Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chriss

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chriss

  1. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    [br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 20:59_________________________________________________Seba ty to nie płacz tylko wstaw tego delfinka do ciepłego parkingu o spryski odrazy zaczną gadać
  2. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dziś w ekspresie ukazalo sie takie ogłoszene [br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 20:24_________________________________________________miała laska pecha
  3. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    cześć dziewczyno [br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 19:44_________________________________________________o ty Kimi byłeś pierwszy
  4. Zgadza się kolega ma racje najważniejsze by lać paliwo ze sprawdzonych stacji najlepiej markowych koncernów a unikać małych stacyjek na uboczach i starać się nie jeździć z małą ilością paliwa(tzn.nie tankować ciągle za 20zł) tylko by mieć jak najwięcej go w zbiorniku wtedy nie będziemy musieli się martwić wodą w paliwie
  5. http://www.riv.pl/pkn-orlen-ma-umowy-na-dostawy-paliw-z-bp-shell-i-orlen-petrocentrum-na-2009-r pewnie przedłużyli bo tak jest od zawsze
  6. Jak nie masz pełnego zbiornika to zawsze paliwo sie obija o ścianki zbiornika i wydaje taki stłumiony odgłos -normalna rzecz Ja też nigdy nie tankuje BP Ultimate czy Shell V-Power Diesel i tym podobnych,bo to nic innego jak tylko zwykły napęd i kroplą jakiegoś uszlachetniacza a to wszystko i tak z Orlenu wiem z doświadczenia więc po co przepłacać.
  7. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jeżeli tak to nie odpuszczaj,zrób odpowiednią dokumentację zdjęciową i walcz niech naprawiają szkody i na drugi raz uważają jak jeżdżą patałachy ręce opadają
  8. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ;( o f*ck,możliwe że pług, takie niestety uroki zimy [br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 00:26_________________________________________________człowiek za***rdala by coś mieć a tu zonk jedzie taki jeden z drugim i niszczą to
  9. Ja nic nie dolewam a tankuje na Lukoil czasami na Bliskiej lub u źródła czyli z na lewaka z nafto-bazy Orlenu nic nie dolewam i jest git kolega do ciężarówki dolewa Xeramica i jest bardzo zadowolony http://moto.allegro.pl/xeramic-diesel-protector-40-1l-dodatek-do-diesla-i1324640351.html
  10. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tak po koleżeńsku to raczej bym ci odradzał lakierować u idczaka bo maja bardzo kiepską renomę jeżeli chodzi o blacharnie
  11. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mówisz że bokami już można pośmigać [br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 21:42_________________________________________________wymień se żarówkę :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 21:43_________________________________________________bo jeździsz chyba już tak od Jarosławca
  12. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    co wam powiem to wam powiem ale zaczyna padać śnieg, jutro rano znowu może być paraliż [br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 21:27_________________________________________________ ja walczyłem z pół godziny zanim odpuściły,potem wypsikałem połowę płynu i zalałem zimowym mam nadzieje że będzie git tył na razie nie odpuścił
  13. U mnie też dziś puściło bez potrzeby jechania na parking i lania jakiegoś denatu. I oczywiście odpowiedni płyn na zimę zalany
  14. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a mnie dziś spryski się rozmroziły i już psikają :dance: płyn zimowy zalany
  15. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    [br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 19:05_________________________________________________Poszedł facet do burdelu. - Ja jeszcze nigdy tego.. no.. nie robiłem... - No to co pan mi tu głowę zwraca ! Proszę pójść do lasu i najpierw tam potrenować na dziuplach. Facet wraca po pewnym czasie i mówi do burdel mamy, że już jest gotowy. - To pójdzie pan na górę, tam pani Kasia pana obsłuży. Facet zachodzi, panienka mu się rozkłada, a on ją z kopa, raz, drugi. - Co ty wyprawiasz ?!? - krzyczy dziwka - Sprawdzam, czy pszczół nie ma. :polew: :polew:
  16. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    spadam do wyrka
  17. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dziękujemy
  18. Tak są tam i zaślepki i takie specjalne korki odpływu wody,po prostu wystarczy zajrzeć pod spód auta
  19. Najlepszy sposób to ciepły parking Ja też będę musiał jutro skorzystać bo niestety letni płyn w przewodach przymarzł prawdo podobnie ;(
  20. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Bartek nic straconego bo zima dopiero się zaczyna
  21. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a no można było,chociaż ciasno trochę tam dziś było
  22. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    e kolego żaróweczkę se wymień
  23. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    o to jeszcze lepiej :polew: może to tak ma być taki mod
  24. Ja bym jeszcze wymienił kiere na poliftową a tak ogólnie to
  25. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mnie też się coś przypomniało odnośnie żarówek bartek1605 też byś mógł sobie wymienić tylną pozycje bo ze 3 tygodnie już bez niej jeździsz Seba to co ty się nie chwalisz że masz jakieś foty nie opublikowane :bicz3:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.