Treść opublikowana przez chriss
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
słyszeliście o tym jak gość wymachiwał maczetą w autobusie MPK http://expressilustrowany.pl/Community/63386,Blog_Wpis,Szaleniec_w_nocnym_autobusie_akt_.html[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 22:52_________________________________________________ zostałeś rozgrzeszony
-
Spociki Łódzkie
miejmy nadzieje ze nikt się nie wyłamie [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 22:45_________________________________________________ to gdzie ty jesteś chłopie bo u nas w tą zimę jest jesień
-
Spociki Łódzkie
No stali bywalcy są szkoda tylko że na spota nie dopisali
-
Spociki Łódzkie
mówisz że poopalałeś się troszeczkę to teraz możesz uzupełnić naszą galerie
-
Spociki Łódzkie
Ta ten tylny zderzak DTM :good:
-
Spociki Łódzkie
No to PYK w takim razie, bo ja też juz pykam Za tych, co na drodze no to pyk
-
Spociki Łódzkie
Witaj Seba to ty już pykasz zamiast się z kolegami spocić :bicz3:
-
Spociki Łódzkie
ja też pojadę na 18
-
[ALL B5] Co to za "czujnik ?"
wygląda na jakąś antene może GSM
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Kasiu myśle że sie spocimy,pogoda jak pogoda troche jesienna ale chociaż drogowców nie zaskoczyła
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Zmiana tematu namierzony dziś na ul Północnej znamy kolegę
-
Spotkania na drodze
Kto to ? Dziś około południa widziany na ul.Północnej w Łodzi granatowe B6 Avant nr EL14....naklejka klubowa na tylnej klapie
-
Spociki Łódzkie
Tylko proszkowo się takie rzeczy maluje hmmm.... ostatnio widziałem Fiata 126p, który miał pomalowane srebrzanką w sprayu...nie miał nawet zabezpieczonych opon więc przy malowaniu co nieco wyjechało... więc jak widać nie tylko proszkowo to malują. to był pewnie taki agrotuning ekonomiczny
-
Spociki Łódzkie
Te felgi to tylko proszkowo jest sens potraktować.... na pewno w Łodzi nie będzie z tym problemu.... pytanie tylko ile sobie zażyczą za taką usługę. Tylko proszkowo się takie rzeczy maluje Płozy się zamontuje na zimę
-
Spociki Łódzkie
DOBRY Kimi zobacz tu http://www.naprawafelg.pl/oferta.htm http://www.prostowaniefelg.pl/
-
[B5 AFN] Czy mam zepsute sprzęgło?
po to żeby za kilkanaście tysięcy znowu skrzyni nie wyciągać nikt ci nie za gwarantuje ze to co założysz nie siądzie za te kilkanaście tyś
-
Spociki Łódzkie
Witam co tu tak cicho Misiek plus jeszcze paru chłopa i pokazać gościowi kto tu rządzi
-
[B5 AFN] Czy mam zepsute sprzęgło?
a po co wymieniać dwumasa jak jest dobry chyba że akurat jest nadwyżka kasy to można profilaktycznie ale nie z konieczności
-
Paliwo w cenie 5zł/l - już niedługo na każdej stacji.
prosto z beczki albo nalewaka pewnie albo oszczędności
-
Spociki Łódzkie
mój brat w tamtym roku kupował na giełdzie w Słomczynie dał chyba około 100PLN[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 19:33_________________________________________________kupić to nie wszystko jeszcze trzeba mieć wprawę by lakieru nie zje..ać
-
Spociki Łódzkie
"Weekend" wygrałeś talon na k..we i balon
-
Spociki Łódzkie
DJ taką masz saksofonistke no ja cie nie poznaje normalnie A jeżeli chodzi o polerkę to by sie pewnie przydała