Treść opublikowana przez adrianus
-
Manipulacja na forum, jestem totalnie zaskoczony
3 strony, 10 obserwatorów haa!
-
Spoty Olsztyńskie
:kwiatek: STO LAT, STO LAT :oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
[INNE] Audi Competition quattro 1.8T - newsy
miodzio! ladniutka, ze smakiem, same ochy i achy, fajnie ze schowales ic'ka za zderzakiem s2, dobrze to teraz wyglada
-
Spoty Olsztyńskie
no Arko, nie badz taki obserwator oblatywacz, powiedz cos:D btw, aaale mnie plecy bola, troche sie wyzylem, nie obylo sie bez gleby, krecilem baczki, quad sie przewrocil, na szczescie mnie nie przygniotl, ale polamalem oslonke plastikowa blotnika, stowka w plecy, ale warto bylo
-
Spoty Olsztyńskie
niezły c**j z tej d*py
-
Spoty Olsztyńskie
eeeh, ja to dopiero mam problemy, wyzale sie, a co, przeciez jestescie jak rodzina poklocilem sie z dziewczyna, troche powaznie ;( troche szkoda, ale 4-pak na wieczor mi chyba jakos pozwoli przetrwac ha! a jutro smigam na offroad na wzgorza dylewskie, quady, landrover, moze byc fajowo PieS. Załek senkju weri muczli:)
-
Spoty Olsztyńskie
Załek misiu pysiu rysiu kolorowy, ja tez chce kubasa, zapisz mnie [br]Dopisany: 22 Październik 2011, 10:44_________________________________________________haha, opis tikacza zawodowy, szkoda ze moj nie mial peruwianskiej kozy
-
[ALL] naprawa odprysków na szybie
co tam za zaklad w okolicach nowego tomysla jest to nie wiem, ale wczoraj pytalem sie o taka usluge w nordglassie w olsztynie to wyglada to tak. uszkodzenie nie moze byc wieksze jak powierzchnia monety 5pln i w obrebie 10cm od krawedzi szyby. kosztuje to 140pln. a daja gwarancje chyba na 6 lat
-
Spoty Olsztyńskie
heh, ja dzis 4 razy widzialem tego gostka, ktory ma granatowego sedana na xenonie z klubowymi ramkami i sie typek w gole u nas nie udziela :bicz3:
-
Spoty Olsztyńskie
heh, ale pn pracujacy, normalny, takze pewnie spot w niedziele bez zmian
-
Spoty Olsztyńskie
a ja to bym chcial zeby sieg spadl min w polowie listopada nie wczesniej i bede panda fruwał tylem do przodu. a co do spota, jaki dlugi weekend? :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
nooo Mariano uchwycil, moje fele co tam byki? wlasnie wrocilem z silki, byl pompeks, i'm sexy and i know it poza tym, bylem dzis w parku linowym w lesie miejskim, na najtrudniejszej trasie, rekord trasy wynosi 5min 30sek, a ja z kumplem pokonalem to w jakas godzine potem dwa razy zjezdzalem tyrolka nad stadionem lesnym, fajna sprawa, polecam, poki fajna zlota jesien, bo w zime to juz tam slisko bedzie i nie przyjemnie:)
-
Spoty Olsztyńskie
no Mariano, podsumowanie profi
-
Spoty Olsztyńskie
pierwszy zmarzlem strasznie! teraz poleniuc**je na kanapie pod kocem, lazy sunday to jest to
-
Gaz przestaje się opłacać?
f*ck, a mi zre prawie 15l lpg/100km po miescie i tez go nie paluje. ale na 19'' i ostatnio tylko na krotkich trasach :/ na trasie do wawy ostatnio wyszlo mi 13l, no ale nie jechalem wolno, sporo redukowania i wyprzedzania badz co badz cena gazu to kosmos teraz, tankujac przed urlopem zalalem za 2,39, po 2 tygodniach przylatuje do cudownej Polski i 2.89pln
-
Spoty Olsztyńskie
prawda!!! az auto umyje:D
-
Panowie POMOCY - głosowanie - dziękuje za głosy niestety się nie udało !!
- Spoty Olsztyńskie
jedziemy, a zalek skreci panienki [br]Dopisany: 11 Październik 2011, 22:26_________________________________________________karlos, yo, chwal sie fura co i jak:D- Spoty Olsztyńskie
siemka siemka, co tam w NOS slychac ciekawego?- pomoc przy wyborze nowego dostawczaka
kolega na dzialalnosci smiga jako kurier, 2 lata temu kupil nowe ducato i wszystko bylo spoko, dopoki jakas pier**la nie strzelila w pedale sprzegla, serwis sie wypial, czesc podobno nie rozbieralna i kolega musial prawie 1500pln wylozyc za jakas pier**le to go troche szlag trafil. poza tym z auta zadowolony:)- Mega KONCERTY na których byłem lub będę...
mega chetnie wybralbym sie na koncert ZAZ, ktory 8-go listopada bedzie w wawie, a 9-go we wrocku, bilety troche drogie bo po 130pln, ale dziewczyna spiewa cudownie- Spoty Olsztyńskie
skrzypowit- Spoty Olsztyńskie
tez jestem za 16, c**j ze bedzie juz ciemno, niektorzy maja xenon, to rozswietla plac:D- Spoty Olsztyńskie
siema cwaniak;p pewnie ze jedziemy, jednego czego mi wlasnie brakowalo to ekipy mocnego uderzenia melanzowego a jajek nie opalalem, skurczylyby sie na tym sloncu i zasuszyly, ale chodzilem topless- Spoty Olsztyńskie
espe, a co z fura? widzialem Cie dzis/albo wczoraj jak smigales przez warszawska - Spoty Olsztyńskie