Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ferdek77

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ferdek77

  1. Dzięki za odpowiedz, faktycznie nie doczytałem, po prostu próbuję ustalić jaki olej będzie właściwy, wskazania z etki można dwojako zrozumieć, a żeby było śmieszniej dostałem odpowiedz ze sklepu z olejami i według ich rozeznania producent zaleca ( podałem VIN) G052911A2 , gdy na forum G 0 52532 cytuje '' Do Pana skrzyni producent przewiduje zastosowanie oleju serwisowego G052911A2. Wspomniany olej mamy w ofercie w naszym sklepie - link poniżej https://www.skrzynie.com.pl/vw-g-052911-a2.html Na pełne zalanie wymagane są 3 litry oleju. Olej ten nie należy do najtańszych. Mogę zaproponować tańszy, choć równie dobry, zamiennik tego oleju - FUCHS Sintofluid 75W80. Olej TITAN SINTOFLUID 75W80 jest olejem w pełni syntetycznym na estrach o lepkości SAE 75W80 i klasie API GL-5, mającym zastosowanie w manualnych skrzyniach biegów w samochodach osobowych. Ze względu na swoją wysoką jakość, uzyskał aprobatę i rekomendację wielu producentów samochodów. Posiada w swym składzie pakiet nowoczesnych dodatków uszlachetniających, który zapewnia właściwą pracę synchronizatorów wykonanych z różnego typy materiałów. Jako jeden z niewielu olejów na rynku mimo specyfikacji API GL-5 może być stosowany w niektórych skrzyniach, w których wymagana jest klasyfikacja API GL 4. Zastosowanie oleju FUCHS SINTOFLUID SAE 75W80 jest dość uniwersalne, pod warunkiem użycia go w przekładniach, w których wymagane są jego właściwości termiczne i lepkościowe. Olej ten spełnia m.in. takie normy jak VW G052911, BMW LT1 / LT2 / LT3, OPEL GM 1940182. FUCHS produkuje oleje dla grupy VW, dlatego nie jest wykluczone, że w butelce serwisowej nie jest właśnie ten FUCHS .'' ?
  2. Sorry, ale nie bardzo rozumiem, kamil vag w pierwszym poście pisze '' Podam na swoim przykładzie. Posiadam skrzynie o kodzie GBA i producent zaleca do niej olej o nr: G 052911 A2 '' a z tego co pisze ma zalanego G 0 52532 czyli ten który jest zalecany do skrzyni FYA ?
  3. Jak kliknę na skrzynię FYA , pokazuje skrzynię z dwójką, po kliknięciu na olej 2A pokazuje to co na różowo u góry, czyli G052911A1 kurcze nie wiem jak to odczytać
  4. Właśnie sprawdzam olej do mojej skrzyni, mam taką samą FYA i mi z etki wychodzi G052911A2 , także ktoś się myli, sprawdź jeszcze raz
  5. Hej, powie mi ktoś skąd taka rozbieżność w cenach np. termostatu do AVF niby oryginał allegro 50pln, a w serwisie 200 pln, to takie same części jakościowo ?
  6. ferdek77 odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    Lekko odjechany, ale fajny, Mr.Robot. Polecam
  7. ferdek77 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam, rok temu padł mi żarnik w bixenonie, kupiłem jakiś w sklepie za ok.150pln, po roku, czyli parę dni temu padła mi przetwornica, którą wysłałem już do regeneracji. Z lektury forum wiem, że muszę kupić oryginalny żarnik, czyli jaki ? w drugiej lampie mam osram D1S o numerze 66043, a z tego co widzę nowe mają inne oznaczenia(numery) czy ma to znaczenie dla żywotności przetwornicy ? jaki żarnik najlepiej kupić ? Pozdrawiam
  8. Tylko że mogą się długo nie utrzymać
  9. Tak mam, te do podgrzewania plus kostka
  10. A co, fotochromy masz? nie, tylko podgrzewane, a jak mam wewnętrzne ściemniające i w lusterkach wypuszczone kabelki, to by działały ? w kodach w książce srewisowej nie ma wzmianki o fotochromach zewnętrznych...
  11. Nawet tak nie żartuj wkłady też próbowali, ale pękły i zostawili, nie wspomnę o dwóch dekielkach do felg
  12. Witam, buchneli mi halogeny i kratki, teraz coś trzeba kupić, zamienniki są w podobnej cenie co ori używki, co lepiej kupić, zamienniki nie powodują jakichś problemów z kompem, błędi itp. ?
  13. dzięki serdeczne, pełen profesjonalizm i w ogóle wszystko naj Polecam
  14. cześć, potrzebuje olej do wspomagania kierownicy do audi a4 b6 1.9 tdi avf, korek jest zielony i pisze że musi być tylko mineralny, w jakiej cenie masz i czy orientujesz się ile bym go potrzebował ?
  15. dzięki za olej i resztę, super cena i obsługa, polecam
  16. Normalnie ekspres, a przynajmniej RS4 Polecam Pozdrawiam
  17. wymiana samej linki, z drugiego linku, nic nie dała, musiałem kupić cały zestaw
  18. Jak przebiegła naprawa, bo u mnie chyba to samo, strasznie chrobocze przy podnoszeniu i opuszczaniu szyby
  19. A to Wielkie dzięki Już jest pozdrawiam
  20. Cześć, chciałbym zamówić olej do AVF(505.01) i filtry powietrza,oleju i kabinowy węglowy.Jaki koszt tej przyjemności ? Pozdrawiam Ps.Adres do wysyłki podałem na PW.
  21. Dzięki za namiary, niestety bylem zmuszony kupić ori ,miałem do przejechania 500km i mało czasu, a numery pewnie się jeszcze nieraz przydadzą...
  22. Tak same albo aż wkłady
  23. Uwaga na lusterka w legnicy,mi dzisiaj zaj...li , a jutro muszę wyjechać, objechałem sklepy ale nie mają,a w serwisie w h*j drogo.Wie ktoś może gdzie dostanę w legnicy,jakiś szrot czy cuś? Pozdro
  24. Cześć Z chęcią zakupiłbym termostat i płyn, jeśli takowy posiadasz. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.