupił facet Skodę, bo takie auto widocznie chciał, i niech służy bezawaryjnie i szczęśliwie.
-
usunięcie pseudo chromów ;<
Opalarka + do usunięcia kleju/pianki rozpuszczalnik do kleju ze sklepu z lakierami samochodowymi ( 13 zł ) Odklejałem tak napisy z auta.
-
Honorowe krwiodawstwo
- Solidarna Polska chce odbierać auta pijanym kierowcom i upubliczniać ich wizerunki
Powinni jaja ukręcać w imadle, a nie auta zabierać. Bo pijakowi zabiorą, a cała rodzina, żona i dzieci także ucierpią.- Honorowe krwiodawstwo
Panowie oddawajcie krew, bo naprawdę jest to potrzebne. Sam dzisiaj przetoczyłem 6 jednostek. Dziękujemy.- [ALL B5] Audi S4
Gracjan chłodno się powoli robi, nie waż mi się moim autem z ogrzewanego garażu wyjeżdżać- YouTube - filmy warte obejrzenia
MGŁA - pierwszy polski film o katastrofie w Smoleńsku - YouTube- [ALL B5] Audi S4
- [ALL B5] Audi S4
Jak mogłeś kupić fele do mojego auta, bez konsultacji ze mną ?- Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Imperium Zła pana Józefa Szaniawskiego. Polecam.- Jakie imię dla syna
Niezły wykop. A tak w ogóle to straszna żenada pytać na forum jakie imię dać synowi/córce. Nie chcę nikogo urazić, więc nie powiem o barku czego to świadczy....- [ALL B5] Audi S4
Niech dba, czyści i szmalcuje moją ( przyszłą ) esczfureczkę- [ALL B5] Audi S4
no Medik cienki bolek jesteś w porównaniu zdziwiłbyś się Gracjan wodę do mycia auta butelkowaną kupujesz czy oligoceńską ?- [ALL B5] Audi S4
Gracjan chopie Ty osiemnastkę miałeś wczoraj ?- [B5 APS] by czorny
suty amelinium pavulonik melduj na urodzinach w niedziele nie ma czym Mój Drogi, a4 seria, a8 bez przodu- [B5 APS] by czorny
nie wiem, nie mierzyłem, gdzie kupiłeś ? ile dałeś wal na PW - Solidarna Polska chce odbierać auta pijanym kierowcom i upubliczniać ich wizerunki