Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fayera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fayera

  1. To już ze trzy "duże" kolega będzie musiał zapodać zapomniałeś o drugim dniu idzie lepiej niż pierwszego wódka na wesele pójdzie w pi***u
  2. Jakieś podróby piłeś , ew. żaden z Ciebie "twardziel" ... rozpieprzają mnie opinie ludzi co pół litra wypiją raz na pół roku jeszcze na trzech ... [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 21:17_________________________________________________ Ja też chętnie pomogę jeżeli maj to jest nas 3
  3. fayera odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    chyba 1:3
  4. fakt może masz ściemnione do 0
  5. może tak jak piszesz ale mamy pewność czym się zajmujesz :bicz3:
  6. Krupnik oryginał tak no i de luxe ale coraz częściej podróbki można trafić ta wódka była dobra lata temu,teraz podróbki bym nie odróżnił na takich imprezach mniej lub bardziej wszystko wchodzi
  7. skończmy ten temat-nie piję/walę od 6 X,dlatego,że rzuciłem fajki jak w sobote w biedronie widzialem 1L finki za 48pln i 1L białej żubrówki za 33pln to nie mogłem
  8. skąd to znamy :gwizdanie: :decayed:
  9. zje**ał się i to strasznie ale temat
  10. Ja miałem bolsa :naughty:co to się działo :gwizdanie: kup białą żóbrówkę póki podróbek jeszcze nie ma,choć kto wie :gwizdanie:
  11. mi właśnie o to chodziło i dobrze cię zrozumiałem
  12. a nie wszystkie tak mają????
  13. fayera odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    dokończył gdzie?
  14. spróbuj styki przeczyścić,może coś zaśniedziało,no i sprawdz czy prąd dochodzi
  15. fayera odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    o tej h?
  16. fayera odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    oj pewnie tu sie mylisz Jutro sobie obejrzę powtórkę Ligi +. A Barca musi wygrać.
  17. fayera odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    auxerre znowu remis dudka-karny
  18. fayera odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    real
  19. no problem
  20. tutaj bardziej chodzi jak kolega pisał o syf aby ci na silnik nie leciał
  21. fayera odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
  22. fayera odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    ja ne oglądam :gwizdanie: patrzę na Kuchenne Rewolucje No i 0:1 :gwizdanie:
  23. http://moto.allegro.pl/silownik-zamka-klapy-a3-8p-a4-b6-a6-c5-i1516114131.html tutaj masz nowy http://moto.allegro.pl/zamek-elektr-silownik-tylnej-klapy-audi-a4-kombi-i1555010364.html troche tańszy http://moto.allegro.pl/audi-a4-b6-sedan-kombi-zamek-silownik-zamka-klapy-i1514196884.html tutaj od sedana ale przekładasz końcówkę i masz do avanta
  24. fayera odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    ja ne oglądam :gwizdanie: patrzę na Kuchenne Rewolucje o żesz pozdrawiamy ryśka z klanu....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.