Treść opublikowana przez fayera
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
co ty bierzesz
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
nie po to kończył psychologię sportową....
-
Naprawa zatartych wycieraczek
Opis B5 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=216816.0;topicseen Możliwe,że silniczek powoli dogorywa...
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
A Kliczko wygląda jak po SPA brawo dla sędziego za rozsądek...
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
adamek ledwie żywy
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Adamek miał wytrzymać 5 rund,zamęczyć Kliczkę i atak czekamy
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Kliczko mam wrażenie,że ciągnie to tylko z rundy na rundę dla stacji TV i skończy kiedy będzie chciał...
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
daje jeszcze 1 rundę-niestety
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2011, 23:17_________________________________________________zaj****e go
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
już cię nie lubimy :kox: looooz[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2011, 23:06_________________________________________________
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
RTL
-
[B6 AVF] Sprzęgło klimy - rozsypało się
poka bo najtańsze widziałem za ~370 pln :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Sprzęgło klimy - rozsypało się
to gdzie kupowałeś sprzęgło
-
[ALL B6] Radio i kod.
kiedyś musisz a jak coś to 30pln i kod masz
-
[ALL B6] Radio i kod.
Jeżeli mu się aku rozładował i nie zawołał o kod to radio z fabryki i nie masz się co martwić na zapas o kod...
-
[B6 AVB] Ciągłe przeładowanie, ale brak trybu awaryjnego
:gwizdanie:
-
[B6 AVB] Ciągłe przeładowanie, ale brak trybu awaryjnego
no tak to seria ale jakie osiągi po turbo AWX?
-
[B6 AVB] Ciągłe przeładowanie, ale brak trybu awaryjnego
czyli ile... :gwizdanie:
-
Włącznik świateł, rozbiórka, naprawa podświetlenia
- Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?
tak właśnie zrobię Dziś jeszcze bardziej zgłupiałem ponieważ po zaśpiewaniu w ASO nr VIN to mi zameldowali, że w aucie i na korku powinien być G004000 - zwariowałem do końca, bo wiem, że auto nie miało żadnej przygody (nikt nie zakręcił innego korka na zbiorniczku ) a na korku mam G002000 :wallbash: poproś o febi 6162 zalej i kropka- Włącznik świateł, rozbiórka, naprawa podświetlenia
Musisz rozebrac i jeszcze raz złożyć Zdarzały się podobne przypadki....- Wyprawa do Berlina..
Chyba nie jechałeś drogą Darłowo-Jarosławiec-Ustka Wyminąć się nie można....- [ALL B5] Chwytaki do radia
3/4 forum- [B6 AVF] Sprzęgło klimy - rozsypało się
Nic wcześniej nie zauważyłeś?- Piłka nożna
- Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?