Treść opublikowana przez aniolek
-
Spociki w Kielcach
buraki....
-
Spociki w Kielcach
a fotki jakies beda??
-
Spociki w Kielcach
taaa swietowac bedziemy... a czemu nie mostki? tam juz cicho,spokuj,prawie psy d*pami szcekaja... zywej duszy-sezon sie skonczyl
-
Spociki w Kielcach
No dobra Ciebie niewidziałem ale auto Ale jak następnym razem będe Cię widział to z daleka będe krzyczał i machał :polew:no,to wybaczam
-
Spociki w Kielcach
A ja Ciebie i Twoje auto Aniołku widziałem dziś na giełdzie w miedzianej górze staliśm Seledynowym Avantem B5 na tym samym parkingu Co Twoje auto!!! Autko poznałem po Kominie A no i po klubowej naklejce i sie nawet nie przywitali... swinie!!!
-
Spociki w Kielcach
a nastepnym razem sie przyjedzie tiaaa tylko to pewno bedzie juz zima,zanim sie kolgostwo zbierze...
-
Spociki w Kielcach
a co tam malo zdjeci i tak z daleka?
-
Spociki w Kielcach
A ty aniolku nie zamierzasz przyjechac niestety,nie tym razem ale nastepnym Was nawiedze... :polew:
-
Spociki w Kielcach
to chociaz zdjecia robcie
-
Spociki w Kielcach
Nosb a gdzie ta polera? bo moze i ja bym sie zastanowila? :mysli:
-
Spociki w Kielcach
a czy ja sie juz nie witalam po powrocie? Tadzik ale pojechałeś co sie smiejesz z mojej dwururki?e to teraz gitara-na sztywno bedzie z wieszaczkiem :kox:
-
Spociki w Kielcach
w Skarzysku to najwyzej sam mozesz sobie strzelic pozadna polerke,bo inaczej albo zedra full kasy,albo spierd**a tak powaznie-najblizej cus,to chyba Kielce
-
Spociki w Kielcach
nie ladnie :bicz3: :bicz3:
-
Spociki w Kielcach
lojeju widze znowu zdecydowanie do d*py :gwizdanie: o organizacji nie wspomne nowy klubowicz nam doszedl-to juz cos
-
asa
o prosze kolejna audiczka skarzyskowa
-
Spociki w Kielcach
no z tym akurat sie musze zgodzic
-
Spociki w Kielcach
:polew: :polew: :polew:
-
Spociki w Kielcach
cos z tym odrzywianiem morze byc na rzeczy ale doman z tymi kobietami to przesadziles
-
Spociki w Kielcach
to chociaz klubowa koszulke zapodaj do takiego fotelika hmmm ale chyba rozmiarowki takiej malej brak... [br]Dopisany: 23 Lipiec 2009, 23:11_________________________________________________ następnym razem połóż siekierę pod łóżkiem 100% że będzie chłopak, będzie wtedy parka. e tam...stare przesady(jak sie zona uprze,to bedzie cora ;P )
-
Spociki w Kielcach
pewnie tatus zarazi,to bedzie lubila :polew:
-
Spociki w Kielcach
no to GRATULACJE Tatusiu :> :oklaski:
-
Spociki w Kielcach
nio wlasnie.... :gwizdanie:
-
Spociki w Kielcach
ooo Marcinek furasa zakupiles? co sie nie chwalisz? a wogole to bryyyy i jak-pociliscie sie cos?? najpierw narzekali na pogode-pogoda jest,to chetnych nie ma... słonce wam przywlekalam z wybrzerza-(s)pocic sie! (bo ja troche wymoklam :/
-
Spociki w Kielcach
to se wymyslili....
-
Spociki w Kielcach
czyzby kolega zakupil sobie to krzeselko z namiotem na deszcz? :gwizdanie: