Treść opublikowana przez kamosor
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Chciałem trochę poforumować ale jak Prezes każe do łóżek to idę wpadnę innym razem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dziś turbina odmówiła mi współpracy - co tu robić nowych nie ma i drogie regenerowanych trochę strach brać Fantastik gratuluje nowej bryczki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a on jest taki bydlak niewychowany obiecuje obiecuje i nic Może tak źle nie jest choć napewno ma co nieco za uszami Jutro czy nie jutro nie minie Cię to[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 00:19_________________________________________________No to też już lece co tak sam będę tu siedział
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A propo zdjęć mam nadzieje Madasku że jak w końcu zawitasz do Czapur to pokażesz mi jak te awiatary umieszczać - bo ktoś kiedyś mi coś takiego obiecał
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
warto Ci się kłaść
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzień dodrywieczór w poniedziałek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Chętnie byśmy się przyturlali ale jutro mamy gości
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zezwalam[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 22:07_________________________________________________Ja oglądam i szperam i rozmawiam i jem i pije i ,a nie starczy.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Niezła ta zapłata (na TVN ) oglądam 2x
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka Piechol
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok Jack jeszcze raz dzieki pozdrowionka dla rodzinki Dzięki od rodzinki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:Bart Ja Paweł uciekam teraz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Paweł i od nas wszystkiego najlepszego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:wszystkich Mam nadzieje że to pierwszy meczyk ale nie ostatni- dzięki za miło spędzony czas wielki + za waleczność dziewczynom
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
O'k
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to teraz wytlumacz... wlatuje do czapur od staroleki (kolo kapliczki na luku w prawo) i jak dalej? Od tego łuku 2 km po lewej stronie mieszkam łot betonowy, brama i furtka z brązowej blachy trapezowej na przeciwko następnej figurki ,ale jak miniecie tą pierwszą na rozwidleniu dróg to dajecie głuchacza i ja otwieram bramę - zawsze wszystcy znajomki tak robią.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobra
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bartek zabrałby chyba Paulę Ty ...... ja i Viola to 6 osób po 3 na stronie.Może ktoś jeszcze by się dokulał. My kiedyś często graliśmy głównie dla śmiechu po jednej str. było niekiedy 2 lub nawet 3 więcej,nie chodziło o zasady ani by wygrać lecz by się dobrze bawić. Ognicho zawsze można jakieś stetrać bo miejsca do tego jest
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
U nas na razie jest o k Nikuś już Cię informuje:Jeszcze raz informuje gra może odbyc sie tylko jak nie będzie padać, bo bedziemy grać na dworze, na trawie. Jest to nasz teren, na naszej działce w Czapurach 5,5 km od ul. Hetmańskiej w stronę Starołęki. Mój telefon 784399925
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No co jest- nikt nie przyjechał jeszcze nawet nikt nie zadzwonił , poza paroma osobami z mazowieckiego. Rozwijać siatke czy nie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie uciekam bo na jutrzejszy mecz muszę się wyspać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
za osiedlem dzikim sa fajne tereny na grilla Dziś jeździliśmy właśnie za dzikim Jepem ze znajomym , same błoto ale była jazda ,a potem mycie auta na 2 węże
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jeszcze raz informuje gra może odbyc sie tylko jak będzie ładna pogoda, bo bedziemy grać na dworze, na trawie. Jest to nasz teren, na naszej działce w Czapurach 5,5 km od ul. Hetmańskiej w stronę Starołęki. Mój telefon 784399925
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jasne że tak grałem kilka lat w siate 337cm zasięgu było tak daleko pilka rzucales? tak wysoko kicałem teraz to 310cm z trudem ale i 25kg wiecej na budziku [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 23:36_________________________________________________ jasne że tak grałem kilka lat w siate 337cm zasięgu było Mam nadzieje że wyszedłeś trochę z wprawy ,bo my super zawodowcami nie jesteśmy to gdzie i na którą dokładnie no i czy możemy większą ekipą przyjechać np Nikusia bym zabrał może musashi zechce pojechać może ktoś jeszcze No ja myślę że dwie pary to byłoby trochę mało, co do godziny to my jesteśmy cały dzień po południu tzn. po 14.00 ,to muszą ustalić osoby które chciałyby przyjechać . Gdzie -to adres podałem.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ni a moze by kolejnego spota u was zrobic Nie ma problemu tylko musicie mi dać znać wcześniej bym zdążył trawkę pod partking przyciąć