Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
:polew: to mnie chyba też bo mam tak samo
-
Spociki Łódzkie
Dobranoc pchły na noc :polew: [br]Dopisany: 20 Październik 2010, 20:59_________________________________________________Kimi ty tam rządzisz w okolicy Rydzowej,bo jutro na borowanko tam się wybieram
-
Spociki Łódzkie
Gdzieś widziałem takie rezanko :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=161779.0
-
Spociki Łódzkie
Witam wszystkich spamowiczów i nie tylko [br]Dopisany: 20 Październik 2010, 18:44_________________________________________________Kimi radyjko podłączyłeś poprawnie ?[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 18:45_________________________________________________Zawiecha to tylko Lemforder,ale podobno mastersport też chwalą,bratu zakładaliśmy master... na wiosne i narazie git.
-
Spociki Łódzkie
ja ani nic nie dostałem anie nie piłem :gwizdanie: Podobno miał w bagażniku parę kilo koxu,a że towarzystwo nie dojechało to nie mial kto tego wciągnąć :polew: ma przywieść na następny raz taki kolega
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
hehehe no i spota przespałeś :bicz3: :bicz3: :bicz3: Kimiego fura Ja,Kimi,Tomek no i ty miałeś być
-
Spociki Łódzkie
Seba weź sprzęt
-
Spociki Łódzkie
ja też raczej zajrze
-
[ALL] Pytanie o kilka kosmetyków i chemi do auta
Potwierdzam płyn koncentrat sonax rewelka sam od dawna używam,ogólnie kosmetyki sonaxa sa skrobaczki do szyb radze nie używać bo można sobie szkody narobić lepiej autko zagrzać albo kupić sobie osłonę na przednią szybę i problem skrobania zniknie
-
[ALL B5] Jaki wosk na zimę
Witam,polecam Wosk CARNAUBA Formuła 1 używam go już od paru ładnych lat i narazie jestem zadowolony trochę trzeba sie napracować ale efekt super http://cokupic.pl/produkt/Inter-Global-FORMULA-1-CARNAUBA-CAR-WAX-wosk-236-g
-
[ALL B5] Montaż nie oryginalnego radia FOTO
Bardzo dobra robota też może kiedyś coś takiego wyrezam Jak przymocowałeś ta ramkę i do czego
-
Spociki Łódzkie
:polew: a miało być śmiesznie
-
Spociki Łódzkie
Witojcie auto było przystosowane do przewozu 6 osób a jechało 18 Masakra co za idioci
-
Spociki Łódzkie
Seba zdjęcia są zajefajne tylko trochę małe i mało ty nasz fotoreporterze
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Witam wszystkich Seba dawaj foty czekamy.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Sorry nastąpiła pomyłka
-
Spociki Łódzkie
witajcie spamiarze co tu taka cisza
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
:polew: :polew: :polew: no :polew: dobra tez
-
Spociki Łódzkie
:polew: jak się nie patrzy to zagłębie dopalaczy [br]Dopisany: 06 Październik 2010, 23:32_________________________________________________sie zrymowało [br]Dopisany: 06 Październik 2010, 23:33_________________________________________________dobra widze ze nikt nie chce zemną gadać wszyscy juz śpią czy no to spadam
-
Spociki Łódzkie
ja tez bo budda rośnie :polew: rzucam to chyba,przerzucę sie na kox bo czyatalem ze Kimi ma na spocik załatwić :polew:
-
Spociki Łódzkie
:polew: :polew: :polew: bo tez juz kończe
-
Spociki Łódzkie
hehehe a wiesz nie napisali ze dla kobiet :polew: no to pyk